Добър козметик в Надежда?

  • 4 173
  • 9
  •   1
Отговори
  • Мнения: 53
Моля за координати на добър козметик в кв. Надежда, по-специално ме интересува за почистване на лице. Благодаря предварително!!

# 1
  • Мнения: 259
Аз ходя при една козметичка в Надежда 3. Страшно съм доволна и цените и са много добри!!! Намира се в блока срещу 8-ма поликлиника но от задната страна. То е и фризьорски салон! А и от фризьорката съм много доволна! Но аз ходя за кола маска на козметик, а ти трябва да пробваш за лице как е! Но предполагам че ще останеш доволна защото е много внимателна!  Grinning

# 2
  • в мъжки прегръдки
  • Мнения: 3 574
Моята козметичка работи в салон в Надежда 5 и в дома си близо до надлез Надежда. Ако ти е удобно някое от тези места пиши да ти дам координати.

# 3
  • Мнения: 13
Тази пък в Надежда3 срещу 8 е егати касапката.Явно не сте ходили при добър козметик

# 4
  • софия
  • Мнения: 163
Аз съм доволна от услугите в един салон на Ломско шосе - "Денди Стил". При козметичката не съм била за почистване на лице, а кола маска, но съм много доволна как работи. Аз мисля да я посетя също за почистване на лице, че напоследък нещо кожата ми не изглежда много добре. Ако те интересува, мога да ти дам допълнително координати.

# 5
  • Мнения: 259
eva33  И защо мислиш така? Дай причина и агрументи!!!
Мирише ми на зла конкуренция!!!  Mr. Green

# 6
  • Мнения: 53
martisun, в Надежда 5 ми е много удобно, къде точно се намира? А ходила ли си на почистване на лице?

# 7
  • Мнения: 259
martisun кажи наистина къде е твойта козметичка и аз съм в 5 част? Колко взима за кола маска на цели крака и триъгълник?

# 8
  • Мнения: 224
Аз съм доволна от услугите в един салон на Ломско шосе - "Денди Стил". При козметичката не съм била за почистване на лице, а кола маска, но съм много доволна как работи. Аз мисля да я посетя също за почистване на лице, че напоследък нещо кожата ми не изглежда много добре. Ако те интересува, мога да ти дам допълнително координати.

Преди време бях ходила там на почистване и се прибрах с рани по лицето. Не зная дали работи все още същата козметичка де. Работят с качествена и скъпа козметика (като Dr Renaud, Ericsson) и имат най-разнообразни процедурки и клезотийки.
 Останах на рани по няколко причини: много силни стискаше, а където уж имало мастна киста (при условие, че никога не съм имала акне и имам доста фина кожа на лицето, само на челото ми е по-мазна) работеше с един апарт с игла, за да я разбие и изгори. В резултат се получваше по-болезнено и по-голяма рана. Малките мастни топчета (май се казваха милиуми) също ги обработваше с машинка с игла и се разраняваше много кожата. В крайна сметка като се прибрах вкъщи, майка ми заяви, че ще съди козметичката, ако ми останат белези. Е, не останаха, но се възстановявах 2 седмици от едното почистване. Това е моят личен опит с въпросния салон. Била съм, всъщност 2-3 пъти, като все си мислех, че може и аз да си въобразявам, но не е така.
А и поведението на самата козметичка, не предразполагаше към комфорт.

# 9
  • Мнения: 53
И аз не съм доволна от Денди Стил, ходих веднъж на педикюр и не ми хареса нито отношението, нито качеството на услугата.
Martisun, ако може да те подсетя за тел. и адрес на козметичката ти в Надежда 5.

Общи условия

Активация на акаунт