Класическа хомеопатия и имуностимуланти???

  • 1 237
  • 6
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 114
Интересува ме дали приемането на Респивакс, бронховаксом или др. имуностимуланти противоречи на принципите на класическата хомеопатия?
Синът ми взе конституционното си лекарство профилактично на 27.08. Сега бих искала да взема нещо допълнително за подсилване на имунитета.

# 1
  • Мнения: 4 414
най-добре попитайте хомеопата си.
аз лично не обичам така нареченте имуностимуланти. смятам, че излъгват, а не стимулират имунната система. btw, така смята и личната лекарка на детето ми, която не е хомеопат.
за мен конституционното лекарство си е напълно достатъчно. Peace
успех и дано не се разболявате през зимата  bouquet

# 2
  • Мнения: 1 655
Конституционното лекарство,ако е подходящо изписано, ще действа стимулиращо на имунната система.
Изберете си единия начин на лечение - алопатичен или хомеопатичен и не ги смесвайте. Предполагам съвсем от скоро сте се обърнали към хомеопат и още не сте наясно с възможностите му. 

# 3
  • Мнения: 2 655
Този респивакс е жива отрова. Не го давай!
Л.л. на децата беше луда да ни го предписва, а аз по луда да го давам да детето. След всяка нова доза тя все се разболяваше, а тя най-нагло ми обясняваше как сме прилепнали нещо от д. площадки.
Сега да живее Туб. 200!!!
При нас действа отлично и няколко месеца имамме споко след приема!

# 4
  • Мнения: 1 114
Момичета, благодаря за отговорите и на агнешка за пожеланието.    bouquet
Четох доста по въпроса за противогрипните ваксини.
Реших да не давам нищо.

Сигурна съм,че хомеопатичката ни ще е против тях, затова не съм я питала.
Просто исках да се презастраховам. Crazy

П.П. Между другото в събота му биха ДТК и от  неделя вечерта е с хрема, запушен нос.... Най-вероятно има връзка.

# 5
  • Мнения: 1 655
П.П. Между другото в събота му биха ДТК и от  неделя вечерта е с хрема, запушен нос.... Най-вероятно има връзка.

Потърсете хомеопата за да ви даде хомеопатично лекарство (ако прецени, че е необходимо), което да помогне на огранизма да се справи с набезите на ваксината.

# 6
  • Мнения: 1 114
 
П.П. Между другото в събота му биха ДТК и от  неделя вечерта е с хрема, запушен нос.... Най-вероятно има връзка.

Потърсете хомеопата за да ви даде хомеопатично лекарство (ако прецени, че е необходимо), което да помогне на огранизма да се справи с набезите на ваксината.

Да, тя вече спомена, че ще  изпише такова.  Peace Утре сме на контролен преглед.
Благодаря ти все пак.  Hug

Общи условия

Активация на акаунт