Сериалът "Отчаяни съпруги"-сезон 4

  • 23 861
  • 621
  •   1
Отговори
# 615
  • Мнения: 1 666

  bouquet
Добре че така и не намерих време досега да я изгледам...

# 616
  • Мнения: 2 631
Снощи попрехвърлих серойката без субове
Много комични моменти имаше  Joy  hahaha
Изкефи ме Габи колко била добра в това с греблото  Joy и Линет как размятаха куфари наляво и надясно  hahaha ...

Някой вярва ли на Майк за последното обяснение за хапчетата??  newsm78

# 617
  • Мнения: 2 839
Тъпо, ама изглежда наистина са убили Виктор. Аз очаквах повече драма, да се е скрил под яхтата, да готви отмъщение ... твърде леко се разминаха влюбените гълъбчета. Това според Wikipedia

# 618
  • Мнения: 2 631
Тъпо, ама изглежда наистина са убили Виктор. Аз очаквах повече драма, да се е скрил под яхтата, да готви отмъщение ... твърде леко се разминаха влюбените гълъбчета. Това според Wikipedia

Ама ти вярваш ли, че бащата на Виктор няма да почне да ги преследва и да нищи?? Според мен тепърва почват да им се пекат задниците и на двамата на огън  Mr. Green

# 619
  • Мнения: 4 116
Ау, верно са го убили! Ако детектива се разприказва и Иди покаже снимките на полицията може и да ги хванат. Все някой отпечатък на Габи и Карлос ще има по яхтата...

# 620
  • Мнения: 2 631
Ау, верно са го убили! Ако детектива се разприказва и Иди покаже снимките на полицията може и да ги хванат. Все някой отпечатък на Габи и Карлос ще има по яхтата...

Че той Карлос мяташе ръце по перила и къде ли не... Все ендо нарочно си ги оставяше  Crazy отпечатъците..
А Иди не знам дали си е запазила копия на снимките  Thinking
Габи и Карлос все ще измислят нещо  Wink

# 621
  • Sofia
  • Мнения: 3 023
Моля, отворете си нова тема.

Общи условия

Активация на акаунт