За разтварянето на Аптамил

  • 3 121
  • 22
  •   1
Отговори
# 15
  • гр.Добрич
  • Мнения: 2 521
Ние вече сме с Аптамил 3 и винаги ми е трябвала гореща вода да го разтворя. Със стайна температура нищо не става и остават тези кристалчета. Как да определя градусите на водата?

# 16
  • Мнения: 2 908
Аз си имам термометър Wink

# 17
  • Мнения: 872
Не знам дали от това,че го разтварям на стайна температура има този блудкав и блажен вкус или по принцип такъв си му е вкуса  Sick Но важното е,че на малката това не й пречи и го пие  Simple Smile

# 18
  • Мнения: 27 524
Тогава какво мляко продават по магазините? Били сме и на Аптамил 1,сега сме на 2 и при двете има. Все пак е бебешка храна не би трябвало... знам ли  newsm78 Дай малко повечко инфо.  Grinning  Rolling Eyes

Нямам достоверно инфо, а и аз самата съм го търсила доста време. Май има различни млека за различните пазари. Първо, че Аптамил в Бг струва около 15лв, на Запад е 15 евро. Разфасовките и имената са различни, миризмата и консистенцията - също. Не знам на какво се дължи и кое е вярното. Доверявам се на първоизточника и купувам оригинала -от Германия. В едни страни млякото е на гранулки (така трябва да е по оригинал), в други е на прах.
Купувала съм млеката Аптамил, Милумил и НАН (фризо не се продава  Mr. Green) и в различните страни са били различни.

Гранулките са правилни за млеката на Милупа и кристалчетата са верни за Милумил, но за Аптамил - не.

Винаги са се разтваряли на всякакви температури. Знам, че на ХА и соевите млека им трябва малко по-топла вода, за останалите няма проблем.

# 19
  • гр.Добрич
  • Мнения: 2 521
Блонди, Аптамила в Бг също е на гранулки.

# 20
  • Мнения: 27 524
Блонди, Аптамила в Бг също е на гранулки.

Знам, купувала съм го, но гранулките от Германия не дават ефекта на кристалчетата  Rolling Eyes
При всички положения гранулките са по-близко до оригинала, мисля...

# 21
  • Мнения: 438
Тогава какво мляко продават по магазините? Били сме и на Аптамил 1,сега сме на 2 и при двете има. Все пак е бебешка храна не би трябвало... знам ли  newsm78 Дай малко повечко инфо.  Grinning  Rolling Eyes

Нямам достоверно инфо, а и аз самата съм го търсила доста време. Май има различни млека за различните пазари. Първо, че Аптамил в Бг струва около 15лв, на Запад е 15 евро. Разфасовките и имената са различни, миризмата и консистенцията - също. Не знам на какво се дължи и кое е вярното. Доверявам се на първоизточника и купувам оригинала -от Германия. В едни страни млякото е на гранулки (така трябва да е по оригинал), в други е на прах.
Купувала съм млеката Аптамил, Милумил и НАН (фризо не се продава  Mr. Green) и в различните страни са били различни.

Гранулките са правилни за млеката на Милупа и кристалчетата са верни за Милумил, но за Аптамил - не.

Винаги са се разтваряли на всякакви температури. Знам, че на ХА и соевите млека им трябва малко по-топла вода, за останалите няма проблем.
Ясно.Разликата в цената сигурно и в качеството явно наистина е защото сме по-на изток, но не смятам че е правилно да ни пробутват некачествени млека. Все пак става въпрос за бебета.Не за първи път чувам за разлика на едни и същи продукти на запад и в България,но не вярвах,че може да се направи такава с бебешко мляко.Заинтригува ме,ще се разровя...  Wink
В момента Звездомир е на Аптамил 2 и наистина в по-студена вода не се разтваря,незнам ти може да имаш предвид оригиналите...

# 22
  • Мнения: 753
преди затоплях водата в микровълнова...сега просто разтварям Аптамила със стайно температурна вода, разбива се перфектно и детето го яде с удоволствие

Общи условия

Активация на акаунт