За лекарствата против колики?

  • 21 053
  • 30
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 15 459
На сина ми давах Еспумизан капки по 20 капки след всяко хранене, давах му да пие чая на Хип и му мажех коремчето с кремчето Бейбинос при всяко сменяне на памперса и нито разбрах кога са започнали коликите нито кога са свършили. Плакал ми е само 2 пъти от тях.

# 16
  • Мнения: 1 672
най-вероятно са колики. Аз давах на бебка капки Кучиоло  Peace

# 17
  • София
  • Мнения: 752
Infacol и нагряване на коремчето с сешуар

# 18
  • Мнения: 1 328
Еспумизан, Колоцинтис (хомеопатично), сешоар, Бейбинос - кремчето за коремче, много помогнаха  Hug

# 19
  • На морето!
  • Мнения: 5 747
пробвахме всичко възможно,което се предлага на БГ пазара.После си поръчахме Инфакол от  Англия и се родихме.
Дано скоро преминат и при вас  Hug

# 20
  • Варна
  • Мнения: 506
Спокойно можеш да даваш всякакви капки, едва ли ще помогнат много, но няма да навредят Mr. Green
Повечето изброени съдържат Еспумизан (Саб, мисля, че и Инфакол). Бейбинос са с алкохол Stop При нас понякога сешоара имаше ефект.
Ама най-добър ефект имаше навършването на 2 месеца Mr. Green

# 21
  • Мнения: X
Както по-горе са казали мамите - най-добрите капки против колики са Lefax (Германия) или Lefaxin (Австрия). Наистина помагат много.
С големия ми син ползах капки които се продават в БГ. Периода на коликите беше кошмарен.
С малкия се бях снабдила с Лефакс, коликите почти не ги усетихме.

# 22
Аз до скоро ползвах БЕЙБИНОС #2gunfire, те не помогнаха, казаха ми да пробвам с ИнфаКолик Hug на моето бебче помогнаха незабавно много са ефективно, но не ги продават в България само в Англия и Гирция.

# 23
  • У дома... някъде
  • Мнения: 2 367
Давах Саб симплекс . Мисля , че малко облекчаваха.
Добавям и Бейбинос,но ефекта е много краткотраен

# 24
  • Мнения: 406
COLIC BABY много е ефикасен! Simple Smile

# 25
Ние имахме ужасни колики,бебчо плачеше и през деня и през нощта!Пробвах всички видове капки,но нищо не помогна!Накрая смених чаят от копър на HIPP с чай от лайка,копър и анасон пак на HIPP и мисля,че от него коликите му намаляха!Но мисля,че най-доброто лекарство е ТЪРПЕНИЕТО!

# 26
  • Мнения: 2 829
На моя бебок също най-добритя лек против колики се оказа на мама млекцето-сученето беше лек за всякакви болежки. Малката пиявичка сучеше денонощно, но не плачеше и не се мъчеше Grinning

# 27
  • София
  • Мнения: 5 079
Нашите колики започнаха на 7 дена!!! Shocked
Лекувахме с Бейбинос - капки и мехлем за коремче, но основно май си опираше работата до гушкане и цица... Wink

# 28
  • Мнения: 313
Аз давах Саб Симплекс и почти не сме плакали. Гушках й коремчето , опряно в моето, за д го топля. Може да затопляш коремчето и с топла хавлиена кърпа. Дано всичко отшуми скоро.

# 29
  • Мнения: 1 029
Напълно е възможно да са колики. И при моята бебка се появиха рано и започнах да й давам Еспумизан и ми се струваше, че я облекчаваха. Прилагахме и всякакви други методи - като загряване, слагане върху коляно по коремче, масажиране на коремчето и може би всичко това в комбинация помогна да минат по-леко. Но в крайна сметка при всяко дете е различно, дано и при вас да минат по-бързо и по-леко.   Peace

Общи условия

Активация на акаунт