Спамо-чат темичка (24 - 30.09.2007)Опосуми ООД

  • 50 590
  • 5 046
  •   1
Отговори
# 4 935
  • Мнения: 2 070
Легам друзя,щото утре требе да са става,а нема как да стана ако ни си легна. Whistling

# 4 936
  • Мнения: 750
Како си хортувате?
Много поздрави за Стоян. Стояне, драго ни беше.
Медовинката, да нацалуваш пак мъжа си. Арен мъж имаш- каж му, че съм казала. Много здраве и на него.

# 4 937
  • Мнения: 7 723
Легам друзя,щото утре требе да са става,а нема как да стана ако ни си легна. Whistling
ShockedТая па- с кокошките ooooh!

# 4 938
  • някъде ... тук ...
  • Мнения: 8 167
Аз, пак за малко прехвърчам Simple Smile Докат чакам децата да си изберат приказка за приспиване Wink

Конче, теб мернах кат последен псотинг, извинявай, че не разбрах изобщо с кой се запознавам  ooooh!
Поне си разбрала коя е ДжейДжей и коя съм аз  Wink

# 4 939
  • Мнения: 7 723
Дали да ти ги дааааамм.......... Thinking.....или пък не......? Thinking
Чудя се..... newsm78 Whistling Whistling Whistling

# 4 940
  • Мнения: 3 861
СНИМКИ, СНИМКИ, СНИМКИ

# 4 941
  • Мнения: 750
ЕЛИ, разбрах. Отначало малко се обърках, ма се оправих. Вие си навилняхте дечурлигата, ша ви са низнай Mr. Green

# 4 942
  • Мнения: 2 070
Руске давай линковете,молим та Peace

# 4 943
konche, рано си тръгнахте, не станахте свидетели на тоталното ми оливане Simple Smile

# 4 944
# 4 945
  • някъде ... тук ...
  • Мнения: 8 167
Конче, те дребните бързо се надушват Mr. Green

Вие още снимки ли размятате Crazy

Ай, лека Ви нощ Hug

# 4 946
  • Мнения: 750
Койт са олял- олял, майната му. Ние бяхме примерни. Щот с возило. Искаше ни се оливане, но... майната му. Мен не ми пука. Изтрещяла съм. Няма толкоз шантав човек, повярвайте. #Crazy

# 4 947
  • Мнения: 7 723
Лека, Ели! Много са ти сладки разбойниците Heart Eyes

# 4 948
  • Мнения: 2 070
Софито,я ма светни за снощи,хвалиш ли се,срамуваш ли се или са оправдаваш за нещо.И що още ни си са прибрал.И щО НИ СА ОБАДИ ААААААААААА Crossing Arms

# 4 949
  • Мнения: 750
Паликарова, е чакай да му мине на пияната тиква. Големи геройства искаш от него за кратко време. Баси хората сте, никва солидарност към свинете нямате! Crossing Arms

Общи условия

Активация на акаунт