Памперси Huggies

  • 18 335
  • 83
  •   1
Отговори
  • Sofia, Bulgaria
  • Мнения: 147
От няколко дни срещам затруднения в намирането им. А на дупето на сина ми са единствените памперси, които не пропускат. Някой да знае нещо по въпроса???

# 1
  • Мнения: 724
В къщата на прасето последния път когато ходих ги имаше.

# 2
  • Мнения: 2 663
За съжаление няма и да ги намериш поне в близко време.Аз също ползвам само техните памперси  за дъщеря ми и все по-трудно ги намирам или ми ги носят от някъде.Фирмата, която притежава правата на  Huggies за България ги е продала и новите представители  все още не могат да се оправят с доставките и договорите.

Последна редакция: сб, 22 сеп 2007, 18:07 от konstans

# 3
  • Мнения: 3 457
За съжаление няма и да ги намериш поне в блиско време.Аз също ползвам само техните памперси  за дъщеря ми и все по-трудно ги намирам или ми ги носят от някъде.Фирмата, която притежава правата на  Huggies за България ги е продала и новите представители  все още не могат да се оправят с доставките и договорите.

Кой са двете фирми ии аз издирвам гащички,звънях на някакви тел. на фирми но няко са невалидни Cry

# 4
  • Под гъбата
  • Мнения: 1 457
Новата фирма представител се казва Елгека Ферфелис или Фарфелис.

# 5
  • Sofia, Bulgaria
  • Мнения: 147
Ох... Дано да се оправят по-бързо, че с всички останали памперси е просто мъчение. Мерси много  bouquet

# 6
  • Мнения: 4 970
Не знам кои са били старите, нито кои са новите  доставчици, но в4ера в квартала ме срещна един чичко, докато разхождах малката ,  и ме попита къде има  в квартала   детски магазини, 4е търсят къде да предложат памперси на Хъджис newsm78.Каза 4е е  представител на фирмата-вносител или нещо такова.Стана ми много странно ей така да си броди някакъв човек из кварталните ули4ки и да пита за дистрибуция на такъв известен и според мен сериозен продукт Thinking

# 7
  • Мнения: 3 457
Хъгис имат и фалшива серия-това го знам на  100%,мойте гащи ,които ползвам си имаха аналогични ,амлко по-евтини,които са 100% фалшиви -та наистина странно да си върви човек и да пита  newsm78Точно на тези
Цитат
Елгека Ферфелис или Фарфелис.
звънях ,но тел. не отговаря-дава че не съществува такъв номер Sad

# 8
  • Sofia
  • Мнения: 21 610
Днес около 15.30ч. бях в пигиса и имаше, мисля дори в момента зареждаха.

# 9
  • На морето!
  • Мнения: 5 755
Новата фирма представител се казва Елгека Ферфелис или Фарфелис.
Аз съм от Бургас и ги купувам направо от склада на фирмата

# 10
  • софия
  • Мнения: 25 436
Аз днес купих (в Красна поляна) голям пакет 4ка на прИмоция с кърпички.

# 11
  • Мнения: X
колко струват на бройка ?

# 12
  • Мнения: 3 457
Новата фирма представител се казва Елгека Ферфелис или Фарфелис.
Аз съм от Бургас и ги купувам направо от склада на фирмата
дай ми моляте тел. на фирмата-не ме притеснява от къде ,но си искам гащите,аз и без това ще купя количество Peace

# 13
  • Мнения: 328
И аз ползам само тях и аз като трябваше да взема №4 и никаде нито в Стара Затора имаше нито в Пловдив и се принудих да взема №5 но ни пасна още по добре и сега тях вземам но вече видях че са ги пуснали на промоция около 27лв два пакета с кърпички но само за №4 имаше и доста се зачудих да ли да взема пак №4 но реших че заради една промоци да си мъча детето и затова пак взех №5 и беше без промоция. Cry
Макар че №5 е от 12 кг. а нние сме 8,500кг но нещо №4 много и стяга а хем ги залепям възможно най накрая. newsm78 #Crazy Hug

# 14
  • На морето!
  • Мнения: 5 755
Новата фирма представител се казва Елгека Ферфелис или Фарфелис.
Аз съм от Бургас и ги купувам направо от склада на фирмата
дай ми моляте тел. на фирмата-не ме притеснява от къде ,но си искам гащите,аз и без това ще купя количество Peace
"ЕЛГЕКА ФЕРФЕЛИС БЪЛГАРИЯ" ООД - Тел: 02 489 44 08/09; Факс: 02 489 44 10
това е тел за Сф

# 15
  • Мнения: 3 457
Новата фирма представител се казва Елгека Ферфелис или Фарфелис.
Аз съм от Бургас и ги купувам направо от склада на фирмата
дай ми моляте тел. на фирмата-не ме притеснява от къде ,но си искам гащите,аз и без това ще купя количество Peace
"ЕЛГЕКА ФЕРФЕЛИС БЪЛГАРИЯ" ООД - Тел: 02 489 44 08/09; Факс: 02 489 44 10
това е тел за Сф
мерси,звъннах им,казаха че не внасят все още гащи  Cry някой да е виждал някъде изостанали независимо за момче или момиче newsm78

# 16
  • Мнения: 184
Вече са ги  пуснали почти навсякъде. В нова опаковка са и по повече бройки. На най-добра цена са в Пикадили. Просто са изчакали малко със зареждането, зада се изчерпат старите опаковки.

# 17
  • София
  • Мнения: 1 845
В Пикадили винаги са били добре заредени с тях. И цената там наистина е била най-добрата. Иначе аз съм купувала от аптеки Ремедиум-конкретно гащички, и то тази аптека ,която е на ъгъла на Шишман и Иван Вазов. А също и от едно бебешко магазинче на ъгъла на Патриарха и Княз Борис-точно преди Св. Георги.

Последна редакция: вт, 25 сеп 2007, 16:12 от marissha

# 18
  • Мнения: 328
ЕЕЕЕЕ супер казаха, че ще пуснат и №5 на промоция, може би изчакват да им свършат старите опаковки и №5 и той ще е на промоция.  Party Hug

# 19
  • Мнения: 3 457
памперси има навсякъде,но няма гащички,още не ги внасят  Cry

# 20
  • Мнения: 184
Днес си купих от новите памперси на Huggies newsm11.Водят се класик и нямат нищо общо със старите. Съжалиавам, че триабва да го кажа, но са ужаааснииииииииии.  Нямат ластик и ми се струват по-гадни дори и от Памперс. Ще продават два вида: класик и премиум. Премиума са си старите. Много съжалявам, че даже си взех Мега пак- 80бр. Сега ще ги подарявам на някой.

Последна редакция: ср, 26 сеп 2007, 09:11 от Ron4eto

# 21
  • Sofia, Bulgaria
  • Мнения: 147
Tо и преди си имаше два вида. Серията с Мечо Пух и серия с разни други картинки. На мен само тези с Мечо ми допадаха. И да кажа, че в Пикадили в Мола още не са заредили. А някой ще ми каже ли на каква цена е 4-ката, че в магазина до нас нямаше.

# 22
  • Мнения: 255
Преди също имаше два вида Премиум и класик..класика са без ластик, вече навсякъде заредиха просто казаха че се е сменил доставчика им. В нашият квартал има във всеки магазин който предлагаше.

# 23
  • София
  • Мнения: 2 849
Баща ми работеше преди във фирмата вносител на Хъджис, преди две седмици ми донесе 1 пакет №5 и ми каза, че фирмата спира вече да ги продава. Явно навсякъде са до изчерпване на количествата. Но на нас са ни още големи и съм ги оставила за по-късно.

# 24
  • София
  • Мнения: 1 845
В пикадили на Хемус няма-днес бях и погледнах

# 25
  • Мнения: 328
koteto 123 Гащички видях че има в Стара Загора в магазин Па-Па но незнам от къде си и да ли ще можеш от там да си вземеш

# 26
  • София
  • Мнения: 847
Да му се не види... Никъде ги няма - нито в Пикадили, нито в детските магазини из Лозенец. Така свикнах с тях. Сега сме с Памперс и вече трети ден се мокри, все на различно място, не мога да им хвана цаката. Искам си хъгииииис  #Cussing out

# 27
  • Мнения: 255
Стрелбище и Гоце Делчев има във вс магазини.

# 28
  • на тавана в кошницата
  • Мнения: 465
Я, кажете някъде в Младост и района има ли?

# 29
  • Мнения: 60
Една приятелка работи във фирмата-вносител (новите) и ми каза, че от днес има промоция в метро - един пакет памперси хъгис с два пакета кърпички

# 30
  • Мнения: 1 426
В Метро има такава промоция, Хъгс премиум супер флекс с картинки мечо пух на много добра цена са

# 31
  • Мнения: 998
Ron4eto, и аз така се прецаках та даже и два пакета по 80  броя взех от Класика  #Cussing out Сега ги ползвам за през дена, а за нощни купих от Пигиса един пакет Премиум.

# 32
  • Пловдив
  • Мнения: 580
    В Метро №4 - 66 бр. са 25лв. и някакви стотинки + два пакета мокри кърпи бонус. Още не съм ги отворила да ги видя какви са вътре.

# 33
  • Мнения: 389
    В Метро №4 - 66 бр. са 25лв. и някакви стотинки + два пакета мокри кърпи бонус. Още не съм ги отворила да ги видя какви са вътре.
Хайде, като ги пробвате, споделете впечатления, моля! В събота ще ходим да пазаруваме в Метро и се колебая все още, дали да взема! newsm78

# 34
  • Мнения: 2 663
Аз съм много доволна, че отново са в търговската мрежа.Вчера си купих 2 големи пакета от пигиса.
А я ми кажете тия кърпичките в метро на Huggies ли са, че тук такива никъде не мога да намеря и поръчвам да ми носят от тук-там.Страхотни са

# 35
  • Мнения: 389
Аз съм много доволна, че отново са в търговската мрежа.Вчера си купих 2 големи пакета от пигиса.
А я ми кажете тия кърпичките в метро на Huggies ли са, че тук такива никъде не мога да намеря и поръчвам да ми носят от тук-там.Страхотни са
Да такива са! 3 пакета за 7.19 лв.

# 36
  • Мнения: 2 663
Е ще се ходи в метро, мерси много

# 37
  • Мнения: 1 371
Кажете ми - за памперси ли говорите или за гащички? Алекс до преди месец беше на Хъджис памперс, а вече е на Либеро гащи. Но ми се иска да пробва и Хъджис гащи.

# 38
  • София
  • Мнения: 1 845
Какви са тези Премиум и Класик?Имат явно разлика, но каква?

# 39
  • варненка от София
  • Мнения: 4 881
А някой знае ли, дали новият вносител ще внася и 6-цата? Не ми е ясно, защо до сега не се внасяше в България 6-цата, българските бебета по-маломерни ли са?!?!

Иначе това са най-добрите памперси, спор няма!

# 40
  • Мнения: 295
Сините/италиански/ хъджис са супер,червените/турски/ са много зле.Аз също трудно ги намирам в Пловдив и Търново,или ако ги има са само големите номера ню борн липсва.

# 41
  • Мнения: 113
Здравейте майчета, имам въпрос за Хъджис...та значи моя бебо се оказа доста чувствителен и само от тях дупето му се чувства добре  Laughing
Досега ползвахме 1, в момента привършваме 2-ката(останали са ми 3-4 бройки) и сега му купих от Метро 3(от 5-9кг.)
Още не съм слагала 3,но като качество ми изглеждат доста по-различни   newsm78
На пипане са едни такива като найлонови, по-груби с размазани картинки Sad
А аз точно затова ги харесвах,че бяха меки и с по-малко синтетика и много финно изработени.
Та искам да питам такива ли трябва да са или съм попаднала на кофти партида  Shocked

# 42
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 349
Ейййй, че заглавиееее.....хем Памперс-и, хем пък Хъджис...... newsm78 Как става номера?

# 43
  • варненка от София
  • Мнения: 4 881
Ейййй, че заглавиееее.....хем Памперс-и, хем пък Хъджис...... newsm78 Как става номера?

Да не говорим, че името не е Хъджис. Идва от англрийски hug прегръдка, та пелените се казват ХЪГИС!!!!

# 44
  • Мнения: 57
Kameliya къде в Търново ги намираш, че аз нещо не мога да ги намеря?

# 45
  • Мнения: 8 242
Ейййй, че заглавиееее.....хем Памперс-и, хем пък Хъджис...... newsm78 Как става номера?

Да не говорим, че името не е Хъджис. Идва от англрийски hug прегръдка, та пелените се казват ХЪГИС!!!!

Да не говороим, че не е ХЪГИС, а ХЪГС (множествено число на прегръдки) Hug

И не виждам, защо си давате парите за такива скъпи и "маркови" пелени, като вече е ясно, че ментетата взимат да стават повече от оригиналните.. Иначе никога няма да са на такава цена  Wink
Аз ползвах съвсем незнайни и невзрачни пелени, с които никога не съм имала проблеми нито с цената (поне 2-3 пъти са по-евтини от обикновено прехвалените памперс, либето и т.нар. хъджис), нито с качеството..
Ама рекламата е голяма сила  Mr. Green

# 46
  • Мнения: 184
Ейййй, че заглавиееее.....хем Памперс-и, хем пък Хъджис...... newsm78 Как става номера?

Да не говорим, че името не е Хъджис. Идва от англрийски hug прегръдка, та пелените се казват ХЪГИС!!!!

Да не говороим, че не е ХЪГИС, а ХЪГС (множествено число на прегръдки) Hug
И не виждам, защо си давате парите за такива скъпи и "маркови" пелени, като вече е ясно, че ментетата взимат да стават повече от оригиналните.. Иначе никога няма да са на такава цена  Wink
Аз ползвах съвсем незнайни и невзрачни пелени, с които никога не съм имала проблеми нито с цената (поне 2-3 пъти са по-евтини от обикновено прехвалените памперс, либето и т.нар. хъджис), нито с качеството..
Ама рекламата е голяма сила  Mr. Green
Не разбирам щом не ги ползваш и не те интересуват, кому е нужек коментара ти. Аз мисля, че темата е за тези, които са решили да си "дават парите" за тези пелени.

# 47
  • варненка от София
  • Мнения: 4 881
Аз също не смятам да ги сменям, в интерес на истината съм ползвала освен Хъгис, Памперс и Либеро, но категорично не ми допадат нито на мен, нито на дъщеричката ми и най-вече на дупето й. Обръщам света ,но пак намирам Хъгис и ги купувам. Много съжалявам, че още не внасят гащичките, те бяха страхотни.

# 48
  • Мнения: 8 242
Не разбирам щом не ги ползваш и не те интересуват, кому е нужек коментара ти. Аз мисля, че темата е за тези, които са решили да си "дават парите" за тези пелени.

Не ползвам пелени повече от половин година.. Просто споделям, че не винаги най-скъпото е най-доброто..

# 49
  • Мнения: 295
Нор4е,
зависи коя номерация ти трябва.2ката много трудно се намира,единствено в един детски магазин на Картала.В момента имат.
3-ката сега си я взех от Метро от Пловдив,но съм вижадала в 2та магазина на Пазара.Там имат и по-големите номерации,продават и на бройка.
На друго място не съм ги виждала.

# 50
  • Варна
  • Мнения: 691
Момичета сега се светвам по въпроса за памперсите-още ми е раничко но ме ориентирайте моля-кой номер Huggies за новородено ми трябват и какво количество в първия месец?

# 51
  • София
  • Мнения: 5 713
Хъгис има в Люлин Peace
Поне в 2 магазина днес видях но по прунцип от там си взимам Памперс и винаги е имало Peace

# 52
  • варненка от София
  • Мнения: 4 881
Момичета сега се светвам по въпроса за памперсите-още ми е раничко но ме ориентирайте моля-кой номер Huggies за новородено ми трябват и какво количество в първия месец?

Става и 2-ка, може и 1-ца. А за количеството памперси никой не може да ти каже колко ще ти стигнат за един месец. Всичко зависи от бебчо, но в начолото си спомням сменях по 7-8памперса на ден.

# 53
  • Мнения: 1 030
Пробвах тези, които се продават по магазините, но не ми харесват. Тези, които си купувам от Турция са много по-различни - много добро качество и страшно красиви при това. По-късно ще снимам един да покажа.

# 54
  • Мнения: 113
Milaqros Не мога да ти кажа, колко ще ви трябват...но мога да ти кажа как беше при нас...нашия бебок беше мъник 2,850 кг. 49 см. и първо изразходвахме 1 голям пакет от единичката-80бр. и после още 1 от 80бр. от двойката....сменят се по 7-8 памперса на ден,а някой път и повече, че докато му нашишкавеят крачетата се случваше да пропусне от някъде или като недогледам и го сложа не като хората  Crazy
Но ако очаквате бебчо да е по-едър, по добре си вземете по малък пакет от единичката и един голям от двойката....пък после в процес на употреба ще видиш как е при вас  Peace
Пожелавам ти весела бременност и леко раждане   smile3525

# 55
  • Варна
  • Мнения: 691
10х момичета-сега само трябва да намеря къде се продават във Варна

# 56
  • Мнения: 173
Аз се родих когато си ги купих. Видях на опаковката, че пише, че могат да се държат до 12 часа и ми се стори много странно, защото на Памперс на третия час е прелял. Взех та пробвах. Постоянно пипам дали не й е мокро дупето, а то сухо та пука.

И сега освен ако не се наака извън график, сменяме по два-три на ден. Дупенцето й е чисто и прекрасно.

Независимо, че са  малко по-скъпи, излизат по-евтино.

Milagros, zа новородено бебенце няма смисъл да се купуват обаче. Ще сменяш понякога и на половин час, че се наакват постоянно. Вземи си някакви евтини пампита, и прекрасен крем за мазане на дупенце. Препоръчвам ти Daiper Rash Cream na Sebamed. Няма да имаш никакви проблеми. Там където е мазнато, пъпчица не излиза и всички ранички по дупенцето изчезват.

# 57
  • Варна
  • Мнения: 691
Ние още не сме се родили но е добре да знам такива подробности. Какви са цените на малките опаковки на Huggies

# 58
  • варненка от София
  • Мнения: 4 881
10х момичета-сега само трябва да намеря къде се продават във Варна

Аз ще ти кажа, в Бебе Депо център при гаражите на колхозния. Там е на-добре заредения бебешки магазин. Има ги и в едно гаражче на Чаталджа, както и вече в Метро.

Аз пък лично съм на мнение, че няма значение малко ли е или голямо бебето, има си значение какви са пелените. Започнах да гледам малката с Памперс и дупето й беше вечно мокро, червено и подсечено, независимо колко кратко или дълго седеше с пелената. Пробвах Либеро, бяха добре, но доста дебели. Като започнах с Хъгиса и се родихме и двете отново, до ден днешен сме само с тях. А за кремче за подсичане аз съм доволна от този на Мустела, чудесен е.

# 59
  • Варна
  • Мнения: 691
Вчера бях в Пикадили и видях Huggies 66 бр-22 лв в зелен пакет за деца 3-6 кг. Тях ли трябва да си взема?

Последна редакция: пт, 14 дек 2007, 11:14 от Milagros

# 60
  • варненка от София
  • Мнения: 4 881
Вчера бях в Пикадили и видях Huggies 66 бг-22 лв в зелен пакет за деца 3-6 кг. Тях ли трпбва да си взема?

Да и те стават. Това са 2-ри номер.

# 61
  • Мнения: 101
Хъджис има винаги в магазин ШТРКЕЛ newsm53

# 62
  • София
  • Мнения: 5 713
Да и там съм виждала,че има Peace

# 63
  • Мнения: 113
Milaqros...това е 2 размер, зависи колко кг. се очаква да е бебчето, ние бяхме 2,850 и изразходвахме първо един голям пакет от 80бр. от 1 размер и тогава минахме на 2....в момента в метро има промоция на 1 пакет от 2 размер 80бр. е 26лв. и има подарък 2 пакета мокри кърпички за новородено  Grinning
А пък промоцията на 3(от 80бр.) размер е + 50% т.е. в пакета има 120 бр.
Само да кажа,че кърпичките им са страхотни  Grinning 100% памучни без никаква синтетика  Hug
То само като ги пипнеш си личи...същото важи и за памперсите.
Ние първо пробвахме с Памперс, не знаех за Хъгис.....постоянно му залепваха за дупето и не мога да ги махна  #Cussing out горкото все едно кола маска,та ги мокрех за да ги махна  Sad
 и едни такива найлонави на пипане  Sad
Иначе в Щъркел наистина са заредили и пампи и кърпи...има всички размери  Wink

# 64
  • Варна
  • Мнения: 691
преди 2  дена бях в Метро-Варна и не видях такава промоция Sad

# 65
  • Мнения: 113
Извинявай, аз говоря за метро софия....ама си мислех,че и в другите би трябвало да има

# 66
  • Мнения: 1 269
промоцията я има и в метро благоевград.

# 67
  • sofia
  • Мнения: 8 936
Онзи ден купих от Кауфланд 11-22 кг(5) , 60 броя за 25 лв. По-евтини са от Памперс, а като качество не са кой знае какво по-различно.
Навремето (с баткото) бяха значително по-скъпи от Памперс.
На дечко кожата не е чувствителна и вършат работа, ама като говоирте за мекота и пр. явно има разлики в партидите, които внасят.

# 68
  • Мнения: 113
Абе явно наистина има разлика, защото 1 и2 бяха страхотни  Simple Smile а сега съм взела голям пакет от 3 и са доста по гадни  Sad дано следващият пак да го случа от по хубавите  Hug

# 69
  • софия
  • Мнения: 49
аз мога да ви препоръчам склада на четалджа, тва е в софия, има и хъгис и памперс, но там предлагат и страхотни италиански и немски памперси като- май лове, елкос, комфорт. бройката е по 28ст, или 56бр. за 15,76.

# 70
  • Мнения: 113
Горе долу къде е четалджа

# 71
  • софия
  • Мнения: 49
това е точно между моста чавдар, там където започва от към дундуков, и сливница в малката уличка която ги свързва има една единствена пресечка, ако завиваш от дондуков се пада в ляво и веднага като влезнете в уличката (чаталжда) първия блок, първия вход в ляво,на първия етаж то си пише и вратата е отворена винаги, има розова табела на прозореца и пише памперси, тх и т.н.

надевам се да се ориентирате newsm78

# 72
iskam da vi kaja za pampersite huggis az sum turgovski predstavitelka vuv firmata znam 4e mnogo trudno se namirat i moga da vi kaja 4e vuv T-marketite ,metro,i njkoi apteki no pitaite za6toto aptekarite ne kazvat.ako vi interesuva moga da vi dam tel.na 4oveka koito da govorite

# 73
  • варненка от София
  • Мнения: 4 881
iskam da vi kaja za pampersite huggis az sum turgovski predstavitelka vuv firmata znam 4e mnogo trudno se namirat i moga da vi kaja 4e vuv T-marketite ,metro,i njkoi apteki no pitaite za6toto aptekarite ne kazvat.ako vi interesuva moga da vi dam tel.na 4oveka koito da govorite

Като сте търговски представител на пелените Хъгис, има ли информация, дали отново ще внасят гащичките им, те са страхотни и не ми е ясно, защо ги спряха от внос, след като си смениха вносителя. Честно да си призная ако трябва да избирам между кърпичките и гащичките, бих избрала вторите.

# 74
  • Мнения: 1 312
Докато ползвах памперси и гащи все още за малкия купувах само Хъджис.
Но кърпичките им според мен са най,ама най-лошите които могат да се намерят на пазара.
Късат се като тоалетна хартия и не са никак добре напоени.
Ползвала съм минимум 50 вида,защото обичам да сменям и експериментирам,но по-лош продукт не съм видяла.
Иначи памперсите и гащичките са несравними.

# 75
  • Мнения: 2 231
Аз съм доволна и от кърпичките с масло от Шеа. Късат се като хартиа, защото СА от хартиа. На чувствителното дупе на дъщеря ми понасят идеално. А промоцията на Хъджис в Метро е от днес 20.03. Пакет Хъджис Премиум + 50% гратис (размер 8-14кг са 44+22бр =66) е 23.99лв.

# 76
  • София
  • Мнения: 1 391
Извинявайте, но не разбраях кой е оригиналния Huggies. Нещо ми се върти в главата, че обсъждахте баркодовете. И още - каква е разликата между тези Премиум и другите.
Май ще взема да купя такива за бебето, като се появи, така че ми дайте съвет моля Peace

# 77
  • Мнения: 1 312
Аз съм доволна и от кърпичките с масло от Шеа. Късат се като хартиа, защото СА от хартиа. На чувствителното дупе на дъщеря ми понасят идеално. А промоцията на Хъджис в Метро е от днес 20.03. Пакет Хъджис Премиум + 50% гратис (размер 8-14кг са 44+22бр =66) е 23.99лв.
Е хубаво де,ама другите мокри кърпи да не са от пластмаса!
И те са хартиени,ама не се късат на 5 нишки на дупето на детето още.
По-разтеглива материя са някак-не като тоалетна хартия.

# 78
  • Мнения: 1 030
Аз съм доволна и от кърпичките с масло от Шеа. Късат се като хартиа, защото СА от хартиа. На чувствителното дупе на дъщеря ми понасят идеално. А промоцията на Хъджис в Метро е от днес 20.03. Пакет Хъджис Премиум + 50% гратис (размер 8-14кг са 44+22бр =66) е 23.99лв.
Е хубаво де,ама другите мокри кърпи да не са от пластмаса!
И те са хартиени,ама не се късат на 5 нишки на дупето на детето още.
По-разтеглива материя са някак-не като тоалетна хартия.
Аз си вземам кърпички / и памперски/ Huggies от Турция - кърпичките са съвсем различни, пакетът е с шарки като  пакетите на памперсите и освен това има пластмасово капаче - много съм доволна! 3 пакета кърпички излизат 11 лева там

# 79
  • Мнения: 9 973
в метро ги има

# 80
  • Мнения: 28
Mona 77- класика са по-нисък клас от премиума .Така ми обясниха в магазина.

# 81
  • Мнения: 984
А някой може ли да сподели дали и къде има гащички? За София питам.
Благодаря  Hug

# 82
  • варненка от София
  • Мнения: 4 881
А някой може ли да сподели дали и къде има гащички? За София питам.
Благодаря  Hug

Гащички няма, не ги внасят, за мое огромно съжаление.

# 83
  • Мнения: 984
жалко  Confused
marulka_s благодаря   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт