Какво ще кажете за това? (Стачкуващи учители изпращат снимки на министъра)

  • 3 214
  • 69
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 8 999
А дали всички учители имат компютър и интернет вкъщи?

На първата родителска среща на дъщеря ми ме досрамя, защото госпожите, които се изправиха пред нас, за да представят себе си, предмета, който преподават и изискванията си, бяха облечени като клошари.
Срам за българската нация!

# 16
  • Мнения: 22 036
Тия от МОН са кръгли идиоти.
Много обичам да ме наричат кръгъл идиот. В МОН работят над 400 човека и голяма част от тях имат деца.
Мога да приема, че чяст от служителите са "пуснали корени", но това се отнася за цялата администрация, така че моля да не се обобщава.
Същото е ако кажа, че всички продавачки са тъпачки, но надали ще съм права.  Crossing Arms

# 17
  • Мнения: 9 089
Ок, само министърът е идиот, но то и това стига Crazy

# 18
  • Мнения: 6 167
Ок, само министърът е идиот, но то и това стига Crazy

ъ?  в случая става дума за инициатива на КТ ПОДКРЕПА. Те от МОН ли са?  newsm78

а че МОН и МТСП са за взирвни устройства, това ще прощавате , е моята присъда и никой служител не ме умилява на принципа 'всяко стадо си има мърша"

# 19
  • Мнения: 9 089
С това ще улесним дейността на министър Вълчев в неговата събирателна и издирвателна дейност

Не ги знам какви са, не ме и интересува, но това горе е просто смешно. И ми стига, за да го обява за идиот.
Стана ми смешен още като заплашваше, че ще уволнява директорите на у-щата, където стачкуват учители.  Tired

Искам да попитам (че може и да не ми е ясно съвсем): какво ще стане когато стачкуващите изпратят снимки на министъра? Blush

Последна редакция: пт, 21 сеп 2007, 20:21 от .:.Stef.:.

# 20
  • Мнения: 22 036
Ок, само министърът е идиот, но то и това стига Crazy

ъ?  в случая става дума за инициатива на КТ ПОДКРЕПА. Те от МОН ли са?  newsm78

а че МОН и МТСП са за взирвни устройства, това ще прощавате , е моята присъда и никой служител не ме умилява на принципа 'всяко стадо си има мърша"

(

Уфффф изобщо не искам да съм обект на умиление, просто работя там и се опитвам да си върша работата до колкото мога. От друга страна страдам в пълна сила от всички недостатъци на системата - синът ми е в първи клас.
С две думи монетата има две страни.
А личното ми мнение е, че за първи път се прави опит за някаква реформа, друг е въпросът дали ще се случи. А за заплатите - да ниски са, както на голяма част от държавните служители.
Имам някак си смесено мнение за учителите - хем са им ниски заплатите, хем пък те не се пънат много.
На кратко - не е редно да квалифицираме хората като идиоти, просто защото работят някъде (знаете ли колко нормални и симпатични хора работят в топлофикация и БТК?)

# 21
  • Мнения: 4 585


Това е лицето на стачката. Не е задължително да я разбираш, за да ти харесва.
Като рекламата на Кока-Кола, Джокондата, Витяз на распуте.

# 22
  • Мнения: 288
  Ами според мен учителите иронизират министъра, защото той за всяко нещо искаше отчети, доклади, обяснения...за абсолютни глупости се изписаха тонове хартия. Сега учителите му влизат в тона и му пращат нагледен материал, та дано той се усети. Макар че едва ли... Той толкова е зает със собствения си чар, че едва ли ще се загледа по чужди снимки.

# 23
  • София
  • Мнения: 62 595
Гледате ли Панорама?

# 24
  • Варна
  • Мнения: 1 840
  Ами според мен учителите иронизират министъра, защото той за всяко нещо искаше отчети, доклади, обяснения...за абсолютни глупости се изписаха тонове хартия. Сега учителите му влизат в тона и му пращат нагледен материал, та дано той се усети. Макар че едва ли...........
Точно това е целта  Peace

# 25
  • Мнения: 22 867
А личното ми мнение е, че за първи път се прави опит за някаква реформа, друг е въпросът дали ще се случи.

И къде и как трябва да се усети тази реформа??? 17 години реформи и като резултат пълна каша в образованието. И не учителите са я забъркали, но на тях се налага да я сърбат.

# 26
  • София
  • Мнения: 17 591
Ок, само министърът е идиот, но то и това стига Crazy

Това не отговаря на реалността.
Това е първият министър, който изобщо се опитва да прави нещо от... ами, като се замисля, от преди Фол - понеже за предните нищо не помня. И във всеки случай е много интелигентен, с добро чувство за хумор и ... ами, и справедливост. Спомняте ли си шофьорската стачка? И реакцията му тогава? Просто тъжният факт е, че той ще го отнесе за дългия низ свои предшественици, заемали постовете си единствено в резултат от сложни сделки за запълване на квотите... Докато се стигна до момента, в който се наложи той да преведе на разбираем език думите на "учителката" - е, във всеки случай, излъчената им представителка по Панорама тази вечер. Която дама прави впечатление на емблематичната истерична даскалица от комунистическото минало, която никой не би искал да срещне в трамвая, камо ли в учебен кабинет. Е, човекът някак е на тяхна страна в душата си, така че беше достатъчно добър в спора да учавстВУВА и в ролята на обратната страна.

За протокола, не съм подкрепяла това правителство и изобщо съм "от другата страна на барикадата"...

# 27
  • Мнения: 22 867
Ок, само министърът е идиот, но то и това стига Crazy

Това не отговаря на реалността.
Това е първият министър, който изобщо се опитва да прави нещо от... ами, като се замисля, от преди Фол - понеже за предните нищо не помня. И във всеки случай е много интелигентен, с добро чувство за хумор и ... ами, и справедливост.


katiABV, би ли конкретизирала какво точно се е опитал да направи въпросният  много интелигентен, с добро чувство за хумор и ... ами, и справедливост министър за разлика от тези преди него?

# 28
  • Мнения: 2 336
  Ами според мен учителите иронизират министъра, защото той за всяко нещо искаше отчети, доклади, обяснения...за абсолютни глупости се изписаха тонове хартия. Сега учителите му влизат в тона и му пращат нагледен материал, та дано той се усети. Макар че едва ли... Той толкова е зает със собствения си чар, че едва ли ще се загледа по чужди снимки.
Peace Peace Peace

# 29
  • Мнения: 2 978
Айде пак се почна с поредната тема за стачката ooooh!
3-4 не ви ли стигат да разберете, че до еднакви мнения няма да се стигне!!

Общи условия

Активация на акаунт