Есен идва, с багри оцветява, ЯНУАРЧЕ чака своята поява!

  • 10 567
  • 276
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 207
Чудесна нова темичка   bouquet

Дега - стискам палци.

# 16
  • Мнения: 307
Desi T - аз съм Марина Ф  Joy Joy Joy ще се видм в неделя, а ти коя си?

# 17
  • Мнения: 30
Запис и от мен!
Днес е отново много гаден ден. Май се отразява на всички ни това студено време, но трябва да свикнем - нали бебоците са ЯНУАРСКИ ! smile3521
L_A_L_K_A , добре дошла сред нас! Лека и спокойна бременност и сладко януарче ти пожелавам!
Момичета, сериозно се замислих над цените на количките в Канада и в България. Моята леля живее в САЩ и ще я помоля да провери модела, който харесвам, колко струва там. Няма смисъл да я плащам двойно тук.
*dega*, стискам палци за прегледа. Всичко ще бъде ОК!
Добре дошла отново DesiT, липсваше ни  Heart Eyes !

# 18
  • Мнения: 851
Зайке, аз съм си Деси  Laughing  Joy Joy

Дега, стискам палци за довечера мила  Peace Сигурна, съм че всичко ще бъде наред  Hug

Асиди, много си мила  Hug Hug Heart Eyes И вие много ми липсвахте  Hug

# 19
  • Мнения: 5
поздрави на всички мами!
уточнявам пола на бебо.
момиче- както и да го гледат  Mr. Green
Здравейте, мами!
Стискайте ми палци - довечера съм на лекар  Cry - така и не мина моя обрив по гърдите и корема и аз съм адски тъжна и уплашена:(
Цяла нощ не можах да спя, само ставах час по час да се гледам и разглеждам:( - за жалост съм предразположена винаги да си мисля най-лошото Cry
И затова вчера се записах на преглед при дерматолог - моля се да е нещо безобидно, алергия, хранително отравяне, каквото ще, само не това, от което ме е страх най-много Praynig
Стискайте ми палци, моля ви!!!

И аз съм с обрив....само на корема.
дано не е нищо сериозно при теб  Praynig
Надявам  се да споделиш резултата от прегледа
И отново  Praynig  Praynig

# 20
  • София
  • Мнения: 408
*dega*-и аз ще стискам палци.Не се притеснявай няма страшно

# 21
  • до една звездичка
  • Мнения: 1 892
Благодаря ви за подкрепата, момичета Hug
Дано, наистина, всичко бъде наред - ще споделя в понеделник.

# 22
  • Варна
  • Мнения: 974
Дега  Praynig Ще стискам и аз

# 23
  • Мнения: 51
Dega, не се бой, сигурна съм, че всичко ще е ОК

# 24
  • Троян
  • Мнения: 141
И аз да се запиша в новата ни прекрасна темичка!
Да ви кажа вчера си купих вода за уста на Астера-Пародонт и незнам дали от нея или аз си внушавам ,но определено сутринта венците ми не кървяха.
А моят бебчо си го усещам редовно,понякога е доста груб,но тепърва ще става още по-силен.Така ,чесе подготвям.

# 25
  • Бургас
  • Мнения: 1 787
  Здравейте на всички януарски мами  Grinning Навън започва да става студено,при нас все още вали дъжд,но това е, това лято си замина,ще очакваме следващото живот и здраве с нови попълнения в семействата на всички ни  Laughing

Алекс,Асиди благодарим за новата темичка,как се изнизват нашите темички,също както и дните , очаквайки да се появят сладките бебоци. Hug

Dega,не разбрах какъв е точно твоя обрив,но с миналата си бременност с дребния имах ситен обрив по бедрата от шести месец някъде до към края ,че и след това.Неможаха да ми кажат от какво е и аз ходих на лекар.Предполагаха,че е вид пигментация,както и да е изчезна няколко месеца след раждането.Така,че не се притеснявай мила,най-вероятно не е нещо сериозно. Peace

Хубав ден на всички с много настроение напук на лошото време !  Peace Hug

# 26
  • на плажа
  • Мнения: 1 866
 Много хубава темичка ( за пореден път)  bouquet.
Зайке Байке, доволна ли си от ходенето на йога? От колко часа започват заниманията и колко пъти в седмицата се провеждат?

# 27
И аз да се запиша в новата ни прекрасна темичка!
Да ви кажа вчера си купих вода за уста на Астера-Пародонт и незнам дали от нея или аз си внушавам ,но определено сутринта венците ми не кървяха.
А моят бебчо си го усещам редовно,понякога е доста груб,но тепърва ще става още по-силен.Така ,чесе подготвям.

Охх и моите венци кървят ужасно много и зъболекарката ми ми каза да използвам паста за зъби Lacalut. И ми се струва,че има някаква промяна, но все още си кървят по малко. Много е гадно, но било нормално,поради повишеното количество кръв в организма.... Tired

# 28
  • София
  • Мнения: 1 546
Здравейте момичета Simple Smile
Абе вие на работа само в нета ли седите?????  smile3532 Я колко сте изписали за един ден! smile3523
Аз днес се чувствам по-добре. Определено бебчо ще е мързеливо. Laughing (Дано!!! Praynig) Много му е хубаво в легнали положение. Едно протягане, едно наместване...по цял ден си общуваме двамата в легнало положение. smile3524 Днес ходих да заведа Алекс на градина и след толкова ходене корема пак се стегна и ме заболя. Определено лежане и почивка му трябва. Дано детето да е добре и да не боледува в градината за да мога аз поне през деня да си почивам.
Деси, зайка байка сега като съм си в къщи и на мен ми се иска да се подхвана с нещо такова ама ще видим, с тия болки ме е страх нещо. newsm12
Алекс за теб една голяма  Hug. Значи тези очички много ме радват.Супер си както винаги.
Приятен следобед на всички. А аз ще се поровя малко из нета.  book
 Hug

# 29
  • Мнения: 307
iramira – йогата е два пъти седмично. Ние с Деси ходим в четвъртък от 18:45 до  20:45 и в неделя вечер (още не сме уточнили часовете). Аз съм много доволна. Правим много релаксация, упражнения за разтягане на сухожилията и за раздвижване на ставите. Харесва ми и начина по който ни учат да общуваме с бебето. Не се натоварва, раздвижвам се, отпускам се.
dama – не мисля че в този курс има нещо което ще засили болките ти, а и инструкторката е много внимателна и винаги разпитва дали имаш проблеми и съобразява упражненията с тях. Във вторник групата е от по-рано.

Общи условия

Активация на акаунт