Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Семейни отношения
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 52 отговора

При гларусите

Моля всички мами и техните татковци които имат наблюдения върху тези автомобили да ми помогнат. Сестра ми ще си купуват кола и отдавна контактуват с един автосалон но за беда точно сега когато дойдоха автомобилите мъжът и е в командировка в чужбина и ще си дойде след 10 дни. От автокъщата не искат да чакат и са казали на сестра ми да избира между Ауди А4 1996г. 1.8 или 1.6 незнам точно и Фолксваген Голф 4 1.6. И двата автомобила са в приблизително в еднакво състояние- общо взето запазени.  А наистина на тях им трябва кола колкото се може по бързо и сестра ми смята да купи една от двете коли веднага. Ако някой е имал такива коли или на някоя мама мъжът и разбира от коли ви моля да ми препоръчате един от двата автомобила но най-късно понеделник вторник сестра ми трябва да реши.
Цитирай

Варна

Ауди и фолксваген - това е почти едно и също !
И все пак АУДИ-то Smile
Цитирай

Това са различни класове коли.
Коя да предпочетете, зависи от целта, заради която купувате кола: къде и колко ще я карате; има ли друг семеен автомобил  и т.н.

Освен това преди да купите кола, трябва да я закарате във сервиз, за да ви я огледат за удари, да проверят двигателя, да огледат окачването и ходоват част и да ви кажат какви ремонти в краткосрочен план ще ви предстоят.

Друг момент е възрастта на колите, екстрите им, мощността на двигателя, разхода, сигурността на всеки от автомобилите.

При задоволителни останали характеристики, и наличие на климатик и в двете коли, би предпочела Аудито. Ако едната кола е с климатик, другата - без , но и двете ме устройват по останалите им критерии, бих избрала колата с климатик (климатроник).

А на мен ми е супер съмнително бързането от страна на собственика на автосалона.  И ако се колебая в избора на кола, бих предпочела да изчакам съпруга си, независимо че съществува риск колите да са продадени дотогава. Или бих платила само стоп-капаро за някаква малка сума.  Така , че ако колата не си струва, да загубя само това капаро и да не блокирам всичките си пари, предвидени за покупка на автомобил.
Отвори mobile.bg - там има предостатъчно обяви и за Голф, и за Ауди. Ако сте на зор, по всяко време ще можете да намерите хубава кола оттам, не е нужно да "клякате" и да решавате бързо.
Цитирай

При гларусите

Той собственика е познат на мъжа на сестра ми и не вярвам да им пробута кофти кола пък и преди да се купи колата ще мине сервиз.
Иначе Голфа е 1.4 99г. с 2 врати а Аудито 1996г. е 1.6 или 1.8  незнам точно с 5 врати. И двете са с климатик и доста екстри и двете са 7800лв.
Интерисува ме кой от двата автомобила е по здрав и ще се чупи по малко.. newsm78
Цитирай

Наистина са различен клас коли. Няма база за сравнение. Въпреки, че не съм фен на Ауди, гласувам за него  Cool
Цитирай
на аудито са му много меки педалите, но се свиква. ако си свикнал на рено например внимавай при старирането с аудито  Wink
Цитирай

При гларусите

Да различен клас коли са без съмнение но коя от двете е евентуално по-здрава и носи на каране из дупки да речем.
На коя електрониката по двигателя е по капризна и въобще такава информация.
Цитирай

Самоков

АУДИ - естествено!!! Peace
Цитирай

Мъжът ми има ауди,но голямо.Много е доволен и ако си смени колата,пак същата би си взел.Пък и казват,че на ауди не гният ламарините.Не съм веща,но е стабилна кола.
Цитирай

под ореха на сянка

я да седи да чака мъжа й да се върне, да няма после кон боб яде ли...

като че ли ще свършат колите и тези двете са последните и за тях има опашка...
Цитирай

Варна

И аз съм на мнение да изчака мъжа си. Не са само тия две коли на този свят. И още нещо ще кажа-това, че са познати е нож с две остриета. Нищо чудно точно заради това да ги прецакат хората.
Иначе щях да напиша това, което е написала и *SV*.
И все пак, ако трябваше аз да избирам, бих избрала Ауди-то (нищо, че и аз не съм фьен на тая марка).
Цитирай

При гларусите

Потбут...  Whistling работата наистина е спешна
Цитирай

В града на хумора...

Съвсем скоро бяхме на тази вълна -  автомобил
Ауди А 4 Peace
Цитирай

i az sum za Audi :peace:imahme i biahme mnogo dovolini Peace
Цитирай

София

Aз карам Ауди А4 и ще споделя подробности:
Колата е удобна за семейство,има голям багажник,което е предимство пред голф-а.Двигателят 1,8 върви добре,особено ако е турбо.Не харчи много/моята харчи около 11-12 градско,предвид,че е куатро,тоест 4х4/.Със сигурност Ауди е п-стабилна от Голф,предвид на габаритите.Като семейна кола винаги бих предпочела такава с 4-5 врати,както в случая.Като цяло са здрави коли,но искат поддръжка,която в случая с Ауди-то е скъпа.Моята кола е на 116 000 км.като досега съм сменила лагерите,съединителя,дебитометъра,задни дискове,втулки,кожух,реле на мигачи.Предстои смяна на ролки и носачи,които са здрави,но скърцат,заради липсата на смазка,а няма как да се сипе нова.Частите на Ауди са скъпи,често една част се сменя с комплект такива,което ги оскъпява толкова./както в случая носачите,които са здрави,но скърцат,заради изсъхналата смазка на ябълката/.Та мисълта ми е,че всяка кола иска поддръжка,но едни са с по-евтина такава,други имат скъпи части.Аудито,като по-комфортна и по-висок клас кола е със скъпа поддръжка,голф-а е по-малка кола,по-неудобна за семейна такава, с по-евтини части.Въпросът е в перспектива,но аз бих избрала Ауди-то,въпреки всичко.
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 52 отговора