Моля ви мили майки, помолете се за брат ми

  • 5 568
  • 158
  •   1
Отговори
  • Мнения: 359
Моля ви мили момичета, майки,
помолете се за положителната развръзка след случилото се с брат ми  Praynig Praynig Praynig

Днес се прибрахме с мъжа ми от почивка, бяхме оставили малката на баба си и дядо си, но мрачна новина ни сполетя...

брат ми, който е супер всеотдаен човек, готов да помага, да се раздава... при днешната си благотворителност е пострадал ...вече загуби един от пръстите си  Cry Cry Cry, сега се молим,, да даде Господ, да запази ръката си  Praynig Praynig Praynig. Моля се, моля се Господи, помогни на своя син - моят брт! Praynig Praynig Praynig,

Моля ви, помолете се и вие  Hug

# 1
  • Мнения: 476
Моля се от сърце за брат ти.  Praynig

# 2
  • Мнения: 3 376
Дано всичко е наред Praynig

Бъдете силни и заради него,той има нужда от това!

# 3
  • Мнения: 983
С вас сме Praynig

# 4
  • Мнения: 1 128
Тъкмо се зарадвах да те видя пак в октомврийската темичка,пък поводо хич не е за радост.
Дано всичко с брат ти се развие по най положителния възможен начин.Какво точно се е случило?
Стискам палци и искренно се надявам да не страдате повече Hug Hug Hug

# 5
  • Мнения: 359
Благодаря ви момичета, имам нужда от вашата подкрепа  Confused

friki - sorry, но за нещасти е това. Напоследък много ни се струпа - след инцидент в началото на годината почина брата на съпруга ми /катастрофа, след която се възстановяваша, бавно и след като беше ок, получи белодробна емболия/ ...много трудно си стъпихме на крака, решихме, че трябва да пътуваме и да се разнообразяваме... ходихме на Слънчев бряг, на Созопол с малката, на Албена пак сами и сега беше края на лятото, на майчинството  ми и затова отидихме на Халкидики за 4 дни сами.

Днес. ..режели дърва за кръчмата и къщата на негов приятел, не знаят как е станало, бил е с гащеризон и работни ръкавици и явно банцига го е захеанал... оттам прерязан пръст, а според лекарите и ръка, за която се молим да бъде спасена, тъй като за пръста е вече късно

Благодаря ви мамчета, вие най- добре , най-искренно се молите... Благодаря ви!


 Hug

Последна редакция: пн, 24 сеп 2007, 00:54 от omnipresent

# 6
  • Мнения: 5 178
Омнипрезънт, късмет и Бог да е с вас..

# 7
  • Мнения: 121
Бъдете силни и Господ да е с вас!  Praynig

# 8
  • Мнения: 1 416
Моля се за брат ти!

# 9
  • Мнения: 6 618
 Praynig Дано всичко се оправи! Praynig

# 10
  • Русе
  • Мнения: 2 354
Дано всичко бъде наред  Praynig

# 11
  • Бургас
  • Мнения: 1 718
Моля се !

# 12
  • Бургас
  • Мнения: 1 200
Добро утро и от мен!От сърце ще се моля за брат ти.Вярвам,че Господ ще му помогне.Кураж на всички,не сте сами! fingerscrossed

# 13
  • Мнения: 793
  Praynig Praynig Praynig

Дано всичко се оправи !

# 14
  • Мнения: 490
Омни, дано всичко е наред, моля се Praynig!

Общи условия

Активация на акаунт