" Той и тя "

  • 6 539
  • 81
  •   1
Отговори
  • Мнения: 5 462
Има ли фенки и фенове де на "Той и тя " ?Някой гледа ли тази вечер новите серии .........????????

# 1
  • Мнения: 2 229
Не знаех, че тази вечер са го давали! По кой канал, от колко?
Гледала съм го, забавно сериалче...

# 2
  • Мнения: 5 462
По Fox life oт 22 часа - тази вечер беше първа серия .Май ще е от четвъртък на четвъртък , защото утре няма да го дават . Sad

# 3
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 500
Бях фен на предните епизоди-тази вечер нервите ми не издържаха и превключих канала.Може би сценаристите са други newsm78

Не знаех, че тази вечер са го давали! По кой канал, от колко?
Гледала съм го, забавно сериалче...

FOX LIFE-22.00!

# 4
  • Мнения: 4 158
Преди го гледах и ми харесваше.Следващият четвъртък няма да го пропусна.

# 5
  • Мнения: 5 462
Ааааа що бе , аз го хванах по средата и двамата си бяха също толкова забавни като в предните сезони ...

# 6
  • Мнения: 1 312
Ооооооо,Силвето ми е любимка.
Много го харесвам,но не знаех,че има нови серии.Ще проуча програмата  и ако не забравя ще го следя Peace

# 7
  • София
  • Мнения: 2 079
Ех! Как ги изпуснах ....  Tired
Много ми харесваха преди - смеех се с глас! Peace

# 8
  • Мнения: 5 462
Ооооооо,Силвето ми е любимка.
Много го харесвам,но не знаех,че има нови серии.Ще проуча програмата  и ако не забравя ще го следя Peace
Не бой се , аз ще ви напомня .Щото съм си телеманиачка и постояно се озъртам къде кво дават по Тв то.
В тази връзка къде и кой да попитам не може ли при толкова теми за филми и шоута да се спретне един подфорум "Тв филми, сериали и реалити предавания ,шоута ...." ?
Както има за дома и семейството , хоби и т.н. Гледам че има и други фенки като мене на сериали, сапунки , игрални филми и реалитита ???Кой отговаря за формата и визията на форума ?

# 9
  • Мнения: 6 167
Има ли фенки и фенове де на "Той и тя " ?Някой гледа ли тази вечер новите серии .........????????

Има, ама кажете моля, има ли откъде да се изтеглят.
Италианския вариант е гола вода. ooooh! Стефания Колева никой не може да я замени просто.
Дали го има в Арена...или Замунда...искам ги всичките)
колко сезона са?!

# 10
  • Мнения: 1 312
Ами хубаво би било,защото иначе клюкарника се пълни с теми за всеки сезон,а понякога се пускат и няколко такива от различни потребители...
Имало е за:

Д-р Хаус
Изгубени
Отчаяни съпруги
Приятели
Бягство от затвора
Трева...


Сигурно и за много други,но тези съм следяла и помня...
Стават по сопорнайсет страници и доста хора ги четат.
А не ми се вижда удачно да се направи закована тема в Клюкарника.
Тя цялата първа страница и без това е инициативи и заковани теми с по-важни проблеми.
Някакъв подфорум за "Кино и телевизия" където да се обсъждат предаванията също ми се вижда удачен вариант.
Това би разтоварило Клюкарника.
И Сървайвър,и Биг Брадър,и Пълна промяна ще се обсъждат там.И поредните истерии на Венета Райкова... Crazy

# 11
  • Мнения: 5 462
Ами хайде някой да се заеме с това , че мен хич ме няма в оргазизационите въпроси. По проста причина , че не знам кое как става.Нито знам към кого да се обърна ? newsm78

# 12
  • Мнения: 1 111
запис...харесвам сериала

# 13
  • Мнения: 5 462
Момичета , все се каня да ви питам кой всъщност е сътворил това чудо форум бг мама .Голяма фенка съм му . Wink

# 14
  • Мнения: 5 605
Момичета , все се каня да ви питам кой всъщност е сътворил това чудо форум бг мама .Голяма фенка съм му . Wink
От Мамма и Татти е сътворено това чудо. Simple Smile
Те са родителите така да се каже на сайта и форума.  Laughing

# 15
  • Мнения: 5 462
Момичета , все се каня да ви питам кой всъщност е сътворил това чудо форум бг мама .Голяма фенка съм му . Wink
От Мамма и Татти е сътворено това чудо. Simple Smile
Те са родителите така да се каже на сайта и форума. Mr. Green
Ееееееееее стига де сериозно питам .На кого е идея ?

# 16
  • Мнения: 2 957
Ееее...що не казахте по-рано?!
Дали я има качена някъде серийката?

# 17
  • Мнения: 2 550
Ееееееееее стига де сериозно питам .На кого е идея ?

не се бъзика
Mamma и Tatti са създателите Simple Smile

# 18
  • в мъжки прегръдки
  • Мнения: 3 574
Ееееееееее стига де сериозно питам .На кого е идея ?
Сериозно са ти отговорили. Мамма и Татти са авторите на този форум.

По темата за "Той и Тя". Много ми е тъп сериала. Като дават откъси от него между предаванията ме кефи, но като гледам цяла серия и се дразня.

По темата за подфорум за филми съм ЗА тъй като и аз съм голяма киноманка, но имам пропуски и ще се радвам да има къде да ги запълвам. Ето сега не знам кога да очаквам серия от новия сезон на "Отчаяни съпруги" и ще има ли изобщо още сезони?

# 19
  • Мнения: 5 605
Ееееееееее стига де сериозно питам .На кого е идея ?
Няма майтап, бе. Иначе в древните времена пишехме в клуба на дир-а, докато Мамма и Татти не създадоха сайта и форума, и постепенно цялата банда се изместихме насам /и аз първоначално пишех в дир-а/.

# 20
  • Мнения: 5 462
Къде ги Мама и Тати да ги поздравя.Аз за форума научих от едно предаване за този форум .Имаше една много готина мацка бг мама с която разговаряха .С едни зелени очи ..Беше по повод на някаква благотворителна акция ........ Да не е тя Мама ?

# 21
  • Мнения: 2 792
Къде ги Мама и Тати да ги поздравя.Аз за форума научих от едно предаване за този форум .Имаше една много готина мацка бг мама с която разговаряха .С едни зелени очи ..Беше по повод на някаква благотворителна акция ........ Да не е тя Мама ?

 Те са администратори и в момента на сайта, но идеята не е само тяхна, тръгва от дир-а, те я осъществяват и се вкарват в беля  Mr. Green

# 22
  • UK
  • Мнения: 3 959
Идеята за форум за Кино и телевизия ми харесва, може да се изместят там и музикалните теми и тези за книги... Да си е изцяло за Изкуства, ама не като Хоби, без цветя, домашни животни и тн. Simple Smile

# 23
  • Мнения: 11 818
Идеята за форум за Кино и телевизия ми харесва, може да се изместят там и музикалните теми и тези за книги... Да си е изцяло за Изкуства, ама не като Хоби, без цветя, домашни животни и тн. Simple Smile
Абсолютно подкрепям!  Peace

И само поправка, сериалът се казва - Тя и той! Wink Гледаме го вкъщи, когато ни попадне, забавен е!

# 24
  • Мнения: 2 013
Ами пуснете съответната тема за събиране на гласове за подобен подфорум.

# 25
  • UK
  • Мнения: 3 959
Ми айде някой да попита където трябва. Simple Smile Не виждам защо някой може да е против такава секция...

# 26
  • Мнения: 3 835
Предлагам: Киномания,да се казва подфорума. Аз не съм киноманиачка, но все пак хвърлям по едно око. А подфорум Хоби, много го уважавам. Все пак смятам, че има логика във вашите разсъждения. Киното и телевизията са си много сериозен раздел, биха могли да бъдат отделени.Сериали, шоу, филми, артисти, Дзвезди, май най-вече сериали. newsm78

# 27
  • UK
  • Мнения: 3 959
И музиката и книгите според мен трябва да са отделно с киното - да можем да обсъдим нова книга примерно, автор, група... Така няма как...

# 28
  • Мнения: 1 666
Ей, така да се каня да го гледам отново... и да забравя, че вчера е четвъртък! Ама съм отвеяна!
Това трябва да е снощният епизод, нали?

По другия въпрос - подкрепям напълно отделянето в подфорум на темите за музика, филми, сериали!

# 29
  • Варна
  • Мнения: 672
Не ми от любимите сериали, но Стефания Колева я харесвам

# 30
  • Мнения: 2 407
Бройте им мене във фен клуба Peace

# 31
  • Мнения: 338
Един от любимите ми сериали е .

# 32
  • London, baby
  • Мнения: 800
Аз също подкрепям идеята за този подфорум!!! Нека някаква анкета да пуснем и ако има съгласни да пишем до администраторите (ако към тях трябва да се обърнем). Браво на Markrit за идеята!!!!   bouquet
И мен серияла ми харесва  Heart Eyes

# 33
  • Ямбол
  • Мнения: 1 092
Ее супер много го обичах този сериал за съжаление сме на Булсат, а там са на AXN не на Foxlife.. това ми липсваше най много от както се прехвърлихме на цифрова  Sad

# 34
  • Мнения: 2 437
Сериала е като телевизионна енциклопедия на съвместния живот.

# 35
  • Мнения: 24
Момичета! Хайде пред екрана! Сега видях в програмата на Fox life, има повторение от 10.00ч.
Снощи и аз го пропуснах, заради тези мачове..Няма начин така ще е месец-два!

# 36
# 37
  • Мнения: 2 957
Момичета! Хайде пред екрана! Сега видях в програмата на Fox life, има повторение от 10.00ч.



Йеееее...тъкмо навреме видях:))) Много ти благодаря!  Hug
Сядам да гледам:)

# 38
  • Варна
  • Мнения: 917
и аз съм "за" подфорума!

# 39
  • Мнения: 1 299
Голям фен съм на сериала, нечзнах, че пак го дават  Peace

# 40
  • Мнения: 2 897
Не ми от любимите сериали, но Стефания Колева я харесвам

Стефания и аз я харесвам,иначе сериалът,не толкова.

# 41
  • Мнения: 1 666
Току що изгледах повторението... ама Стефания Колева защо изглежда така състарена? Confused Стайлингът й хич го нямаше!

# 42
  • Мнения: 2 957
Току що изгледах повторението... ама Стефания Колева защо изглежда така състарена? Confused Стайлингът й хич го нямаше!

Супер си беше даже!  Naughty

# 43
  • Мнения: 5 462
Ами нали роди , то и затова бяха прекъснати снимките беше излязла в майчинство .Аз не я виждам променена .За мен тя си остава една много симпатична шматка ...сладурана ми е тя .Една такава сочна и пухкава .......А какви устни и зъби има , а очите и , кожата и ...Абе много си я харесвам.Много добре си играе ролята.Даже си мисля че и в живота е такава.

# 44
  • Мнения: 1 712
Ами нали роди , то и затова бяха прекъснати снимките беше излязла в майчинство .Аз не я виждам променена .За мен тя си остава една много симпатична шматка ...сладурана ми е тя .Една такава сочна и пухкава .......А какви устни и зъби има , а очите и , кожата и ...Абе много си я харесвам.Много добре си играе ролята.Даже си мисля че и в живота е такава.
Peace

# 45
  • Мнения: 1 233
Фенка съм на сериала, много харесвам и Стефания, и Вергов.
За подфорума съм "за" Peace

# 46
# 47
  • Мнения: 573
Ее супер много го обичах този сериал за съжаление сме на Булсат, а там са на AXN не на Foxlife.. това ми липсваше най много от както се прехвърлихме на цифрова  Sad
Същата работа и при мен.Много ме е яд ,че не мога да го гледам сериала,един от любимите ми е.

# 48
  • Бургас
  • Мнения: 1 263
Е,че тя дъщеря й не е много малка вече. И на мен ми изглеждаше много остаряла,с бръчки край устата. Но си я харесвам.

# 49
  • Мнения: 1 666
Ами да, тя дъщеря й си е голямо момиче вече, така че раждането няма общо. Нито пък вероятно и самата Стефания имаше общо с начина, по който я бяха направили. С тая прическа, грим... и незнам и двамата с Юлиан Вергов ли бяха прекалили с плажовете точно преди снимките или ги бяха мацали с автобронзанти, ама не ми харесаха... А иначе съм им върл фен!
Ето в снимките на това интервю Стефания е с визията, която най ми харесва - изправена коса, грим в пастелни цветове.

# 50
  • Мнения: 412
Ех! Как ги изпуснах ....  Tired
Много ми харесваха преди - смеех се с глас! Peace
Да, и аз. И ще се постарая да ги гледам the next time.

# 51
  • Мнения: 24
Ее супер много го обичах този сериал за съжаление сме на Булсат, а там са на AXN не на Foxlife.. това ми липсваше най много от както се прехвърлихме на цифрова  Sad
Същата работа и при мен.Много ме е яд ,че не мога да го гледам сериала,един от любимите ми е.

Момичета, аз също нямам цифрова телевизия, но гледам Fox life онлайн, както и много други програми. Може да си решите проблема оттук :

http://www.bgtelevizor.net/index.php?show=watchtv&cid=6&sid=2
http://www.bgstuff.net/content/view/2852/550/

# 52
  • Мнения: 9 095
да му се невиди, не стига че го хванах снощи накрая, ами и сега темата 3 страници станала, много го харесвам този сериал и ако някой знае откъде да си дръпна сезоните ще съм много благодарна, иначе снощи ли беше първия епизод?

# 53
  • Мнения: 7 109
Развалили са го до безумие.
Снощи бях втрещена. Егаси дърварския сценарий.  Tired

# 54
  • Мнения: 9 095
има ли го из нета да гледам Tired

# 55
  • Бургас
  • Мнения: 1 263
И на мен снощи ми се стори по-слаба серията, има нещо променено. Знам,че ги продуцира фокс ,но това се е отразило и на сценария по някаква причина. Аз се успокоявах,че имам големи очаквания като след ваканция и не мога да свикна. на вас хареса ли ви първата серия? newsm78

# 56
  • Мнения: 3 622
Снощи не съм го гледала, защото не знаех че пак започват излъчването му, но иначе харесвам сериала и го гледах с интерес

# 57
  • Мнения: 727
Развалили са го до безумие.
Снощи бях втрещена. Егаси дърварския сценарий.  Tired

Защооооо,такава фенка съм им на двамата Mr. Green,моляте кажи две-три думи за новия сезон

ако може и линкче да изтегля няма да имаш грешка Hug

# 58
  • Мнения: 7 109
Гледах ги по Фокс Лайф-а. След третата случка дистанционното ме спаси.
Загубиха ме.
Защооооо,такава фенка съм им на двамата Mr. Green,моляте кажи две-три думи за новия сезон

ако може и линкче да изтегля няма да имаш грешка Hug

# 59
  • Мнения: 483
На пък епизода ми се стори забавен, както и при другите сезони. Силви и Марто са големи сладури   newsm04
А за прическата на Стефания - не ми хареса с тази прическа, мисля че не й отива толкова оголено чело.

# 60
  • Мнения: 2 407
Току що изгледах повторението... ама Стефания Колева защо изглежда така състарена? Confused Стайлингът й хич го нямаше!
И на мен не ми харесва нещо ,иначе я харсвам де,но нещо куца...

# 61
  • Мнения: 27 524
Не, аз не съм от феновете. Ужасно слаба и тъпа игра. Няма нищо общо с преведената френска версия. Всяка имитация не струва  Simple Smile

# 62
  • Мнения: 6 167
Не, аз не съм от феновете. Ужасно слаба и тъпа игра. Няма нищо общо с преведената френска версия. Всяка имитация не струва  Simple Smile

ти така казваш, защото не си виждала италианската  Mr. Green
но си права де - все не им се получава - нито идола, нито сос нани, нито размяна на съпруги... оригиналите са винаги по-добри. в бг може би се получава добре господари на ефира, които са по италиански патент.
това ми харесва. ааа, и ВИП Брадър  Laughing

аз видях някои сериии в замунда.  Peace

# 63
  • Мнения: 27 524
ти така казваш, защото не си виждала италианската  Mr. Green
но си права де - все не им се получава - нито идола, нито сос нани, нито размяна на съпруги... оригиналите са винаги по-добри.

Хи хи  Laughing Покани ме на гости да видя  Heart Eyes
На мен ми стига ужасния Робин Кяфалиев със страното си излъчване и невъзможния подбор на кадри... Без Думи по приницп е супер предаване, но Раши ме плаши  Shocked

# 64
  • Мнения: 1 111
Стефито ми харесва  и в рекламата за боята за коса...

# 65
  • Bapнa
  • Мнения: 762
МартинеееееЕЕЕееееЕЕЕЕеее !  Mr. Green

# 66
  • Мнения: 27 524
Стефито ми харесва  и в рекламата за боята за коса...

Особено като казва ГарниеРРР, когато всеки знае, че се казва ГраниЕ, ама това си е грешка на фирмата.  Crazy
Стефи е готина и чаровна, но в Той и Тя куца  Confused

# 67
  • густо майна Филибето
  • Мнения: 8 535
Филма не беше ли Тя и Той? Забавен е, но се дразня, че винаги Тя е тъпа, недоразбрала, досадна... Ами Той?

# 68
  • Мнения: 9 095
довечера от 20ч ще го дават, незнам, но предполагам че ще повтарят епизода от четвъртък Wink

# 69
  • Мнения: 275
 И Мартина Вачкова веднъж в предаването си намекна , че не възприема Стефания в този сериал....иначе била добра  актриса...
   ?????Защо всичко българско  се прави някак си нескопосано..... newsm78 newsm78
като гледам селиала ...притеснява ме  нещо ....диалога върви измъчено, тъпо и иии тя и той са като някакви пълни олигофрени  , ама иначе са на добре платена работа и разбират от много неща...противоречия всякакви има   .....всички нови български филми са такива.... Thinking
     Това е моето мнение  -  мисля си , че нямаме добри умни  сценаристи , такива който да пишат перфектни диалози , да се водят реални разговори между геройте а не да изглежда   сякаш нямя какво да си  кажат и една тишинааа   вървииии........... а и кой е казал , че театралните актьори стават за   филмови такива.....но в българия едни и същи муцуни гледаме навсякъде..
    р.с.  Май прозвучах доста критично   , но много би ми се искало всичко да правим по качествено в българия

Последна редакция: сб, 22 сеп 2007, 14:28 от linna

# 70
  • Мнения: 1 424
Харесвам сериала  Peace
Стефания Колева ми е много симпатична и  сладка  Grinning Но и на мен ми се видя някак състарена и напълняла  Confused
Защо в рекламата на Гарние изглежда толкова слаба, а в сериала ми се видя страшно напълняла  newsm78Къде е истината ? 
П.С. Мисля,че и отива да е пухкава,придава и чар,не го казвам с лошо за жената  Peace 

# 71
  • Мнения: 4 406
много ги харесвам и двамата, записвам се в клуба на Харесващите сериала

# 72
  • Sofia
  • Мнения: 8 221
И аз се записвам в клуба на харесващите сериала.Не съм разбрала ,че е зпапочнал.Ще го гледам вече.

# 73
  • Мнения: 3 835
Дано успея да го гледам тази вечер.........Мартинеееее! #Cussing out Joy

# 74
  • Мнения: 738
Аз го гледам, харесвам го, обаче новия сезон не започна добре, нещо не им се получиха нещата  newsm78 Стефания е като някоя лелка, много зле... Иначе новата им къща е много яка, малко шарения ама става Peace

# 75
  • София
  • Мнения: 62 595
Харесвам сериала  Peace
Стефания Колева ми е много симпатична и  сладка  Grinning Но и на мен ми се видя някак състарена и напълняла  Confused
Защо в рекламата на Гарние изглежда толкова слаба, а в сериала ми се видя страшно напълняла  newsm78Къде е истината ? 
П.С. Мисля,че и отива да е пухкава,придава и чар,не го казвам с лошо за жената  Peace 

Истината е в компютърната обработка и в построяването на сцената. При условие, че и двете са снимани по приблизително едно и също време. На рекламата едно, че може да е обработено с Фотошоп, друго, че като е сама и няма други хора, с които да я сравни човек като габарити, се изгубва усета за дебелина/слабост. При снимането на сцените от филма, тя почти постоянно е или с друг човек много близо, или е сред обекти, по размерите на които може да се прецени по-добре формата на човека.

# 76
  • Мнения: 5 462
Да кажа на тези които не знаят тук гласуваме за подфорум "Телевизия , кино ...и т.н. " .........
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=225258.40
От нас зависи дали ще го има или не , дали ще продължаваме да трупаме клюкарник с нам си колко теми за тв , музика, кино и т.н.

# 77
  • Мнения: 2 161
Юлиан Вергов е от малцината светли мъже,които ми харесват.Няма да мога да гледам Тя и той,защото съм с Булсатком и не хващаме Фокс лайф.

# 78
  • Мнения: 157
И двамата са супер!Харесвам сериала и мисля,че е много актуален.Радвам се ,че го има отново/за което разбрах от вас.Благодаря/

# 79
  • някъде ... тук ...
  • Мнения: 8 167
...Защо в рекламата на Гарние изглежда толкова слаба, а в сериала ми се видя страшно напълняла  newsm78Къде е истината ? 
П.С. Мисля,че и отива да е пухкава,придава и чар,не го казвам с лошо за жената  Peace 
Не знам кога са снимани сериите и рекламата, но до преди Нова година беше много слаба. После не съм я виждала.

# 80
  • Бургас
  • Мнения: 1 199
Много харесвам това сериалче и преди като го даваха по Бтв,серия не съм пропускала,но сега като го пускат по друга телевизия,не мога да му хвана спатиите.Не знаех,че са започнали пак да го дават,но сега като научих смятам да си го гледам вечер.

# 81
  • София
  • Мнения: 560
Обожавам този сериал  Heart Eyes
Я някой да каже снощи втора серия ли даваха? Че нещо последните дни не мога да се вържа към бгтелевизора  #2gunfire и го пропуснах. Ако може и линк, плийс?  Hug
Аз първа серия я дръпнах от замунда, но не намирам втората  Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт