Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Красива мама
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 130 отговора

София

Какво ви е мнението за дънките тип цигара? Днес харесах едни, пробвах ги и малко се изненадах от това как ми стояха. Не, че имах определени очаквания... В същото време една мацка пробва същия модел. Тя беше с фигура тип "без талия", а пък аз съм с по-тънка талия и по-широк ханш. Обяснявам всички това, самоза да кажа, че ми беше странно как изглаждахме и двете. Още не мога да преценя хубаво или не...

та ме интересува вие харесвате ли тези дънки?
Цитирай

Много ги харесвам.Половината от дънките,които имам,са "цигара".Не се сравнявай с другите,важно е ти да се харесваш и да се чувстваш удобно! Very Happy
Цитирай

Харесвам ги, но не харесвам себе си в тях. На моята фигура изобщо не стоят добре.
Цитирай

София

Харесвам ги, но не харесвам себе си в тях. На моята фигура изобщо не стоят добре.
И аз така.
Бях се навила да си купя. Излязох по магазините  и пробвах 10-ина модела. От началото си мислех, че самите дънки не са в ред, щом ми седят така.... Но, след 10-тите, които обух, със съжаление си признах пред себе си, че този модел не ми отива.... Иначе имам нормална структура, не съм дебела или слаба, но явно съм си за прави дънки, или чарлстон.
Цитирай

Варна

Ве4е са демоде. Носят се много широки дънки
Цитирай

София

на мен сигурно нещо ми става... вие поне знаете, че ги харесвате, а за и това не мога да определя... шантава работа Smile иска ли някой да се покаже как му стоят ? Smile
Цитирай
Сори за невежеството ама какво се разбира под дънки тип цигара-тези, които са като клинове ли?
Цитирай

DE

Сори за невежеството ама какво се разбира под дънки тип цигара-тези, които са като клинове ли?
Да стесняват се доста надолу. Аз предпочитам прави дънки.
Цитирай

София

красиви или не, дънките тип цигара ще се доста модни този сезон - панталоните също - просто такъв е новият силует според дизайнерите, а не както твърдиш мила monda Smile

Ве4е са демоде. Носят се много широки дънки
Цитирай

Варна

Няма да споря,сигурна съм.Поразровете се из нета да видите.
Цитирай

Варна

smile3521
Цитирай

Ето:
http://life.dir.bg/2007/08/23/gallery2026787_0.html
Цитирай

София

MOnda, spored linka ot dir.bg izglezda, 4e i dvete sme pravi  bouquet
Цитирай

София

Я кажете къде ги мерите тия дънки. Искам такива, ама да са с висока талия.
Цитирай

София

Искрена, трудно ще намериш дънки тип цигара с високо талия. Но в понеделник ще обикалям по магазините и ако видя нкъде ще ти кажа Smile
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 130 отговора