Орезилиха ми косата. Дайте съвет.

  • 1 530
  • 21
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 401
Прекрасно разбирам за какво става дума, това е отвратително. Заради такива кичури се скарах с  фризьора от който бях супер доволна доста време. Не се скарах, щях да го убия, в салона ме взеха за луда.  За съжаление това много съсипва косата и те съветвам да изчакаш известно време да се повъзстанови, след това действай.

# 16
  • Мнения: 811
Абсолютно същия проблем имах преди няколко години.
Косата ми е светло кестенява и никога до онзи момент не е била боядисвана.
Исках най-накрая да направя някаква промяна и реших да си направя тъмно руси кичури. Обаче ..... с ужас като се прибрах у дома от фризьорския салон, установих че изобщо не са ми тъмно руси кичурите. Бяха бяло-жълто-зеленикави. Изглеждах ужасно, а косата беше станала като слама. 1 седмица по-късно си боядисах цялата коса с тъмно кафява боя. Пооправи ми се косата, гадните кичури се покриха. След 2-3 месеца се поотми боята и там, където бяха белите кичури стана по-светло кафяво. От онзи момент вече не правя никакви експерименти с косата си  Crossing Arms

Успех и дано бързо да си възвърнеш хубавата коса  Wink

# 17
  • Мнения: 3 695
Какво стана?

# 18
Mомичета, обичам ви   Heart Eyes  Heart Eyes  Heart Eyes
Купих си днес Palette instant colour - шампоан оцветител, цвят шоколад, мацнах се за 15 -20 мин. и има страхотен резултат - пак си имам кичури, но не са сивкаво-бели, а в много приятен топъл опушено-лешников нюанс. Може да се отмие скоро, но ще видим - сега съм супер доволна и съм ви безкрайно благодарна.  Hug
За сламения ефект от третирането - ще се опитам да го избегна с маски, ампули и др. средства.
Целувки!  Hug

# 19
# 20
  • Мнения: 2 035
Браво, радвам се че си се оправила   bouquet

# 21
  • Мнения: 1 568
Да тия балсами са с доста силен ефект,няма идея колко горят косата,но пък ефекта е от раз! Peace

Общи условия

Активация на акаунт