Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Млека за кърмачета, захранване
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 17 отговора

ВАРНА

Здравейте!! Ние досега бяхме на Фризо 2, струва ми се обаче, че на малчо ну стига вече или не е достатъчно хранително, защото вечер изпива към 240гр. и към 3 часа се събужда гладен.Това положение е от около 2 месеца насам, та се чудя сега дали да мина на Фризо 3 или да избера друго мляко?Има ли някой като нас, каква алтернатива предлагате? Чувала съм , че Нестле джуниър е по-хранително, знаете ли нещо по въпроса, от друга страна знам че не е хубаво да се сменя млякото на детето?
Цитирай

Велико Търново

Дъщеря ми категорично отказа Фризо 3,този аромат на ванилия не и понесе!Яде Нестле Джуниър PeaceНе е хубаво лятото да се сменят марките млека,а и детето е вече голямо!
Цитирай

Русе

Пробвай го с Фризо 3, ако не му хареса- тогава го смени с друго подхоящо
Цитирай

София

Аз давам Фризо 3,но почти всички марки млека имат за над годинка
Цитирай

София

Давах Nestle Junior Peace
Цитирай

Ние сме на Нутрилон3, но имаме същия проблем и за да се засити вечер му давам пържо около 150гр. пюре и след това 210мл. мляко. Вчера гледах Аптамила и ми се видя доста по-калорично от нашето мляко, но не съм сравнявала точно 3-ките на двете млека, но смятам да го направя и да пробвам само с Аптамил 3 без пюре.
Цитирай

София

Ние все още си пием вечер Нестле Джуниър.  Peace
Преди това обаче бяхме на Нан, при вас от Фризото на Нестле  Thinking ами сигурно няма да има проблем.
Цитирай

София

Ние досега бяхме на кърма  и много се чудех какво мляко да взема. Тя до скоро не беше опитвала АМ. Купих Лактана Био 3 - дребката много го хареса  Hug
Цитирай

След годинка почнах веднага Нестле Джуниър-и до сега закусва и вечеря с него,засища го, а и смятам,че е много по-хранително и здравословно от всичко друго.
Цитирай

там където ме зове сърцето!!!

След годинката и досега  (1г. И 8м.) синчето ми пие Nestle Junior!
Цитирай

Белгия/София

Може обикновено прясно мляко, може Нестле Джуниър или която и да е тройка от млеката. Няма никакъв проблем за смяната на млеката на тази възраст, не е препоръчително да се сменят много, когато бебето е новородено или под 3-4 месеца, след това няма никакъв проблем.
Хубаво и засищащо е Милумил.
Цитирай

София

Синът ми хапва (яде го разтворен заедно с кус-кус и сирене) Нестле Джуниър.
Цитирай

Варна

Вечер преди сън давам Нестле Джуниър.
В другите храни яде прясно мляко.
Цитирай

Плевен

И Радост пие Нестле джуниър вечер, през останалото време давам кисело мляко.....т.е. още веднъж
Цитирай

на морския бряг

Нестле джуниър  Peace
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 17 отговора