Д-р Валери Нецов

  • 23 343
  • 19
  •   1
Отговори
  • Мнения: 122
Здравеите ,моля за мнение за др Нецов,аз бях на преглед при него и впечатленията ми са доста добри но ще бъда благодарна и ако чуя и други мнения Peace

# 1
  • София
  • Мнения: 1 524
Един от най-добрите лекари в София.
При него си в сигурни ръце. Успех.

# 2
  • Мнения: 1 986
Добър лекар е. Може да се разчита на него. По последна моя информация работи в Репробиомед и в клиниката на Мазнейкова, където трябжа да родиш ако искаш да раждаш  негова помощ.

# 3
  • Sofia
  • Мнения: 50
Здравей! Според мен по-точен избор не можеш да направиш. Негова пациентка съм от няколко месеца и съм изключително доволна. Много добър лекар, обяснява на пациентите си и състрадателен като човек. За себе си мога да кажа, че намерих своя лекар. И  Simple Smile в асансьор да изражда - в асансьор ще раждам, защото му имам доверие.  Grinning Grinning Grinning

# 4
  • Мнения: 122
 HugБлагодаря ви от сърце вече съм сигурна че съм намерила своя лекар Hug

# 5
Здравейте! Аз родих преди цели 18г. дъщери4ката си при д-р Нецов, но и до сега си спомням за милото му отношение. Сякаш и самото раждане не беше толкова трудно , благодарение на неговите грижи.

# 6
  • София
  • Мнения: 1 524
http://www.netsov.com/

Отношението му е все така мило и  присъствието му те успокоява.

Момичета до няколко дена ще раждам при него. Стискайте палци.

# 7
  • Мнения: 1 986
Изпрати му поздрави от всички майки, които те подкрепят във форума.

# 8
  • Мнения: 122
Още веднъж благодаря ви от сърце smile3525 newsm51

# 9
  • София
  • Мнения: 1 524
Е вече съм мама благодарение на др. Нецов.
Да ви призная чак се чудя как ме изтърпя, то не бе рев не бе чудо, голяма излагация, а човекът до край беше внимателен.
Имам най-прекрасната дъщеря и ще съм му вечно благодарна.
При мен проблемът беше, че се наложи да ме предизвикат, малко води и лоши тонове, та за три часа родих, но пък болеше много.

# 10
Здравеите ,моля за мнение за др Нецов,аз бях на преглед при него и впечатленията ми са доста добри но ще бъда благодарна и ако чуя и други мнения Peace


Преди почти 5 години родих сина си при него. Страхотен човек. Свалвм му шапка. Не ме остави за секунда, а раждах 16 часа.

# 11
  • Мнения: 367
Страхотен професионалист, много мил и внимателен. Той изражда сина ми и съм много доволна.

# 12
  • my own world....
  • Мнения: 1 076
Няма по-страхотен лекар от Валери Нецов. Освен, че е професионалист е крайно мил и внимателен човек. Просто го обичам!
Раждала съм при него, преди това съм разждала и при друг лекар. Разликата беше огромна просто. Сериозно ви казвам - обичам го!

# 13
  • София
  • Мнения: 1 247
Не минава и ден в който да не си мисля  за него с добро. И двете ми деца е изродил. Peace

# 14
  • Мнения: 2
Здравейте, мами!!!
На 31.07.08г. родих момиченце Grinning с безрезервната помощ на Д-Р Валери Нецов! И по този повод искам да споделя, че за мен той е най-добрият професионалист, изключително мил и внимателен! Раждах 8 часа и не ме остави за секунда! Да е жив и здрав!!! Благодаря му от сърце!!!

Общи условия

Активация на акаунт