invitro opojdane

  • 1 197
  • 9
  •   1
Отговори
Zdraveite momi4eta nadiavam se s tazi tema da otkliknete na moiat zov za pomo6t nalaga mi se invitro oplojdane i imam nujda niakoi da me naso4i kade i pri kogo da otida .Blagodaria vi

# 1
  • Мнения: 4 324
antoniaaa здравей,

Виж подфорума "Проблемно забременяване и рискова бременност". В него има специална тема за ин-витро оплождането.

# 2
  • Мнения: 1 950
antoniaaa , първо пиши на кирилица, ако нямаш, използвай Кредор Peace.
Сподели защо се налага ин витро, какъв е проблема при вас, кой доктор си посещавала до сега? Не на последно място от къде си? Къде живееш в момента - България, чужбина?
Както и Верити е казала, прочети закованата по-горе тема за ин витро и задай по-конкретни въпроси.

# 3
  • Мнения: 7 718
Дай подробности, на кирилица. Wink

# 4
здравейте момичета съжалявам за писането на латиница компютара на ми беше вред вчера и така етоя моята история аз сам жена която е преживяла 2 тежки операции едната беше с изванматочна бременност а другата ми беше наскоро наречена лапароскопия за отстраняване на срастванията на едничката ми останала тръба за съжаление лекарят който ми я направи ми каза че не мога да забременея по естествен път и ми се налага инвитро  догодина надявям се с тази тема някой да ме насочи кам клиника или добър лекар за да го направя мисълта че не мога да бъда майка по естествен път е непосилна за мен  иначе и двете операции си ги направих в тина киркова там сега ми искат 3500 за инвитро но на мен ми се ще да пробвам на друго място с по големи спецялисти в тази област благодаряви предварително и с нетърпение ще чакам вашите отговори

# 5
  • Мнения: 7 718
Отиди на няколко места, консултирай се и тогава избери сама.
Човек отива там където го води сърцето му. Laughing
Д-р Владимиров е от добрите специалисти

# 6
да и аз го гледах този сайт и се замислям за него но исках поне малко да пообменя опит и с други минали през това благодаряти зи информацията

# 7
  • Мнения: 1 143
Лали е права: "Отиди на няколко места, консултирай се и тогава избери сама.
Човек отива там където го води сърцето му"

Вече доста е писано за лекарите и самите процедури, трябва само да разгледаш из форума.

# 8
добре миличка ще разгледам по внимателно

# 9
  • Мнения: 1 143
Успех!

Общи условия

Активация на акаунт