Имате ли постоянни болки в гьрдите ?

  • 1 902
  • 32
  •   1
Отговори
  • Мнения: 79

Здравейте , искам да  попитам дали болките в гьрдите са ви постоянни . Аз сьм в 9 г.с. и се притеснявам  , че в определени моменти ме болят силно , в други по-слабо  . Между другото пия Дуфастон . Дали това може да бьде причината . Чувала сьм , че болките в гьрдите  и гаденето са добьр признак - признак за добре развиваща се бременност.  Просто се чудя дали болката е постоянна .Благодаря ви !

Последна редакция: пн, 24 сеп 2007, 16:02 от annabel83

# 1
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 457
Не са ме боляли непрекъснато гърдите!

пиши на кирилица

# 2
  • Мнения: 79
Blagodarq ,za barziq otgovor . Sajalqvam , no nqmam kirilica na tozi komputar . Po-kasno 6te go opravq.

# 3
  • София
  • Мнения: 4 585
Никога не са ме боляли гърдите по време на бременността. Peace

# 4
  • Мнения: 272
Ще ти минат гърдите, не се безпокой. Не е причината в Дуфастона. За твое успокоение се консултирай с лекар. Леко бременнене!  bouquet

# 5
  • Карлово
  • Мнения: 4 034
Болят, болят, пък и това ще отмине. Аз не съм изпитвала болка, по-скоро неприятно усещане при допир, дори и с дрехи.

# 6
  • Мнения: X
При първата ми бременност изобщо не са ме боляли. Сега все още ме наболяват, но все по-слабо. И не се притеснявай, мен ме болят най-силно нощем, понякога не ме болят през деня, понякога ме болят.

# 7
  • Мнения: 79
 Благодаря , момичета . Добре , че ви има !

# 8
  • Мнения: 2 677
Мен ме боляха силно до четвъртия месец.
Знам, че няма нищо притеснително в болките в гърдите.

# 9
  • Бургас
  • Мнения: 1 198
Аз съм в 4-ти месец и от началото на бременността ме болят,болката не е спирала.При бременност болките в гърдите са често срещани,но при всяка жена е строго индивидуално.

# 10
  • Варна
  • Мнения: 3 953
Чак пък постоянни  Simple Smile но си болят...да не споменавам за проблема със спането по корем Confused

# 11
  • Мнения: 133
Боляха ме доста до 5-тия месец, но не постоянно, ами точно както го описваш - понякога много, понякога по-слабо... В края на 5-тия месец спряха да ме болят и да растат (слава богу, защото качих 2 размера  Sad )
Потрай още малко ...  Hug

# 12
  • Русе
  • Мнения: 2 354
мен ме боляха до края на 3-я/началото на 4-я месец

# 13
  • Мнения: 306
мен ме боляха до края на 3-я/началото на 4-я месец

И при мен е така, сега вече само от време на време, но много рядко.
При всеки е напълно индивидуално. При първата ми бременност нямах болки в гърдите.

# 14
  • София
  • Мнения: 1 524
Боляха и то чак до 4-5месец, при допир.

Общи условия

Активация на акаунт