Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

На пазар
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Пловдив

Моля за помощта ви. Някоя от вас ако е виждала някъде в Пловдив такъв стол за кола на Cangaroo, моля да сподели, че искам да го видя на живо. Благодаря ви предварително  Hug
А ето го и него :
Цитирай

на пистата

в търговията в склада на вносителите на кенгуроо
Цитирай

Plovdiv

Ася, предполагам знаеш, че столчетата за кола са различна големина съобразно възрастта на детето.
     Малката принцеса е голяма сладурана, особено на живо! Поздрави и Love Love Love
Цитирай

Пловдив

Ася, предполагам знаеш, че столчетата за кола са различна големина съобразно възрастта на детето.

Eстествено, че знам  Smile Просто искат да ми направят подарък, но вече си имам всичко за момента и за това реших за стола, така или иначе ще ми трябва за в бъдеще  Love. Благодаря за милите думи.
Цитирай

Пловдив

особено на живо ли ?  Thinking
Цитирай

Няма ли ги в Хипо ленд или в Пинокио или Вис Виталис особенно сега след промяната може и да има повече видове там. Thinking Hug
Цитирай

Пловдив,Брани Поле

жр. Тракия в Сани-хранителните стоки там съм го виждал
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.