Eucerin Q 10-моля за мнения

  • 8 549
  • 24
  •   1
Отговори
  • Варна
  • Мнения: 246
Вчера си го купих и момичето в аптеката ми каза, че е подходящ за моята възраст-26 год. Ама вътре в листовката пише, че е за дълбоки бръчки. Аз още нямам бръчки ама исках някакъв продукт, който да е антиейдж и все пак да е съобразен с възрастта ми. Нали след 25 се полагат вече по-специални грижи. Моля Ви да споделите мнение. Да почвам ли изобщо да го мажа. Благодаря предварително

# 1
  • Мнения: 1 432
Мажи го ,крема няма да ти навреди,ако не ти помогне  Mr. Green.Аз се мажа с такъв /на 24 съм/.Не съм видяла резултат  Shocked

# 2
  • В една Дупка.
  • Мнения: 629
И аз се мажа с него(с дозатор ли е )И на мен ми го препоръчаха в аптеката, на 32 съм, нямам бръчки, с пигментни петна съм. Не мога да ти кажа дали съм доволна, мажа се с него от два три дни. 

# 3
  • СОФИЯ
  • Мнения: 852
Този крем се препоръчва до колкото знам за след 30години. На 34г. и го ползвам може би от 2години. Лично аз съм доволна от него.Като почнах да го ползвам нямах бръчки.Не че и сега имам. Пробвай го и виж как ти действа и как си чувстваш кожата. Докато не тестваш един крем няма как да разбереш

# 4
  • по пътя на светлината
  • Мнения: 2 290
Жани,кой вариант на Юсерин Q10 ползваш за лице?

# 5
  • при моите деца .....
  • Мнения: 5 122
И аз искам да попитам по-подробно за този крем - дневен , нощен, околоочен. Аз съм на 30 и реших да си закупя тази серия на Eucerin, защото моя близка е много доволна от продуктите им.
Може ли и цени да напишете. (ориентировъчно)

# 6
  • по пътя на светлината
  • Мнения: 2 290
Аз ползвам околоочния и нощния,но за дневния се двоумя сега за зимата и въобще  кой е по добър -флакон или бурканче.

# 7
  • Мнения: 1 798
Околоочния  е прекрасен  за чувствителната ми кожа-не  ми люти,  очите  вече не сълзят, попива скоростно, което позволява безпроблемното  гримиране веднага след него.

# 8
  • Мнения: 10 651
Миналата зима ползвах флуида Q 10 и бях доволна. Той е подходящ за комбинирана кожа /както всеки кремообразен флуид/, а кремът - за по-сухи кожи.  Simple Smile

# 9
  • по пътя на светлината
  • Мнения: 2 290
Аз ползвах мостричка на крема за по сухи кожи и ми дойде  мазничък,но се претиснявам за флакона да не би пък да е твърде лек и сега зимата да ми се изсуши кожата-обичам като си сложа крема да го чувствам-флакона твърде много ли попива?Цените са между 22 и 26 лева.

# 10
  • Мнения: 10 651
k.a.l.i., флаконът наистина е лек, не прекомерно мазен и попива доста бързо. Най-добре е да поискаш от някоя аптека мостра. Може пък и да ти е подходящ за кожата, след като кремът ти е бил мазен  Hug
Флуидът мисля, че го бях купувала за около 30лв, ако не се лъжа...

# 11
  • по пътя на светлината
  • Мнения: 2 290
Въпроса е дали носи на студено време и вятър-дали се изсушава кожата като си навън? newsm78Той май беше по скъпичък от другите в серията-миналата година -беше36 лева,сега в сайтовете на аптеките го виждам по ефтин,но ще проверя в аптеката на място.

# 12
  • blizo do moreto
  • Мнения: 71
   Аз използвам околоочния и съм много доволна,а кожата ми е много чувствителна.Скоро имах консултация с дерматолог и тя ми каза че тази с Q10 е много добра и да продължавам с нея.

# 13
  • Мнения: 10 651
Въпроса е дали носи на студено време и вятър-дали се изсушава кожата като си навън? newsm78
Честно казано, точно за най-студените зимни дни едва ли ще ти е подходящ. Може би по-скоро е за есен-пролет  newsm78 Миналата зима кожата ми беше по-склонна за се омазнява, докато сега забелязвам, че все по-често се изсушава, особено около устата  Confused Така че сега няма да си го купувам...
Защо не пробваш зимния крем на Лумене?

# 14
  • по пътя на светлината
  • Мнения: 2 290
Ми нещо скептично съм настроена.... newsm78,имам мостра на един серум но не ми хареса-прави ми кир ефект-може да има и сполучливи серии,но тази...... май беше с лифт ефект,трябва да я потърся и по късно ще пиша -в лилав цвят беше пакетчето на мострата.Ти какво предлагаш?

Общи условия

Активация на акаунт