Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 23 септ. 2007, 21:16 ч.

Странен цикъл

• 11 893
  • 61
  •   1
Отговори
имам въпрос с повишена трудност май. момичета, както писах и в другата тема и този месец ми дойде. само че имам чувството, че става нещо странно.
та...във вторник и сряда имах съвсем леко зацапване (ако трябва да определя цвета- нещо като мляко с какао). в четвъртък късно вечерта ме заболя доста- явно ще ми идва. на сутринта- тъмно кафяво петно на тоалетната хартия. сложих си превръзка- за целия ден събрах едно петно малко по- голямо от 1 лев. в събота за целия ден- същата работа. съвсееееем слабо. при това се има предвид, че цял ден мъкнах разни тежки кашони. по принцип, при нормални обстоятелства, втория и третия ден са ми доста силни. днес- т.е. трети ден- вече мога да кажа, че почти нищо нямам. цял ден обикалях улиците (пак при нормални обстоятелства като се движа повече- ми върви повече) и накрая- едно съвсем леко прокървяване.
чудех се да си купя ли тест, ам хем ме е страх от разочарование, хем пък нали все пак ми е дошъл цикълът?!?случвало ли се е при вас? възможна ли е цветна бременност- какво количество кръв изтича тогава? кога да направя теста? мисля, че за лекар е рано... ще съм благодарна на всякакви отговори.   

# 1
  • v. turnovo
Може този месец да ти е по- лек цикъла,а може и да е това,на което се надяваш.За твое успокоение можеш утре сутрин да направиш тест и ако е положителен все пак , това зацапване може да е от много неща.Твърде много условности станаха Thinking Rolling EyesТест, и после пиши

# 2
  • Видин
Аз с такъв цикъл, сега има десетгодишен син! Simple Smile
Пожелавам ти да е това което искаш, но най- добре направи тест утре сутрин и пиши! Hug

# 3
Чудя се,как се "стискате"да не си правите тестове Thinking

# 4
  • Пловдив
Прави си утре тестче и стискам  fingerscrossed да видиш  EFP и всичко да е наред!Пиши какво е станало!

# 5
  • София
Направи си тест и измери няколко дни БТ/2-3/.

# 6
  • Smallville
При мен така се получи предния месец,3 дни ми се точи едно кафяво,после спря и след ден ми шурна качествено.Дано да е каквото искаш,но не се навивай прекалено.Успех Hug

# 7
благодаря ви, момичета. стискам се за теста, 'щото ме е страх  Embarassed ... тази сутрин се успах за работа и не можах да направя теста, но като се прибирам ще си купя. може и да не изчакам до утре сутрин. като го направя веднага ще пиша. дано и аз се похваля, като Жаклин   Praynig  Praynig  Praynig

# 8
  • Видин
благодаря ви, момичета. стискам се за теста, 'щото ме е страх  Embarassed ... тази сутрин се успах за работа и не можах да направя теста, но като се прибирам ще си купя. може и да не изчакам до утре сутрин. като го направя веднага ще пиша. дано и аз се похваля, като Жаклин   Praynig  Praynig  Praynig

Днес имаш ли кървене? Ако нямаш -купи си в обедната  почивка и си направи тест ще стискаме палци.Успех! Hug

# 9
Направи тест за да видиш какво той ще отчете и после евентуално-на лекар; да-неприятно е да се разочароваш от отрицателен тест, но пък нима е по-добре да си в неведение и да храниш напразни надежди???Аз не бих издържала, стискам палци да се окаже нещо хубаво Praynig

# 10
И при мен се получи нещо подобно миналия месец и майка ми едва ли не ме навиваше, че има бебе, но си ми дойде после нормално цикълът. 
Направи си тестче.
Стискам палци да си бременна  Praynig
А кървене днес имаш ли? 

# 11
ми като пишках сутринта, на хартията пак съвсеееем лекичко. иначе не кърви. пък аз нямам обедна почивка, но съм до 2.30. така че към 3 и нещо ще пиша. веднага като се прибера ще го направя. ух, стискайте ми палци.

P.S. аз вече си внушавам сигурно, ама от вчера ми се гади, едно ми е отмаляло, но знам- психика. може и нищо да няма, а аз да взех да си измислям разни признаци  Embarassed Embarassed Embarassed

# 12
Здравей мила! Аз имам същият проблем. Направих тест (китайски), който се оказа (-) и мисля утре сутринта да повторя с друг тест. Тъй като съм имала проблеми и гин. операция мога да ти кажа, че причините са: евентуална бременност, неспукан от предишни цикли фоликул. При наличие на фоликул (не казвам, че го имаш), аз между другото имам и такова и от лекарят знам, че от него може да има проблеми в цикъла (по-оскъден или никакъв). Искрено се надявам да си бременна, стискам палци.

# 13
извинете за незнанието, но какво означава неспукан от предишни цикли фоликул ?

# 14
И на мен последния ми М беше много оскъден. 3 дена съвсем слабо като в първия ден. Мари ще следя темата ти да видя какво ще стане. Искренно се надявам да си бременна  Praynig Peace

Редакция на ключовите думи на тема

Общи условия

Активация на акаунт