За съвпаденията в живота

  • 12 359
  • 217
  •   1
Отговори
  • Варна
  • Мнения: 10 781
Докато си метох терасата, се сетих за една бивша колежка, с която 2 години работихме заедно.

Постепенно с нея откривахме доста съвпадения от живота ни, ей-така, докато си приказвахме.

Мъжът й се казваше Светльо, аз - Светла. Синът й Митко, мъжът ми - Митко. Тя е родена на 17.03, братовчедка ми на същата дата. Синът й и свекърва ми на една и съща дата имат РД.  Родителите й се казваха Мишо и Мария - така се казват лелите и вуйчовците ми както от страна на майка ми, така и от страната на баща ми.  Laughing

Може и още да е имало, но това се сещам в момента.

Чувала съм, че има семейства, в които децата да са родени на една и съща дата или всички членове от семейството да са родени през един определен месец.


При вас има ли подобни съвпадения?

# 1
  • Мнения: 4 111
Сещам се за подобно съвпадение - две двойки, с еднакви рожденни дни, само че р.д. на мъжа от едната двойка съвпадаше с р.д. на жената от другата двойка и обратно.

# 2
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Вероятности.

Аз се казвам Лиляна и братовчедка ми и тя така. Дядо ми се казва Иван, брат ми и той. Mr. Green

# 3
  • Мнения: 1 277
Майка ми и една съседка са родени на една и съща дата. Детето на същата съседка и аз- също. Дядо ми и съпругът на тази жена също са родени на една дата. А освен това са и кръстени заедно. Сестра ми е родена в същия месец, в който са родени и близнаците на тази съседка ( има само няколко дена разлика).

# 4
  • София
  • Мнения: 2 351
Майка ми и брат ми са родени на 30.08.И двамата в събота, и двамата в 10.30.сутринта.
Мъжът ми на 8.07, а на тридесетият му рожден ден успях да му подаря син./с четири часа не се вместих във времето и го родих на 9.07 в 4 сутринта/.Всичко това случайно.

# 5
  • Мнения: X

Чувала съм, че има семейства, в които децата да са родени на една и съща дата или всички членове от семейството да са родени през един определен месец.


При вас има ли подобни съвпадения?

Да, има.
Точно децата  ми   са родени на една и съща дата-30.12-през две години.

# 6
  • Варна
  • Мнения: 2 171
Свекърва ми има нова колежка. Нейната снаха е родена на една дата с мен, но е по- голяма с две години и децата ни са родени на една дата и са момчета, като нейното е с две години по- голямо от моето  Simple Smile.

# 7
  • Мнения: 2 161
Оказа се,че с една абсолютно непозната жена сме си купили еднакви пердета.Не са масово срещани,затова го приемам като нещо по-особено.

# 8
  • Мнения: 3 423
Имаме някои случайни съвпадения с Ерос
Рамацоти, Джулия Робъртс и Бил Гейтс...

# 9
  • Мнения: 2 161
Секси си,имаш невероятна усмивка и си пачкосана?

# 10
  • Мнения: 105
Аз, родена на 13 Април зодия Овен
Майка ми, родена на 14 Май зодия Телец
Баща ми, роден на 15 Юни зодия Близнаци ...
 Thinking Интересна последователност, нали!?

# 11
  • Мнения: X
Секси си,имаш невероятна усмивка и си пачкосана?


Или пее добре, хубавка е и е умна.

# 12
  • Мнения: 1 775
Майка и татко са заживели заедно на 13-та дата, брат ми е роден на 13-ти. Сватбата им е на 28-ми, както и моят рожден ден.

# 13
  • Варна
  • Мнения: 10 781
Аз, родена на 13 Април зодия Овен
Майка ми, родена на 14 Май зодия Телец
Баща ми, роден на 15 Юни зодия Близнаци ...
 Thinking Интересна последователност, нали!?

Определено!  Simple Smile

По този повод другият месец на 24-ти имаме годишнина от сватбата, на 25-ти е РД на Вики, а на 26-ти е Димитровден. 3 дни ще празнуваме!  Laughing

# 14
  • Мнения: 3 423
Секси си,имаш невероятна усмивка и си пачкосана?
Или пее добре, хубавка е и е умна.
Ай, стига сте спамили, де.

Първото ми гадже, първият ми мензис
и първата ми свекърва са на една дата.
Различни години, разбира се.

Общи условия

Активация на акаунт