Здравейте на всички :hug:.Търся препоръка за инвитро център във Варна:pray:

  • 904
  • 11
  •   1
Отговори
Здравейте,казвам се Искра и съм от град Варна.Знам че тук всички сте много готини и задружни а точно от това имам нужда сега  Hug.Моят въпрос е дали някой от вас може да ми даде препоръките на добър инвитро доктор във Варна?Вече съм се отчаяла напълно и вие сте единствените който знам че ще ме насочите кам правилното място вече две години чакам да видя така мечтаните две чертички  Cry но уви няма.Благодаря на всички който ще отделят малко времв за един съвет  Praynig Hug. Praynig

# 1
  • Мнения: 989
Здравей, Искра!
Университетският ин-витро център в АГ - Варна е един от най-добрите в страната. Доколкото знам екипът там са доц. Маркова и д-р Ковачев,които водят стимулациите, и д-р Александров, който осъществява оплождането и селекцията на ембрионите. Мисля, че д-р Козовски-младши също е част от екипа при пункциите, а наскоро имаше тема в Проблемното, че прави и стимулация, но не съм много наясно. Последното, което бях чула е, че и д-р Александров е започнал да прави стимулации. Не се отчайвай, а действай. Намери твоят лекар и заедно с него стигни до твоето бебче. Успех!  Hug

# 2
  • Varna
  • Мнения: 1 094
Подкрепям всичко написано от Scarlet_ !
Misipisi , това е точното място във Варна. Успех мила, ако имаш въпроси питай. Hug

# 3
Благодаря ти Scarlet_ че намери време да ми пишеш   bouquet,ще се свържа с тази клиника и надявам се там да е моят доктор спасител Praynig,надявам се после да се засечеме по другите теми   Hug.Неразбрах ти дали имаш жече бебче но ако имаш нека това слънчице грее във живота ти ,а ако нямаш то тогава нека във най скоро време изгрее  bouquet

# 4
# 5
  • Varna
  • Мнения: 1 094
Моят въпрос е дали някой от вас може да ми даде препоръките на добър инвитро доктор във Варна?
А ти все пак защо се насочваш направо към ин витро, някакви изследвания правили ли сте с мъжа ти?

# 6
Да правихме всички необходими изследвания.Уж всичко е наред ама аз бебе нямам  Cry.Най голямата причина да искам вече инвитро е че две години правим опити и то те винаги са неуспешни а мъжът ми вече е на 32 години.Винаги съм си мечтала да сме млади родители.Пак и вече не мога да бъда толкова силна усещам че започвам да се отчайвам а не искам да става така.Ние нямаме кой знае каква финансова възможност но поне трябва да опитам веднаж с надеждата че всичко ще стане както трябва.Не знам но времето си отлита  Wink и не искам да го изпусна  Hug.Аз съм на 25 почти той на 32 мисля че е време  Heart Eyes.Най много ме потиска (но и много ме радва),това че във момента трите ми приятелки са бременни с по един месец разлика и тази цялата ситуация ме побърква (хем от радост хем не).

# 7
  • Varna
  • Мнения: 1 094
мъжът ми вече е на 32 години.
Хи-хи, как само ми прозвуча това........ Ние с мъжа ми сме също на по 32 год., ама не сме се отчаяли и не се имаме за стари  Wink, е борим се вече 5 год., но все някога и при нас ще изгрее слънцето.
 Щом имаш всички изследвания и предполагам и спермограма, взимаш ги и отиваш на една консултация при д-р Александров.
Клиника Кисьови
тел.052/631 888 - вторник , сряда и  четвъртък след 16ч. мисля, но се обади и питай най-добре
ул.Габрово №43 (вход от ул.Дунав) срещу бензиностанция OMV - близо е до гарата
Д-р Александров
 От там натаък той ще ви насочи какво да правите.

# 8
 Embarassed надявам се не съм те засегнала  bouquet,благодаря за съвета ще се обадя още днеска.Още веднъж извинявай разбирасе че не сте стари Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug

# 9
  • Мнения: 989
Misipisi, успех каквото и да решите, макар че на тази възраст директно ин-витро ми се струва малко прибързано. Все пак вие си знаете най-добре, а и док ще се произнесе по въпроса. И аз бих те посъветвала да идеш при д-р Александров и мисля, че няма да съжаляваш. Иначе, ние със съпругът ми все още се борим за нашето бебче - вече 1г. и 4 месеца без резултат, но все още смятам, че има доста неща да се направят преди да стигнем до варианта ин-витро. Октомври месец ми предстои хистероскопия и чак след това в зависимост от резултатите ще решаваме какво следва. Само за сравнение - аз съм на 29 /почти 30/, а мъжът ми е на 32  Laughing Както и да е - дано скоро всички се похвалим с бебшки резултат.  Hug

# 10
  • Varna
  • Мнения: 1 094
Embarassed надявам се не съм те засегнала  bouquet,
Изобщо  Laughing, на засегната ли ти приличам  Wink. Хайде успех и пиши после. Hug

# 11
Мерси и на двете  bouquet,ще пиша непременно Wink

Общи условия

Активация на акаунт