Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Компютри, черна техника, GSM-и
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Пловдив

Искам да ви попитам ползвате ли си skype чух че имало някакъв вирус верно ли е?
Цитирай

София

Нищо му няма на скайп.
Цитирай

Къде ли не...

Ползваме го. Не е вЕрно.
Цитирай

Пловдив

Благодаря за отговорите!
Цитирай

София

На мен ми излиза някакъв прозорец, на който пише: "Skype, бла-бла-бла..." /дори да не е включена програмата/ и щом кликна да го затворя, всички страници, които съм отворила- изчезват.  Sick

Предполагам, че е вирус, но засега в инкубационен период...трае си и не създава други проблеми, освен гореизброените.  Mr. Green
Цитирай

София

ако някой ти прати съобщение от сорта "отворете този линк и говорете безплатно" да знаеш че е вирус.
Цитирай

Sofia

В петък Скайпа ми бъгна целия копмютър. Започнаха да ми се затварят прозорци, да не мога да си отворя пощата....После не можеше да се деинсталира...И понеже ми е на служебния комп, много грижи ми създаде..Незнам дали е вирус и ако е, как точно се е наместил при мен, понеже не съм отваряла никакви съобщения.
Цитирай

Пловдив

На мен ми излиза някакъв прозорец, на който пише: "Skype, бла-бла-бла..." /дори да не е включена програмата/ и щом кликна да го затворя, всички страници, които съм отворила- изчезват.  Sick

Предполагам, че е вирус, но засега в инкубационен период...трае си и не създава други проблеми, освен гореизброените.  Mr. Green
И при мен така се получава но само в определени сайтове като влизам.От вчера искам да разгледам imoti.bg и не мога горе споменатия прозорец ме побърква  #Cussing out
Цитирай

Sofia

ако някой ти прати съобщение от сорта "отворете този линк и говорете безплатно" да знаеш че е вирус.

Ейй и тук ли? Ще имам в предвит вече.
Цитирай

Така става ако не сте си изтеглили последната версия на Скайп. Пробвайте, при мен се получи. Преди ми забиваше компютъра при отворени няколко различни програми+Скайп
Цитирай
Да. имаше при мен такъв опит преди десетина дена, и аз нарочно си дръпнах вируса и опитах да го активирам. Нищо не стана, защото вируса се сблъска с Линукс.  35
Беше маскиран като снимка.
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.