Координати на др. Петров- детски пулмолог от Варна

  • 4 545
  • 1
  •   1
Отговори
  • Мнения: 26
Днес ми препоръчаха др. Петров ,като много добър пулмолог . Търся добър специалист за сина ми.  Моля за тел. и адрес !

Ако имате впечатления от друг добър специалист, пишете !

# 1
  • София - Варна
  • Мнения: 170
Не ходете при д-р ПЕТРОВ! Ако е същият от Терапията. Преди 6 години, синът ми беше на 2, и направи 3 бронхита един след друг, а беше направил и 2 по-рано. Отидохме при него с препоръка. Преглед - 50 лв. за 2001г. Диагноза - АСТМА. Лечение - Инхалатор. Всеки месец да ходим при него. Изписа му 2 антибиотика и две рецепти с лекарства. Съпругът ми се уплаши и каза - НЕ. Аз бях по-склонна да му вярвам. Започнахме да търсим друг лекар. Една позната ми каза за д-р Петкова - Бончева, и аз не знам как е точно, защото ходих в тях. Тя е пенсионерка поне от 7 год., а преди е била детски алерголог в Окръжна. Станала е алерголог, защото синът и е бил с астма. Личната я знаеше и каза, че е добра. Тя каза: "Инхалатор винаги може да се включи". Пи 6 месеца Кларитин / по нейно предписание /. На всяко разболяване веднага ходих в тях. Предписваше му адекватно лечение. Нейната диагноза не е Астма. Детето ми не е правило бронхити от тогава. Има някаква лека алергия към насекоми и това е. А какво щеше да стане , ако бях послушала д-р Петров, не ми се мисли. Между другото, д-р Петкова ходи всеки месец на събиране на алерголозите и знае всички нови лекарства и  използването им. Аз съм доволна. Но тя няма кабинет и приема само познати в тях. Ако имаш интерес - ще ти дам телефона.

Общи условия

Активация на акаунт