За акането при новородено.

  • 1 326
  • 21
  •   1
Отговори
  • Мнения: 140
Моля ви кажете по колко горе - долу трябва да ака бебчо защото ние много се напъваме чак почервеняваме и акаме на 12 часа 1-2 пъти и е като снежанка(гъстотата) Embarassed дали имаме запек , а ни почнаха коликите и се чудя дали да давам капки защото четох , че запичали . Ако го запеча да не стане още по-зле? newsm78

# 1
  • Мнения: 729
На тази възраст мойто момиче акаше след всяко хранене-жълто и кашаво ако.Попитай педито дали е нормално това при вас.

# 2
  • София
  • Мнения: 4 585
По това време синът ми акаше по 4-5 пъти на ден. Тогава беше още само на кърма. Peace

# 3
  • Мнения: 4 111
За мен е нормална и честотата и гъстотата.  Wink

# 4
  • Мнения: 9 973
На тази възраст мойто момиче акаше след всяко хранене-жълто и кашаво ако.Попитай педито дали е нормално това при вас.
и ние след хранене.
давам чай на Хип за след 1 седмица.Той мисля прокарва или топла водичка дай.Топлото прокарва.

# 5
  • Мнения: 6 029
За мен е нормална и честотата и гъстотата.  Wink

за мен също.. бебетата са различни. има и такива, които акат на няколко дни веднъж. спокойно.

# 6
На тази възраст мойто момиче акаше след всяко хранене-жълто и кашаво ако.Попитай педито дали е нормално това при вас.

Моя приятелка, имаше същият проблем и лекарят и казал, ако се запече да смеси мляко(адаптирано) с чай, и малката акаше зелено ако.
 Rolling Eyes

# 7
  • Мнения: 3 069
За мен е нормална и честотата и гъстотата.  Wink

И за мен е нормално!
Вики и досега ака по 1-2 пъти на 24 часа.

# 8
  • София
  • Мнения: 1 735
Според педито е нормално до 7 пъти на денонощие т.е. след всяко ядене.Ние акаме около 5-6 пъти.Акото трябва да е жълто и като пресечено. Laughing

# 9
  • Мнения: 1 104
Ние акахме по 4-5 пъти на ден, но децата са различни. За да си спокойна попитай лекар.

# 10
  • На морето!
  • Мнения: 5 706
На кърма ли е детето?
Симеон докато беше на кърма акаше на почти всяко хранене.Сега вече е на АМ и ака 1-2 пъти дневно.
Ако е само на кърма може да пропусне и няколко дни и това не трябва да те притеснява.

# 11
  • Варна
  • Мнения: 506
Моята щерка и досега е само на кърма. Първите 20-25 дни акаше поняколко пъти на ден, после почти спря да ака доброволно.
Ако 2-3 дни няма ако, действай с термометъра. Противно на много опасения, това не води до привикване, след захранването нещата се регулират от само себе си.

# 12
Дъщтеря ми не се спираше, по4ти на всяко ядене Laughing. Зна4и, през два 4аса ако папка, през три ака.

# 13
  • Мнения: 140
Не мисля,че имаш повод да се притесняваш,особено ако сте на кърма.Моята дъщеричка акаше през 2,3 дни,дори веднъж не ака 7 дни.И си се чувстваше добре,въпреки,че ми се струваше.че се мъчи и напъва.Но явно са били колики.Не съм пробвала да я изаквам.И откакто започнаха по-силните килики,ака по няколко пъти на ден под налягане и по-редичко.Определено,сега повече се мъчи отпреди,когато акаше по-рядко.

# 14
  • Мнения: 1 098
Нормално е бебчето да ака по 2 пъти на ден. Всяко дете е различно. Моето също на тази възраст се напъваше по същият начин, за около месец премина.

Общи условия

Активация на акаунт