откъде красиво и плътно космонавтче/грейка за 12м и за 3 г.

  • 1 156
  • 10
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 2 768
здравейте мами!
моля ви да ме ориентирате за космонавтче за 12 м. от къде мога да намеря плътно такова. а също и продават ли се и произвеждат ли се грейки за 3 годишни деца или те вече не носят такова чудо. трябва да обзаведа моите двамцата а нямам никакво време да обикалям че с тях си е истинско приключение Confused
мерси предварително

# 1
# 2
  • Sofia
  • Мнения: 8 819
В Спорт мания - на Руканор, мин. година купих на Влади комплект за ски-гащеризон и яке, но имаше и overalls- космонавти, цена -около 70 лв., обаче тази година още не са заредили.Имаха много свежи цветове- ябъулково зелено, жълто, светло синьо и др.
И в Кокодрило имат хубави неща

# 3
# 4
  • around the world
  • Мнения: 651
В ТСМ магазините миналата година продаваха много приятни ски-гащеризони за деца до 4-5 г. възраст и космонавчета за по-малки, като цените на ски-гащеризоните бяха около 40-45,а на космонавтите около 25 лв.
Успех!

# 5
  • София
  • Мнения: 2 768
благодаря ви много за отговорите!  bouquet
Гена, а от вътре какъв беше състава им-памук, полиестер или полар? при нас каката е с атопичен дерматит и гледам всичко до което се докосва кожата й да е от естествени материали...

# 6
  • Мнения: 255
космонафтчета видях на поне пет магазина за деца, не непременно маркови и не непременно в магазини за спортни стоки.

# 7
  • София
  • Мнения: 1 845
Проучването ми тези дни довене до следните изводи:
За бебето-в повечето магазини още не са доставили целите космонавтчета от тазгодишната доставка. Така че, ще чакаме още седмица-две.Аз лично харесах някакви модели много сладурски в Mothercare, обаче цените са дебелички-100-тина лв.
За каката-има едно магазинче в Центъра-"Хензел и Гретел"-намила се на Шести септември до Малките 5 кьошета/близко е до Попа/.Там има шушкаво долнище-гащеризон на Zeplin-розово.С намалението е 26 лв. Много е готино.Аз го гледам още от миналата година, но имаме вече такъв гащеризон и няма как да го взема. Но не знам от какви материи е отвътре.

# 8
  • Sofia
  • Мнения: 8 819
благодаря ви много за отговорите!  bouquet
Гена, а от вътре какъв беше състава им-памук, полиестер или полар? при нас каката е с атопичен дерматит и гледам всичко до което се докосва кожата й да е от естествени материали...
Ха,сега,де newsm78
затрудни ме, все ми се струва,че е полиестер- не е полар със сигурност.
Ще го изровя тия дни,че още не съм извадила зимните дрехи, и ,ако не съм изрязала етикетите ще пиша какво е.
водо- и вятъроустойчиво е.

# 9
  • София
  • Мнения: 2 768
благодаря ви много за отговорите!  bouquet
Гена, а от вътре какъв беше състава им-памук, полиестер или полар? при нас каката е с атопичен дерматит и гледам всичко до което се докосва кожата й да е от естествени материали...
Ха,сега,де newsm78
затрудни ме, все ми се струва,че е полиестер- не е полар със сигурност.
Ще го изровя тия дни,че още не съм извадила зимните дрехи, и ,ако не съм изрязала етикетите ще пиша какво е.
водо- и вятъроустойчиво е.
благодаря за отговора! ще чакам!

за мадъркеър-гледах ги космонавтчетата в мол-а но са ми скъпички и май не бяха много дебели, аз търся такова за яка зима, но най-важното е плата от които е направено

# 10
  • Мнения: 391
В Овиезе гледах, че имаше космонавтчета до 98см. Мисля, че бяха 58лв.

Общи условия

Активация на акаунт