Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Диети и отслабване
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 41 отговора

софия

Просто моето ядене е страшно, но е на нервна почва. От недоспиване започнах дори да ям и през нощта... но това е др. тема.  SadПросто искам нещо, което да ми убие апетита. Знаете ли нещо
Цитирай

Пий много вода с лимонов сок, но предполагам питаш за хапчета ? или...
Цитирай

Пий много вода, сокове ( по-добре без захар), чай и т.н.
Дъвчи дъвки  без захар 
Ако не издържаш на желанието, хапни нещо леко като плод, зеленчук,малко кисело мляко...  Peace
Моят съвет е да не пиеш хапчета за целта  Peace
Много воля и успех   bouquet
Цитирай

Варна

Вода с лимон. А пък и една ябълка не е проблем  Peace особено половин час преди хранене .
Цитирай

Смятам, че това ще ти убие апетита, Аз съм се сложила на хладилника тази фиданка .Е сега яж.

Цитирай

in my dreams

Тъпчи се със зеленчуци до насита Hug
Цитирай

Варна

бонбони SOLANO със вкус на мента-наистина убиват апетита Peace
Цитирай

София

чай Инхуа Peace
Цитирай

Бургас Славейков

aboea Shocked Shocked Shocked от къде си изкара тези снимки, на мен определено ми убиха апетита Sick
Цитирай

На мен кафето ми убива апетита, а както казаха и ментови дъвки, чай.
Цитирай

София

много чай и яж зеленчуци колкото искаш
според мен забраяви дъвките - предизвикват стомашните сокове и ти се дояжда, независимо дали са със захар или без
Цитирай

София

Мен ме интересуваше същото нещо Smile, но от чай, кафе, ябълки, сокове, дъвки и т.н. само ми се обостря апетита newsm78 Това наистина не мога да си го обясня?
Единствено като пиех Перфини имаше ефект.
Цитирай

Смятам, че това ще ти убие апетита, Аз съм се сложила на хладилника тази фиданка .Е сега яж.
...........

Shocked Shocked ShockedЕ сега и аз не ща да мисля за храна MadОт къде ги изкопа тези мадами? hahaha

Цитирай

Пловдив

Според мен не пии хапчета в никакъв случай!Аз и друг път съм го казвала,но мен ми помага миенето на зъбите.Преди ядях нещо сладко преди да си легна и сякаш бях пристрастена.Сега като много много ми се яде нещо сладко си измивам зъбите с паста за зъби!А и зъбките ми са здравички!Само не ми се смейте!
Цитирай

София

Според мен не пии хапчета в никакъв случай!Аз и друг път съм го казвала,но мен ми помага миенето на зъбите.Преди ядях нещо сладко преди да си легна и сякаш бях пристрастена.Сега като много много ми се яде нещо сладко си измивам зъбите с паста за зъби!А и зъбките ми са здравички!Само не ми се смейте!
Хич няма да ти се смея. Явно ментата намалява апетита. Ето защо едно от момичетата беше написало, че смуче Солано мента.
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 41 отговора