Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 22 септ. 2007, 14:10 ч.

Колко пари сте склонни да дадете за обувки?

• 14 122
  • 199
  •   1
Отговори

Анкета

Колко пари може да дадете за обувки?

Опции:

* Гласуването приключено: вт, 02 окт 2007, 14:47

• София
Значи от 10 дни обикалям магазините.Всички магазини в центъра обиколих и моловете.И не мога да си харесам обувки.Търся нещо конкретно.
Тръгвам с идеята,че повече от 140лв.за обувки няма да дам.
Харесах си три модела до момента само и трите струваха 200 лв.
На мен ми се виждат много пари.Сега един приятел ми каза,че не са много.

И реших да ви питам.Колко пари сте склонни да дадете за обувки/пролет-есен/?Не говоря за ботуши.

/А пък не бих дала 140лв,.за нещо,което не ми харесва.По-добре да си купя за 70...Но пак няма да ми харесват... SadВ голяма чуденка съм...
Даже може да давате съвети за магазини.../

# 1
  • в ябълковата градина
Хе, същите терзания имам и аз.
И аз тръгнах с идеята за ботуши или боти до 100-150 лева.
Първи факт: нищо не ми хареса, не ме грабна.
Втори факт: харесах си едни, които са точно 225 лева.
И ми се вижда множко.

А най-тъпото е, че дори да ги взема, няма гаранция, че няма да пропускат.
Защото напоследък това е повсеместно.

# 2
  • гетото
До 100 за обувки и до 200 за ботуши.

# 3
ето тези си купих пролетта,цената май беше 150  Rolling Eyes ами значи около тази сума бих дала за обувки 
сега мисля да купувам направо ботуши!

# 4
  • Варна
Въпросът е поставен малко...хм... некоректно.

Едно е колко съм склонна да дам, друго е какви са ми финансовите възможности за да склоня.  Laughing

# 5
Повече от 20-30 лв не давам. Кви 60 лв, кво чудо  Shocked

# 6
  • София
За маратонки съм склонна и давам до 150лв., за обувки до 60-70лв., за ботуши около 100лв. Аз също много трудно избирам обувки, трудно ми е да си харесам модел, а още по-трудно е да са ми удобни, защото съм дюстабан  Confused

# 7
  • София
зависи за какви обувки говорим. случвало ми се е да си купя някакви много евтини, защото ми харесват и зная, че ще ги нося съвсем малко. Но пък на скоро открих, че в магазините на tendenz продават симпатични моделчета на доста прилични цени. естествено като нищо не си харесам там се отправям към магазина на карло фабиани на графа Simple Smile

# 8
  • София
Бих дала до 40лв.Такива възможности имам.Обаче пък да се изфукам-тази есен си взех страхотни обувки от Стил99,естественна кожа/поне се надявам да е такава/.и си ги взех за 9лв. LaughingФатката е,че имаше разпродажба на "повредени" обувки от миналия сезон.Едната обувка беше стояла на слънце на витрината и беше леко изсветляла.Купих си ги през август и до скоро по-тъмната обувка си я държах на терасата на слънце.Сега не се забелязва никаква разлика. Mr. Green

# 9
  • Пловдив
За обувки давам до 70 лв; за ботуши - до 100 лв. Нагоре вече ми се вижда множко, въпреки че мога да си го позволя.

# 10
  • Варна
Бих дала и над 200лв.

# 11
За маратонки съм склонна и давам до 150лв., за обувки до 60-70лв.

Също. Просто обувки нося по-рядко и не ми се дават много пари.

# 12
60-100 лв.Но зависи от обувките.

# 13
  • София
Обикновено си купувам обувки за 60-100лв. Повече не бих дала.

# 14
  • Варна
Въпросът е поставен малко...хм... некоректно.

Едно е колко съм склонна да дам, друго е какви са ми финансовите възможности за да склоня.  Laughing

абсолютно съм съгласна  Peace
повече от 50лв за обувки не давам...

Редакция на ключовите думи на тема

Общи условия

Активация на акаунт