Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 21 септ. 2007, 20:28 ч.

Леко петъчна

• 1 932
  • 61
  •   1
Отговори
  • София
Как се държите в присъствието на привлекателен екземпляр от срещуположния пол?
Вчера в стаята ми дойде един колега от друга дирекция - страшно привлекателен тип, от чието присъствие незнайно защо винаги се притеснявам  Blush Искаше да снима нещо на ксерокса, а аз щях да потроша техниката... hahaha
Има ли и други смотани като мен?

# 1
  • под голямата лоза
....
Има ли и други смотани като мен?
Има- аз! bowuu
Имам супер- готин колега и като го
засека някъде направо ги гълтам граматиката.... Blush

# 2
  • Варна
Завидях ви. При мен е пълно с колежки, особено ме дразнят някои с психика на железни стари моми.

# 3
И аз съм много смотана, винаги се старая да не се изложа и съответно се излагам като кифла Crazy

# 4
  • sofia
и аз съм така,почвам да ръкомахам като луда когато говоря и незнам къде да си дяна ръцете Embarassed

# 5
  • София
Аз пък флиртувам нагло! Докато не бях омъжена пусках в обръщение месомелачката, а откакто съм обвързана умирам от кеф да пускам ..... обещание за месомелачка, а после да злорадствам.

# 6
Сега разбирам защо в офиса Ксерокса е постояно потрошен.

# 7
  • София
Има- аз! bowuu
Имам супер- готин колега и като го
засека някъде направо ги гълтам граматиката.... Blush

Руске, не го очаквах от теб  Mr. Green

Ооо, при мен не е само този. Имаме доста готини колеги  Crazy Има един, дето прилича на Уентуърт Милър /БУБА го е виждала на снимка/. Веднъж дойде също да снима нещо и ме попита кое точно е ксерокса, а аз сочех ту принтера, ту ксерокса и така много пъти... hahaha

# 8
  • София

Ох, ненагледният той... Mr. Green

# 9
  • София
Нати, не излагай датата ни на раждане Laughing  Laughing.
Аз съм същия случай, с малката разлика, че на тези години вече, не се впечатлявам особено от мъжката красота. Трябва да е много умен и да ме смае с това..., за да ме впечатли. Иначе, ако влезе русоляв, загорял, синеок левент в стаята ми, освен отегчение, нищо друго не вярвам да изпитам. Оффф..., вече съм импотентна май.

# 10

Флиртувам си на воля!
И точно когато въпросния  екземпляр  реши, че  всичко му е в кърпа вързано се измъквам елегантно. Mr. Green
Голяма мръсТница съм!

# 11
  • Младост - Окръжна

Започвам да сменям цветовете в опит да се скрия нейде.

# 12
  • София
Иначе, ако влезе русоляв, загорял, синеок левент в стаята ми, освен отегчение, нищо друго не вярвам да изпитам.

Пращай ги при мен  Mr. Green

# 13
  • София

Ох, ненагледният той... Mr. Green
Joy Joy Joy Joy

# 14
  • София
Иначе, ако влезе русоляв, загорял, синеок левент в стаята ми, освен отегчение, нищо друго не вярвам да изпитам.

Пращай ги при мен  Mr. Green
smile3527 чуваш ли се???  Joy Joy

Редакция на ключовите думи на тема

Общи условия

Активация на акаунт