Предложете ми идея за подарък,моля!

  • 1 591
  • 20
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 897
Предстои ни да ходим на сватба на наши приятели.
Младоженците предпочитат подаръците да са в пари.Подготвили сме известна сума, но ми се иска към нея да добавим и  някакво макар и скромно подаръче .Нещо,което да им остане за спомен от нас.
Имам идея за луксозен албум за снимки или декоративен свещник,но ми се струват прекалено тривиални неща, пък и се страхувам да не получат хиляди такива.
Моля ви, помогнете ми с някоя оригинална идея.   bouquet

# 1
  • Мнения: 210
Иди в "Крео",имат страхотни неща,албуми мисля че не съм виждала,
но свещници колкото искаш.

# 2
  • Мнения: 1 897
Благодаря ти.
Всъщност това от което имам нужда е някаква свежа оригинална идея, различна от моята.

# 3
  • София
  • Мнения: 177
Може нещо символично - например тълковен речник с пожелание "да подбират винаги точните думи" или карта, "да намират верния път към себе си"...

# 4
  • В града на хумора...
  • Мнения: 605
Слонче - за щастие , красиво опаковано в кутийка и паричките вътре  /в кутийката/ !

# 5
  • Мнения: 867
И аз мисля че слонче е хубава идея, то носи щастие. Или една икона която да сложат в дома си, стига да са вярващи.

# 6
  • Мнения: 22 414
Албум за снимки не е тривиална идея, тъй като покрай лудницата в подготовката за сватбата не винаги остава време самите младоженци да си купят такъв.
Има страхотни албуми от ръчно правена хартия и т.н.
Може и някакъв оригинален сувенир, или пък нещо друго.
Масичка за сервиране в леглото. )

# 7
  • Мнения: 105
А тук погледна ли има много идейни нещица http://dar.bg/ Peace

# 8
  • Някъде там на юг...
  • Мнения: 1 233
Ние наскоро бяхме на сватба и към сумата добавихме нещичко от тук:

www.nani.bg

# 9
  • Мнения: 631
Предстои ни да ходим на сватба на наши приятели.
Младоженците предпочитат подаръците да са в пари.Подготвили сме известна сума, но ми се иска към нея да добавим и  някакво макар и скромно подаръче .Нещо,което да им остане за спомен от нас.
Имам идея за луксозен албум за снимки или декоративен свещник,но ми се струват прекалено тривиални неща, пък и се страхувам да не получат хиляди такива.
Моля ви, помогнете ми с някоя оригинална идея.   bouquet


Солничка разбира се за да изядат цял чувал сол заедно и бъди сигурна, че никой няма да се сети......От опит ти го казвам. Избери стилна, иноксова, задължително по- скъпа солница или от тези солнички - животни/по 2 в комплект/ Измисли весело пожелание свързано със солта и готово. Все пак тук е въпроса в символиката на подаръка, а и без друго ще даваш пари

# 10
  • Мнения: 335
Ние като ходихме последните два пъти на сватба,купих папирус с подходящо пожелание и навихме паричките в него.А на нашата сватба моята приятелка ни подари от тези албуми,които са направени с естествените листа и клончета.На първата страничка беше написала красиво пожелание,това е един от най-хубавите ни подараци.Винаги когато си разглеждаме снимките се сещаме и за нея  Peace

# 11
  • Мнения: 318
Моята сватба беше много скоро. И при нас бяха парични подаръците, но много от гостите бяха помислили и за страничен подарък - за спомен Simple Smile (Много приятно и мило от тяхна страна). Е, събрахме 3-4  албума - уникално красиви, картина, стенен часовник, сервизи (от бабите  Peace). НО! Аз най-много се зарадвах на един марков комлект чаршаф,  калъфки за възглавници и оделата. Чувството всеки път, когато лягаме в тях е.....неописуемо Simple Smile Може би съм по-романтична, но автоматично се връщам към спомена от най-невероятния ден - сватбения. Та - това е моя вариант, но знам, че не е много типичен:) Каквото и да решиш, обаче, ще ги зарадваш много - защото си помислила - И ЗА ТОВА:)  Успех и много яка сватба да им направите!  Peace Hug

# 12
  • Мнения: 1 897
Благодаря на всички ви за идеите!  bouquet
Преди 2 дни, когато пуснах темата не ми идваше нищо  подходящо на ум, което да подарим,а сега съм затрупана от толкова много и хубави предложения.
Съпругът ми държи да е или албум за снимки или икона,а на мен ми допадна идеята за спален комплект.
Имаме още малко време за умуване и после  все на нещо ще трябва да се спрем.Като пообиколя магазините и поразгледам все ще намеря подходящия подарък.

# 13
  • Мнения: 359
Можеш да вземеш по една тяхна снимка и да дадеш на художник да им направи портрет,които до постовиш в хубава рамка,тип картина.Голяма част от хората сме суетни,на кого не му е приятно от време на време да се поглежда.Можеш да се разбереш с художника да поизправи малко носа,намали ушите и т.н.та след 50 гд.(пожелавам им го)мъжът и да каже:скъпа погледни каква красавица беше на портрета които ни подари Uliaì.Предлагам да не са в цял ръст за да не може жената да се изкаже по въпроса за неговото шкембенце и земното притегляне Simple Smile

# 14
  • Мнения: 1 172
Съберете се групичка от гостите (приятелите, колегите, братовчедите на булката) или каквито там се падате на младоженците. Направете нещо като поздравителен плакат - вземете един голям картон, на който всеки да напише пожелание и да украси както намери за добре. После го навийте на руло и го вържете с панделка.

Преди време правихме такъв плакат за РД , точно с идеята да остане нещо за спомен освен събраните пари.  Стана много сполучлив, а и не костваше кой-знае какви средства. Аз също съм получавала подобен подарък за раждането на сина ми. Честичко си го разглеждам и препрочитам, защото ме кефи и защото не следва строгата официалност на останалите подаръци и поздравления, които съм получила по повода Wink

Спални комплекти и сувенири ми изглеждат прекалено тривиални. Само ще отбележа, че на нашата сватба ни подариха поне 5-6 комплекта чаршафи. Част от тях дори не сме ги отворили и си заемат само място в шкафовете. Не знам кой от кого е.

Общи условия

Активация на акаунт