Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Семейни отношения
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 90 отговора

СОФИЯ

Здравейте,нека споделим дали нашите половинки ни помагат през бременността,отменят ли ви в домакинството? Smile
Цитирай

София

Много рядко ми е помагал, докато бях бременна. Но не мога да се оплача от пълна липса на помощ.
Цитирай

ул. "Мечтание"

За сега все още нямам нужда, но определено си ме обгрижва много! Макар, че той винаги много ми е помагал за всичко и се надявам нещата да се променят само към по-добро! Smile
Цитирай

Пловдив

Не, не помага.
Цитирай

София

В началото на бременността,не толкова,но после - много ми помагаше!Пазаруваше,готвеше,простираше дрехи,миеше чинии.И сега често готви и мие чинии!
....и в никакъв случай не е женчо,а напротив!Специално за готвенето - много обича да готви,особено ако ще е мръвка Party
Цитирай

Варна

Докато бях бременна понякога той готвеше.
За чистенето - не, но аз съм си виновна, защото съм маниачка на тема чистота и с кеф чистя. Когато бях бременна, още повече.
Сега ми помага много, храни детето сутрин, за да мога да наспя, сменя памперси, чисти банята ( само той чисти банята ), простира, готви, излиза с детето ако аз искам да изчистя и подредя...
Цитирай

София

не!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
сега къпе бебе,сменя памперси,преоблича,повива...................
аз не мога да му смогна Laughing
дори все още не съм къпала бебето Embarassed
Желая ви същото от сърце!!!!!!!!!!! Hug
Цитирай

Велико Търново

Не!Имаме жена,която върши тези неща!
Цитирай

под голямата лоза

На мен не ми е помагал....
Цитирай

И при двете бременности ми е помагал,отменял ме е и се е грижил страхотно за мен както и сега не спира да го прави.
Цитирай

През бременността не ми е помагал много, но след като се роди дъщеря ни - Да !

Цитирай

Somewhere in space

Помага, помага, аз готвя и мия чинии, той прави всичко останало.Синчето ми / на 8 г./ също се включва, така че си имам двама помощници. Smile
Цитирай

Пловдив

Много ми помагаше. В последните месеци от бременността само той чистеше. Аз се занимавах само с готвенето. Сега, след като се роди бебо също ми помага много - сменя памперси, преоблича, извежда на разходка.  Къпе го само той, абе мъж за чудо и приказ  Mr. Green
Цитирай

София

От първия ден заедно много ми помага във всичко. Боклукът и прахосмукачката са само негово задължение. Иначе мие чинии, чисти, пуска пералня, простира, абе всичко с изключение на готвенето. Там не му давам да ми се бърка. Laughing
А след раждането на детето само той го къпе. Отменя ме във всичко. Имам си златен мъж. Love
Цитирай

Варна

ами помагаше-докато беше в БГ,сега като замина се оправям самичка.Докато беше тук чистеше с препаратите от който намен ми се повдигаше през 1те месеци
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 90 отговора