Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Бъдещи майки
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 39 отговора

UK, Harlow/София

След като чаках 15 дни резулатите от скрининга,оценката на риска се оказа 1:700.Това е нисък риск и в "Майчин дом" ми казаха че са нормални и не се налага амиоцинтеза.Но моята лекарка в " Тина Киркова " като ги видя и ахна.Каза че напоследък много ги стряскали с тези релултати,а сестрата отговори,че смята че  им е развалена апаратурата ukliam1 Що за разговор?!?! И "много" ме успокоиха.Май навсякъде ни правят на маймуни Crying or Very sad
Цитирай

Букурещ

Цитат на: biliana333
Май навсякъде ни правят на маймуни Crying or Very sad

добро утро.
Цитирай

София

Цитат на: biliana333
След като чаках 15 дни резулатите от скрининга,оценката на риска се оказа 1:700.Това е нисък риск и в "Майчин дом" ми казаха че са нормални и не се налага амиоцинтеза.Но моята лекарка в " Тина Киркова " като ги видя и ахна.Каза че напоследък много ги стряскали с тези релултати,а сестрата отговори,че смята че  им е развалена апаратурата ukliam1 Що за разговор?!?! И "много" ме успокоиха.Май навсякъде ни правят на маймуни Crying or Very sad

Хайде преди да правим такива заключения да се информираме малко кое, защо и как се прави Smile . В клуба в дир.бг има тема за биохимичния скриининг. Ето я:
http://clubs.dir.bg/?login.php?Cat=

Според мен лично лекарката ти и сестрата е трябвало да си запазят коментарите за по-късно, защото са неоснователни.

Поздрави и леко бременеене!
Цитирай

Банкя

Абсолютно подкрепям Маргарита!

Смятам, че е несериозно да се говори, че е излишен този скрининг, при условие, че например в САЩ е задължителен...
Цитирай

usa

Цитат на: kiki27

Смятам, че е несериозно да се говори, че е излишен този скрининг, при условие, че например в САЩ е задължителен...

Zadaljitelen, no go otrichat kato false pozitive Confused
Цитирай

Of the present and into the future

Кой каза,4е е задлжителен?Мен никой не ме е задължавал да го правя!!! Shocked
Цитирай

usa

Цитат на: twins_mama

Кой каза,4е е задлжителен?Мен никой не ме е задължавал да го правя!!! Shocked

A izobshto pitaha li te za nego? Na men mi go napraviha bez izobshto da znam che zatova mi vzimat krav, kato rutinna proccedura
Цитирай

Да, Краси питха ме,след това ми дадоха да се подпи6а,4е съм съгласна да го направят.В болницата където раждах ме караха да се подписвам всеки път когато ми правеха изследвания/процедури.При вас как бе6е?
Цитирай

usa

Цитат на: twins_mama
Да, Краси питха ме,след това ми дадоха да се подпи6а,4е съм съгласна да го направят.В болницата където раждах ме караха да се подписвам всеки път когато ми правеха изследвания/процедури.При вас как бе6е?

Az ne sam se podpisvala za nishto, ti v koi state si?
Цитирай

Сега сме в Илинойс,но раждах в Охайо.
Цитирай
[/sizнова сьм незнам какво е скрининг и кога се прави
Цитирай

Биохимичен скрининг - БХС е изследване, което се прави през 16-18 г.с. от бременността и е информативно за евентуални малформации на плода. Прави се чрез кръвно изследване. И не е глупост.
Цитирай

София

В какъв смисъл глупост?!?
Доколкото си спомням тревожни са резултати под 1:250, т.е. твоето изследване е добро. На мен ми правиха изследването лятото и беше 1: 10 000, т.е. най-нисък риск.
Ако наистина подозираш, че им е развалена апаратурата...Би било престъпление #2gunfire
Определено гинеколожката ти и акушерката са за бой. Няма повод за тревоги, но дори и да имаше-не е това начинът да ти го съобщят!
Цитирай

UK, Harlow/София

В какъв смисъл глупост?!?
Доколкото си спомням тревожни са резултати под 1:250, т.е. твоето изследване е добро. На мен ми правиха изследването лятото и беше 1: 10 000, т.е. най-нисък риск.
Ако наистина подозираш, че им е развалена апаратурата...Би било престъпление #2gunfire
Определено гинеколожката ти и акушерката са за бой. Няма повод за тревоги, но дори и да имаше-не е това начинът да ти го съобщят!
Ехеееееее, ама това съм го писала преди 2г.Вече със сигурност знам, че лекарката ми е за бой, ама мина време и вече съм гърмян заек Wink
Цитирай

USA

Absolutno ne e glupost a tezi hora da vzemat da poprochetat malko i da se obrazovat. Ako mogesh smeni si i lekarkata i akusherkata. po moia neshtasten opit ako ne beshe tozi test pyrvoto mi dete shteshe da e absoluten invalid ili da se rodi myrtvo. Ne iskam da te plasha no spored men tova e edin ot nai-vagnite testove, ako ne i nai-vagnia i kolkoto i da e netochen e indikacia za sledvashto izsledvane koeto shte ti dade spokoistvie i uverenost. Kusmet na vsichki-koito ne go e pregivial toi ne znae!
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 39 отговора