Препоръчайте оптика във Варна.

  • 4 138
  • 5
  •   1
Отговори
  • Варна
  • Мнения: 1 553
Налага ми се да си направя очила и във връзка с това си търся оптика , в която лекар преглежда и изписва очила и оптиката изпълнява рецептата на доктора. Препоръчайте оптика , която има голямо разнообразие на рамки?

# 1
  • Варна
  • Мнения: 10 786
Ще следя с интерес.

# 2
  • Мнения: 230
Оптика Призма- до Операта. Не ползвахме услугите на лекаря, но разбрахме че има такъв, защото наша позната ни беше поръчала да питаме.

Мен ме "светна" доволна колежка, която си е купувала не едни очила от тях и е доволна.
- Имат рамки и стъкла от различен ценови клас.
- Изпълниха поръчката ни за 1 ден.
- Има дни, или ден (ако не се лъжа- вторник), в който правят 10 % отстъпка от цената на очилата, които изработват. Освен това, мисля че всеки ден правят 10 %  отстъпка за пенсионери.

При следваща покупка от тях (ако си запазаил необх. документ) ти правят 15 % отстъпка.

# 3
  • Мнения: 17 407
Изобщо не ти препоръчвам да се възполваш от услугите на лекар в оптика. Иначе очила можеш да си поръчаш във всяка оптика Peace

# 4
  • Варна
  • Мнения: 29
Оптика "Косеви" на ул. В. Варненчик. Намира се до Мак Драйф.

# 5
  • Варна
  • Мнения: 3 232
Оптика Призма- до Операта. Не ползвахме услугите на лекаря, но разбрахме че има такъв, защото наша позната ни беше поръчала да питаме.
От същата оптика Призма, само че в сградата на Градска болница, си поръчах последните очила преди месец. Наистина е хубаво това че има най-различни видове рамки, според възможностите ти.

Общи условия

Активация на акаунт