Кога разбрахте че сте бременни.....

  • 54 164
  • 174
  •   1
Отговори
  • Мнения: 28
Искам да попитам кога всяка от вас мами е разбрала че е бременна?
Случвало ли ви се е тестовете да покажат отрицателен резултат, а всъщност да сте бременни.
Благодаря предварително за отговорите по тази тема......

# 1
  • Мнения: 7 723
Знаех, че съм бременна още преди да ми закъснее...

# 2
  • Tам през Атлантическия океан
  • Мнения: 7 120
ми мЪжо ми каза  Crazy Embarassed

# 3
  • Бургас
  • Мнения: 1 199
Аз се усъмних,че може да съм бременна по това,че:
-започна много да ми опротивява цигарения дим и още доста миризми,но главно той,такова гадене изпитвах от него,че не знаех на кой свят се намирам;
-когато пътувах нон стоп ми прилошаваше /нестабилно ми ставаше,все едно,че ти се вие свят/;
-от всяко разтръскване на колата ми се повдигаше до безбожие,чувствах се като парцал /трепереха ми ръцете и краката,но и защото вече беше топло времето/;
-от любимите ми дъвки в автобуса без малко да повърна,като това се повтаряше при всяка следваща излапана дъвка.
Общо взето това ми бяха първите неразположения,плюс-минус още няколко.Надявам се да съм била полезна. Simple Smile

# 4
  • Варна
  • Мнения: 1 522
Първите 4 теста бяха отрицателни. Но аз предполагах, че съм бременна, в смисъл, че бебето ми е планирано и когато 5-тия тест показа 2 чертички не се учудих много.

# 5
  • Мнения: 4 784
Разбрах, че съм бременна в 5 г.с, ден след като не ми дойде цикъла си направих тест и отговорът беше положителен.

Правила съм тест преди да ми закъснее и ми даде отрицателен резултат, а всъщност съм била бременна. Но истината е, че теста показва вярно, ако го направиш след като ти закъснее.

# 6
  • Мнения: 4 111
На петият ден след закъснението на цикъла. Всичките тестове бяха положителни.  Blush

# 7
  • София
  • Мнения: 408
Здравей Grinning
Аз си мислех,че е абсолютно невъзможно да съм бременна,защото с таткото не сме планували да имаме скоро бебе(мен много ме е страх и все още ме е страх) и УЖ се пазехме.
Май месец ми закъсня менструацията(а по принцип е много редовна),но аз и не допусках да е станал някой "фал".Майка ми твърдеше нон стоп,че съм бременна,а аз я убеждавах,че е  абсолютно невъзможно.След закъснение от 6 дни се реших и си направих тест-за мой ужас след няма и 1 минута се появиха двете черти.Може и смешно да ти се стори ,но си казах,че нещо в теста не е наред и си направих втори-ПАК СЪЩОТО.
И така с голям ужас разбрах,че съм бременна.Сега вече съм щастлива,че е станало така.
Пожелавам и на теб Heart Eyes
Дано не ти доскуча моят разказ Wink

# 8
  • София
  • Мнения: 2 734
Да,на мен първият тест,около седмица след като не ми дойде беше отрицателен(нещо ми се върти в главата,че правих даже 2 теста,и двата отрицателни,ама това е,мина година и малко и вече забравих newsm78).Още една седмица по-късно обаче имаше 2 черти!

# 9
  • Мнения: 371
Аз си направих тест на 4-5 ден от закъснението и беше положителен, на другия ден го повторих и пак  EFP  ,но и без тест усещах че съм бременна

# 10
  • Мнения: 306
Знаех, че съм бременна още преди да ми закъснее...
И аз така, но не от тестовете Peace

# 11
  • София - Младост 1А
  • Мнения: 2 384
Направих си тест 3 дни след като ми закъсня. Едната чертичка беше по бледа, но знаех че съм бременна. на другия ден направих отново тест и беше съвсем положителен. След това отидох на лекар и нямаше вече никакво съмнение.

# 12
  • София
  • Мнения: 12 554
Направих си тест 3 дни след като ми закъсня. Едната чертичка беше по бледа, но знаех че съм бременна. на другия ден направих отново тест и беше съвсем положителен. След това отидох на лекар и нямаше вече никакво съмнение.

 Peace

# 13
  • Самоков
  • Мнения: 561
Почувствах, че съм бременна още преди да ми закъснее. Първият тест, които си направих след закъснение от 8 дни беше отрицателен, след още толкова си направих втори тест и беше положителен, на следващия ден отидох на лекар, който потвърди бременноста. Бях в 4г.с.

# 14
  • Габрово
  • Мнения: 1 220
Купих си теста 3-4 дни преди датата на МЦ и силно вярвах,че този път ще има две черти.Седмица след това си го направих... EFP

Общи условия

Активация на акаунт