Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 24 септ. 2007, 07:53 ч.

тапицерски услуги

• 526
  • 4
  •   1
Отговори
  • BG
искам да ми ушият калъфи за диван двойка, голям фотьойл /то си е като мини диванче/ и 2 табуретки.
горе-долу каква цена да очаквам за труд? и диванът и фотьойлът ние ли трябва да ги караме при тапицера или той идва на място в къщи и ги прави/взима мерки?
и как да сметна приблизително колко плат ще ми трябва?

Последна редакция: пн, 24 сеп 2007, 08:06 от herelina

# 1
  • Benelux / Varna
За кой град става дума, мога да ти препоръчам фирма за това , но във варна.

# 2
  • BG
за бургас

# 3
  • под ореха на сянка
има тапицер / чувал съм добри думи за него / в Профсъюзния дом - входа отстрани, от към подземния гараж. ще дойде у вас и ще го направи....

ходих със скъпата / щото и ние сме на същата тема / в  престиж-а на младост на първия етаж от лявата страна - има магазин на Калогера и там предлагат готови комплекти, също и може да дадеш поръчка, имат и мостри с дамаски...

видях 1 магазин с много хубави дамаски / на метър / с нормални цени... намира се на улицата между александровска и ботева - спирката на ботева и под билетния център... като тръгнеш към ботева - отляво...

кажи как си решила проблема, щото нашата работа скоро няма да стане - в период на лека финансова криза сме, която не се знае колко ще продължи

# 4
  • BG
ще пиша, ама кога ли  ще е  с количката ми е трудно да обикалям  Crazy

дамаски на сносни цени има на складовете под трапезица. пердета също  Wink първо там сматам да проверя.

Редакция на ключовите думи на тема

Общи условия

Активация на акаунт