Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Красива мама
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Препоръчайте ми хубава очна линия? Аз никога не съм ползвала, но сега се навих  Very Happy
Нещо ми се върти, че имаше такива, които завършваха като фулмастер? Мисля си, че те се нанасят по-лесно?
Ако може давайте и снимки и цени  Hug
Цитирай

Козметика за лице ползвам само на ЛОРЕАЛ ,не бих я сменила! Много съм доволна! Peace
Цитирай

USA

Аз никога не съм ползвала очна линия,но една приятелка беше ползвала на "Манхатън"и беше много доволна!
Цитирай

В момента съм с Флор Мар-лесна за нанасяне,не се размазва  Peace
Цитирай

Да, моята е като писец! Нанася се много по-лесно от старите модели, все едно ползваш идеално подострен молив,само че е много по-наситено черно. Моята е на ИМПАЛА, но предполагам, че и на др. марки ще има такива, дори много по - добри. Но аз съм доволна!  Hug
Цитирай

The Land of Pretend

Моята е Голдън Роуз...Може да е евтина, но е с наситен цвят, трайна и лесна за нанасяне...От сутринта до късо вечер не помръдва...  Hug
Моята не е тип фулмастер, те са ми по - трудни за нанасяне
Цитирай

Варна

моята също е на Golden rose,с твърда четка е и съм доволна от нея  Peace
Цитирай

София

От години ползвам Голдън Роуз - да не те заблуждава ниската цена , очната линия е страхотна и не я заменям за никоя друга !!!
Цитирай
  И аз я ползвам от години страхотна е и не я заменям за никоя друга марка за сега.  Peace
Цитирай

Варна

Не съм ползвала никога очна линия
Цитирай

Пловдив

Ползвам черната на Орифлейм - много съм доволна!
Цитирай

София, център

И аз ползвам Голдън Роуз, с четчица и смея да твърдя, че владея поставянето на очна линия до съвършенство.

НО, аз ползвам очна линия от 9-ти клас, а сега съм на 31!

Мисля си, че след като не си си слагала до сега, за теб по удачният вариант е тип фулмастер, тъй като слагането се доближава до това с молив!

Успех в избора и начинанието.
Цитирай

В.Търново

Моята е Голдън Роуз...Може да е евтина, но е с наситен цвят, трайна и лесна за нанасяне...От сутринта до късо вечер не помръдва...  Hug
Моята не е тип фулмастер, те са ми по - трудни за нанасяне

И аз така Peace
Цитирай

Бургас

Ползвам черната на Орифлейм - много съм доволна!
Peace Това май е един от най-добрите им продукти.
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.