Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Бебета
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 21 отговора

София

Моля ви кажете по колко горе - долу трябва да ака бебчо защото ние много се напъваме чак почервеняваме и акаме на 12 часа 1-2 пъти и е като снежанка(гъстотата) Embarassed дали имаме запек , а ни почнаха коликите и се чудя дали да давам капки защото четох , че запичали . Ако го запеча да не стане още по-зле? newsm78
Цитирай

На тази възраст мойто момиче акаше след всяко хранене-жълто и кашаво ако.Попитай педито дали е нормално това при вас.
Цитирай

София

По това време синът ми акаше по 4-5 пъти на ден. Тогава беше още само на кърма. Peace
Цитирай

За мен е нормална и честотата и гъстотата.  Wink
Цитирай

София

На тази възраст мойто момиче акаше след всяко хранене-жълто и кашаво ако.Попитай педито дали е нормално това при вас.
и ние след хранене.
давам чай на Хип за след 1 седмица.Той мисля прокарва или топла водичка дай.Топлото прокарва.
Цитирай

София

за мен също.. бебетата са различни. има и такива, които акат на няколко дни веднъж. спокойно.
Цитирай

Моя приятелка, имаше същият проблем и лекарят и казал, ако се запече да смеси мляко(адаптирано) с чай, и малката акаше зелено ако.
 Rolling Eyes
Цитирай

София

И за мен е нормално!
Вики и досега ака по 1-2 пъти на 24 часа.
Цитирай

София

Според педито е нормално до 7 пъти на денонощие т.е. след всяко ядене.Ние акаме около 5-6 пъти.Акото трябва да е жълто и като пресечено. Laughing
Цитирай

По света и у нас

Ние акахме по 4-5 пъти на ден, но децата са различни. За да си спокойна попитай лекар.
Цитирай

На морето!

На кърма ли е детето?
Симеон докато беше на кърма акаше на почти всяко хранене.Сега вече е на АМ и ака 1-2 пъти дневно.
Ако е само на кърма може да пропусне и няколко дни и това не трябва да те притеснява.
Цитирай

Варна

Моята щерка и досега е само на кърма. Първите 20-25 дни акаше поняколко пъти на ден, после почти спря да ака доброволно.
Ако 2-3 дни няма ако, действай с термометъра. Противно на много опасения, това не води до привикване, след захранването нещата се регулират от само себе си.
Цитирай
Дъщтеря ми не се спираше, по4ти на всяко ядене Laughing. Зна4и, през два 4аса ако папка, през три ака.
Цитирай

Стара Загора

Не мисля,че имаш повод да се притесняваш,особено ако сте на кърма.Моята дъщеричка акаше през 2,3 дни,дори веднъж не ака 7 дни.И си се чувстваше добре,въпреки,че ми се струваше.че се мъчи и напъва.Но явно са били колики.Не съм пробвала да я изаквам.И откакто започнаха по-силните килики,ака по няколко пъти на ден под налягане и по-редичко.Определено,сега повече се мъчи отпреди,когато акаше по-рядко.
Цитирай

София

Нормално е бебчето да ака по 2 пъти на ден. Всяко дете е различно. Моето също на тази възраст се напъваше по същият начин, за около месец премина.
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 21 отговора