Въпрос за бибероните???

  • 532
  • 12
  •   1
Отговори
Искам да ви попитам на колко време сменяте бибероните на шишетата(аз ползвам авентските)? Бебето ми е на месец и забелязвам че доста бързо бибата започва да тече със струя и малкия се дави,та горе долу на седмица трябва да купувам нови.Споделете моля при вас как е?Благодаря предварително!

# 1
  • Мнения: 63
Много странно, аз ползвам 2 на Авент от 2,5 и не съм ги сменяла, нямам такива наблюдения, мисля от тях да мина на твърд накрайник след още два месеца:)

# 2
  • Мнения: 27 524
Хм, един биберон от силикон има много, много дълъг живто. Не проумявам как може да се скапе за седмица  newsm78
Сменяла съм ги на 3-4 месеца, и то от хигиенна гледна точка, иначе състоянието им е било като току-що купени.
Да не купуваш някакви ментета, ако има такива?  Thinking

# 3
Ами незнам,купувам ги от детските магазини по 3.50лв,имах няколко от комплекта със шишетата който си бях взела и при всички е едно и също.Та сега се замислям да не би аз да ги повреждам като ги мия,използвам малка гъба за съдове и бъркам до края на биберона,може ли по този начин да  разширявам дупките newsm78.Вие как миете бибите?

# 4
  • Мнения: 27 524
Миех шишетата с четката на Авент, а бибероните с гъбка, но изстисквах вътре препарат и после само притисках с пръсти, не съм бъркала вътре.

# 5
  • Мнения: 564
 Много странно!  newsm78
Да не е случайно от тези комбинираните биби, дето широчината на отвора е в зависимост от това коя позиция е към нослето...

# 6
Много странно!  newsm78
Да не е случайно от тези комбинираните биби, дето широчината на отвора е в зависимост от това коя позиция е към нослето...
Нямам представа какви са тези биби,на тях има единица,аз все още нямам и опит и каквото ми кажат в магазина,това е.Чудя се дали  мога да сменя авентските с някои по евтини биберони,така поне няма да ми тежи да ги сменям по-често

# 7
  • Мнения: 27 524
Авент са с широк пръстен, стават само бибероните на чико мисля. Ти би трябвало да взимаш 0+ биберони.

# 8
  • Мнения: 1 672
Много странно!  newsm78
Да не е случайно от тези комбинираните биби, дето широчината на отвора е в зависимост от това коя позиция е към нослето...

# 9
  • Мнения: 564
Много странно!  newsm78
Да не е случайно от тези комбинираните биби, дето широчината на отвора е в зависимост от това коя позиция е към нослето...
Нямам представа какви са тези биби,на тях има единица,...

Значи не са от тези, които си мислех...
Ми не знам защо при теб така се е получило Sad

# 10
  • Габрово
  • Мнения: 1 220
Сменяла съм ги на 2 месеца,че и повече.

# 11
  • Мнения: 498
Миех шишетата с четката на Авент, а бибероните с гъбка, но изстисквах вътре препарат и после само притисках с пръсти, не съм бъркала вътре.
И аз правя така.Не съм имала проблеми със бибите.Имам всякакви марки.Само тези каучуковите бързо се скапват,защото почват да лепнат и сменям. Peace

# 12
  • Мнения: 1 800
Аз личнo не харесвам Avent Peace. Пробвала съм го на Аvent и Др. Brown, но най ми харесват на Playtex Vent Aire. Използвам ги то 4+ месеца и нито веднъж не съм имала проблем, нито съм сменяла биберона.  Peace

Общи условия

Активация на акаунт