За съвпаденията в живота

  • 12 423
  • 217
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 4 392
Родена съм на една и съща дата с първия ми братовчед, в различни години , разбира се.
Дъщеря ми без малко да се роди на рождената дата на брат ми, но работата се закучи и закъсня с 10 минути.
Първите 2 групи, които прослушах като тийнейджърка, имаха членове, родени на моята рождена дата.
Племенницата ми и баба ми са родени  на една и съща дата, в различни години.
Аз съм Скорпион, снаха ми, свекърва ми и свекърът - също. Close
Глупави съвпадения. Confused

# 61
  • Мнения: 4 380
Оказа се,че с една абсолютно непозната жена сме си купили еднакви пердета.Не са масово срещани,затова го приемам като нещо по-особено.

 Joy Joy Много интересно съвпадение. Предполагам че има мноооого непознати по света които имат същите пердета като моите. Joy Не са уникати, признавам си без бой.

По темата. Родени сме и двете с майка ми на 6-ти, снахата е родена на една и съща дата и месец с баща ми. Не смятам това за някакви необичайни съвпадения. Наскоро чух история за едно семейство с 5 деца (измежду които няма близнаци), които и петте са родени на 13-ти. Shocked Ето това е необичайно съвпадение.

# 62
  • Мнения: 2 161
Пердетата са точно толкова уникално съвпадение,колкото и двама-трима човека,родени на една и съща дата.Затова и ги дадох за пример.

# 63
  • Мнения: 1 233
Баща ми е роден на 13.06, аз и вуйчо ми - на 13.07, баба - на 13.08.

# 64
  • Мнения: 1 318
Аз, майка ми и баща ми сме родени във вторник, 10.30ч.

# 65
  • Мнения: 4 733
Партньорът ми и татко се казват по един и същи начин, това е  Grinning

# 66
  • Мнения: 4 111
Аз, майка ми и баща ми сме родени във вторник, 10.30ч.

Това ме подсети, че мъжете от трите ми дълги връзки са родени във вторник, както и аз.

# 67
  • Мнения: 503
Майка ми и свекито са родени на една и съща дата.

# 68
  • в Низината
  • Мнения: 705
Майка ми и баща ми са родени на една и съща дата в един и същ месец - 11.05., синът ми и неговата педиатърка също са родени на една дата - 13.10.
Пин кодът на едната ми дебитна карта съвпада с една друга дата от живота ми - поне не мога да го забравя!

# 69
  • Мнения: 4 392
Майка ми и свекито са родени на една и съща дата.
Е, това е знак.
Забравих: Снахата и свекървата са родени на една и съща дата.
Досега само за дати говорех. Другото ще го спестя. Grinning

# 70
  • Мнения: 22
Аз пък познавам около 30-ина човека, родени на 29 август Shocked

# 71
  • в Низината
  • Мнения: 705
А сетих се и още - аз и мъжът на зълва ми/май такава ми се пада/ имаме еднакви имена.

# 72
  • Варна
  • Мнения: 10 788
Сетих, се че едно време числото 3 присъстваше навсякъде пир мен - в номера на дома ми, факултетният номер в университета, в номера на стаята на общежитието, още имаше, но не ги помня, тъй като това число лека-полека изчезна - много често си сменям адресите.  Laughing

А, запознах се виртуално с 2 ергени  Mr. Green, имаха РД на една и съща дата - 25,12.

# 73
  • Мнения: 809
Като се запознах с мъжа ми, той имаше същия гребен като моя. До скоро се чудех кой е моят и кой неговият. Вече не се чудя, защото го откраднаха.  ooooh!
После се оказа, че имаме еднакви фланелки, после еднакви ризи (тогава бяхме тийнейджъри, дрехите, които носехме бяха унисекс, или аз с малко  по-мъжки дрехи съм се обличала:crazy:).
Като се има предвид, че и вили имаме в един и същи морски град - там се и харесахме, де - нищо, че и двамата сме от един град.
Веднъж се возехме в един асансьор и една циганка ни попита дали сме брат и сестра. Отвърнахме, че не. Тогава тя каза - значи ще се ожените. Shocked
Посмяхме се тогава. Но след 8 г. това стана факт. Sunglasses
Излиза, че съвпаденията са изключително точни закономерности.
Ако се сетя за още подобни съвпадения, ще се включа пак.
А, сетих се.
Аз съм родена на 01.07, майка ми на 01.12, сестра ми на 01.06, дядо на 01.01 - все първаци.

# 74
  • Мнения: 402
Със съпруга ми сме родени в един и същи месец и имаме именни дни в един и същи месец и точно 10 години разлика.

Общи условия

Активация на акаунт