Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Красива мама
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 92 отговора

Анкета

Сами ли оформяте веждите си?

Може да изберете максимум 4 опции.
Въведи твоя глас

София

Това ми е въпроса- сами или при козметик оформяте веждите си?
Пуснах анкетата,понеже имам много познати,които или не могат или не искат да си отскубват сами излишните косъмчета,на вече оформени вежди.
Лично на мен това ми се струва странно и затова реших да попитам вие как процедирате.
Аз лично се гримирам от 16 годишна Crazy.И досега съм си създала навика всеки ден ,преди да започна да поставям грима на очите си да отскубна излишните косъмчета на веждите.Тази процедура не им отнема повече от 2 мин. и така веждите ми са постоянно почистени.
Някои познати ми отговарят- че нямали време-Ама все пак е само за 2 мин на ден преди самото гримиране.
Аз лично се отвращавам от гримирани хубаво очи,но непочистени вежди Sick.
Не мога и да си представя да ходя с прораснали вежди ,до следващото посещение при козметичката,като имам пинцета и мога да отскубна ненужните косъмчета.....
Много дълго стана....
Споделяйте- ще чакам....дано не съм само аз толкова странна newsm78а
Цитирай

Варна

И аз сама си оформям веждите. Макар, че то с течение на времето почти не ми излизат косъмчета вече. Но винаги когато забележа си го махам сама. И на мен не ми коства повече от 2 минути.
Цитирай

София

Сама си оформям веждите.
Веднъж отидох само на козметик и определено резултата беше в пъти по-добър.
Но пък ми е малко неудобно-толкова често да предприемам ходене до там и си действам сама.
Цитирай

София

И аз сама си оформям веждите.Не ми отнема почти никакво време Wink
Цитирай

Русе

и двете
Цитирай

Зеленият рай в сърцето на България

Преди години ходих няколко пъти на козметик, НО отдавна вече си ги правя сама и се справям.  Crazy
Цитирай

Преди години съм била няколко пъти на козметик да ми оправи веждите,но от много време насам си ги оправям сама Laughing
Цитирай

Сама си ги оформям и поддържам. Flutter
Цитирай

сама,досадно ми е(все пак е ежедневно) но наистина не отнема мн време и да нехаресвам гримирани очи с космати вежди Stop
Цитирай

вече София :(

Сама - не бих поверила лицето си на друг Smile
Цитирай

София

Веднъж месечно ми ги оформя козметик, през останалото време се боря самосиндикално  Mr. Green
Цитирай

край морето

Сама си ги оформям и поддържам. Flutter

Peace
Цитирай

В метрото

На козметик.
Изобщо не мога сама.
Изпощипах се. Страхувам се да не разваля формата. Изобщо не се захващам.
Ходя си непочистена и негримирана. Сигурно защото от скоро започнах да се скубя.
Цитирай

Сама. Доставя ми удоволствие.
Цитирай

София

И аз правя като теб всеки път преди да се гримирам.Обаче веднъж на три седмици ходя и при козметик. Има косъмчета, които не могат да се отскубнат,а трябва да се подстрижат. Сам човек трудно ще го направи
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 92 отговора