Нов вид измами!

  • 927
  • 8
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 2 437
Реших, че не всеки ще прочете тази новина http://dnes.dir.bg/2007/09/24/news2137949.html , защото е от раздела на читателите.
Вижда ми се ужасно и страшно. Пазете се и предупредете познатите си!

# 1
  • Мнения: 738
Реших, че не всеки ще прочете тази новина http://dnes.dir.bg/2007/09/24/news2137949.html , защото е от раздела на читателите.
Вижда ми се ужасно и страшно. Пазете се и предупредете познатите си!


Ей ама много изобретателни хора има ooooh!  Тва в България май сме на принципа "Не е важно да работиш, важното е да взимаш пари" hahaha  Много нагли, много! Много мъчно ми става, когато разни хашлаци откраднат чрез измама спестените с много мъка пари на някой доверчив дядо или баба #2gunfire

# 2
  • Няма такава държава!
  • Мнения: 1 308
Гадост! Благодаря, че ни предупреди.

# 3
  • Мнения: 789
Леле, гадост. Мъжо се смее и вика, да ходят да намерят длъжника и да се оправят с него....
Ама какво ли няма да измислят вече....

# 4
  • Мнения: 2 401
E на това не вярвам да се връзва някой. 
Един приятел на баща ми се беше пробвал при майка ми с тоя номер преди години, обаче тя му поряза всякакви мераци.

# 5
  • София
  • Мнения: 2 437
E на това не вярвам да се връзва някой. 

И ние с мъжа ми се смеехме на европейците как се ловяли на номера, че детето им е в затвора и трябва да платят гаранцията. Точно една седмица, след като го чухме по радиото, имаше репортаж по ТВ за няколко измамени от едно БГ село. ooooh!

Така, че все още има много наивни хора...или по-скоро такива, на които не им се вярва, че нечий морал може да падне чак толкова  Confused

Мисля, че е по-добре хората да са предупредени, отколкото да разчитам, че сами ще се сетят. Дано не се налага, де  Rolling Eyes

# 6
  • Мнения: 2 759
                     Аз пък се радвам, че видях статията, защото татко почина тази година и като нищо бих се вързала.

# 7
  • Мнения: 1 492
Пред нищо не се спират вече тия, измамници. Срам нямат, че и от хорската мъка искат да печелят.

# 8
  • Мнения: 294
Абе,какво говорите бе,хора!Българина равен няма.Вие предствяте ли си че из Пловдив заради панаира са се "отпуснали"допълнителни джебчии.Та нямало да поискат от умрелите!Повдига ми се  измамници!

Общи условия

Активация на акаунт