какво ви е мнението за съдомиялните машини

  • 6 502
  • 76
  •   1
Отговори
  • Мнения: 122
Напоследък съм се замислила да си купувам съдомиялна машина,но чувам мнения,че не миели толкова добре като ръчното миене.Ще се радвам ако споделите опита си.

# 1
  • Мнения: 750
Мнениято ми е....има ли зна4ение! Mr. Green
Като имаш излишни пари...купи си!Няма съжаляваш!
Ако не можеш да заделиш за съдомиялня...успокоявай се със слуха,4е не миели толкова добре колкото ръ4ното миене! Joy
Ти като си измиеш 4иниите и приборите за хранене...после полирваш ли ги?
Защото машината така прави! Mr. Green
Абе душа...купувай си и хи4 не слушай глупави коментари! Peace

# 2
  • Мнения: 4 999
Напротив, мият доста по-добре от ръчно миене  Laughing
Купи си няма да съжаляваш, но си вземи от големите  Peace

# 3
  • Мнения: 4 187
Според мен, колкото и да си добра в миенето на чинии, никога няма да можеш да ги докараш толкова чисти и лъскави, с това количество вода и препарат, която машината използва .  Това че ги суши и полира, е допълнителен плюс ! Отделно, времето в което няма да си накисната в мивката, бореща се с някоя мазна тава, си е направо подарък Wink.

# 4
  • Мнения: 2 467
Мнението ми: Благина, полезнина, бравУс на изобретателя.

# 5
  • Пловдив
  • Мнения: 23 636
О, велик уред. Много добре си ги мие, пък и нали не ги мия аз Grinning

# 6
  • Мнения: 824
О, велик уред. Много добре си ги мие, пък и нали не ги мия аз Grinning

Да ,най-важното е ,че не ги мия аз Laughing

# 7
  • Мнения: 505
Има купища информация за миялните машини във форума, ако се разровиш в по-старите темички. Направо е неудобно отново да пиша колко по-лесно се гледа къща с миялна машина. Хем пестиш време и усилия, хем тя ги мие наистина с по-малко ток и вода, отколкото ти трябват, ако караш ръчно. Освен това ги суши, както пишат мамите. Само внимавай с препарата. Във Фантастико има едни таблетки - Claro - хем са евтини, хем са най-безотказното, което аз съм ползвала. Другото е марката на самата миялна - ако смяташ да я използваш повечко години, купи си Бош, Сименс или АЕГ - няма да преживееш ужасяващи наводнения и ремонти. Даже тези на Електролукс, Индезит и т.н. средна ръка машини често се повреждат, по опита на моите роднини. Много е гадно. По-добре да откраднеш средства от друго перо в бюджета, но да си вземеш добра машина - отменя те в домакинството колкото пералнята.

# 8
  • Мнения: 389
И аз много се колебаех преди да си вземем съдомиялна, но откакто я имаме нито за миг не съм съжалявала. Моят съвет е : хич не му мисли, ами направо си вземай. 

# 9
  • Пловдив
  • Мнения: 23 636
Тъй и тъй си почнала да питаш за домакински уреди - направо да те въведа в света на мързела -  СУШИЛНЯТА също е велик уред. Но е много голяма разликата между комбинирана пералня със сушилня и отделен уред сушилня. Ако имаш място и сушилня си вземи. много е добре за теб. Не простираш нищо, само вадиш и слагаш в другия уред, дрехите излизат готови за сгъване и пъхане в шкафа (това е след като и хванеш цаката, в началото моите излизаха леко влажни), не се мачкат, ако не я препълваш, хавлиите и дънките излизат невероятно меки. С две думи - купи си. Mr. Green

# 10
  • Мнения: 2 161
Използвам съдомиялна от много години.Преди да започнат да се купуват масово.Близките ми го сметнаха за изгъзица и мисля,че само който няма съдомиялна,той не може да оцени качествата й.Ако сега трябва да избирам уреди за кухня,първо ще си купя съдомиялна.

# 11
  • Мнения: 3 715
Положително ми е мнението.

# 12
  • Мнения: 1 152
Това е най-използваният уред в кухнята. Незаменима е. Сбъдната мечта.

# 13
  • Варна
  • Мнения: 2 268
Добре, зле, НАЙ-ВАЖНОТО Е, ЧЕ НЕ МИЯ АЗ! Simple Smile Наистина се родих откакто я имам.
Сега не работи и ми иде да крещя. Cry Взимай си и изобщо не му мисли! Толкова време и сили ти спестява, че дори и да има някакви недостатъци това предимство ги неутрализира. Simple Smile

# 14
  • София
  • Мнения: 18 679
Положително ми е мнението Peace Аз всъщност и преди да имаме, не миех чинии, защото от години съм втълпила на половинката, че това е мъжка работа hahaha, но сега той казва, че е голям рахат след хранене да нямаш ангажимент с висене до мивката Peace

Общи условия

Активация на акаунт