Вярващи и невярващи в зодиите, хайде на хороскопа без цензура

  • 6 265
  • 112
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 524
Хареса ми този хороскоп.

# 16
  • Мнения: 1 992
Въпреки че е написан лековато и смешно, е много верен.

# 17
  • Мнения: 738
 Joy  Е няма такъв хороскоп,честно! Супер верен! За протокола аз съм Лъв Mr. Green Нимфоманка съм била Mr. Green

# 18
  • Мнения: 677
Тва за везните го е писал някой, който ме е познавал доста добре...

# 19
  • Мнения: 4 111
Joy  Е няма такъв хороскоп,честно! Супер верен! За протокола аз съм Лъв Mr. Green Нимфоманка съм била Mr. Green

И аз съм лъв -
Най-егоцентричният индивид в целия зодиак . Надут пуяк . Отворенгяс . Грандоман . Тиранин и жесток диктатор . Агресивен и несъобразителен . Примитивен изрод .  Mr. Green

# 20
  • Мнения: 738
Joy  Е няма такъв хороскоп,честно! Супер верен! За протокола аз съм Лъв Mr. Green Нимфоманка съм била Mr. Green

И аз съм лъв -
Най-егоцентричният индивид в целия зодиак . Надут пуяк . Отворенгяс . Грандоман . Тиранин и жесток диктатор . Агресивен и несъобразителен . Примитивен изрод .  Mr. Green

Е да де! Супер верен Mr. Green

# 21
  • София
  • Мнения: 7 097
Мдааам. Този хороскоп е колкото забавен, толкова и верен. Знам го отпреди.

# 22
  • Мнения: 3 423
Прекрасен хороскоп за скорпиона!
Де, да нямаше толкова правописни
грешки, щях да се оженя за автора.

# 23
  • Мнения: 477
Въпреки че е написан лековато и смешно, е много верен.
Peace

# 24
  • Мнения: 476
Тва за везните го е писал някой, който ме е познавал доста добре...

По точно описание на представителите на зодия Везни не съм чела.

# 25
  • София
  • Мнения: 5 605
Ама наистина е много вярна!

# 26
  • Мнения: 2 237
За мен всяка дума е вярна  Peace
Браво,харесва ми !

(за протокола - Телец съм bowuu )

# 27
  • Мнения: 4 392
Вярно, вярно. Peace
Стилът на автора ми е познат.. Thinking

# 28
  • София
  • Мнения: 5 755
Има верни неща за мен, но не всичко. Телец съм.

# 29
  • в ябълковата градина
  • Мнения: 1 706
Споделям за водолея:
"В леглото е истински дзвер . Неуморим . То луд умора , по принцип нема . Енергията му е направо за завиждане . Лошото е че бързо я изразходва и все още млад започва да скрибуца . Неговия начин да поддържа мъжкото си достойнство изправено е оригинален както винаги . В секса навлизат аксесоари и всякакви играчки и принадлежности . Когато и те не стигат може да навлезе и жив човек или цяла весела компания . Интелектуалците и хората на изкуството са за предпочитане . Водолея е предразположен и към бисексуалност . Воайор . Харесва му да гледа как друг змей чука жена му . Това го възбужда адски много.. - И внимание , ето той се включва , засилва се , .. -  изважда го и .. - о не , забожда го право в гъза на мъжа ........ - Тоя пак ни изненада .......

Особено на края се хилих много.

Общи условия

Активация на акаунт