За тези които имат бързоомазняващи се коси и нямат обем

  • 10 073
  • 83
  •   1
Отговори
# 45
Да и аз искам да знам:) интересни са ми

# 46
какво стана newsm78 пробвахте ли метода със захар  Laughing

# 47
  • Мнения: 72
Аз се намазах със сместта в събота. Косата наистина ми се омазнява по-бавно, но пък обем при мен не се получи.

# 48
  • Мнения: 6 164
Леле, как издържаш намазана с това. Crazy

Аз на сина ми му правих една прическа с вода и захар, защото не съм му купила още стилизиращия гел на Бюбхен за бебета и стана страшно. ooooh! Едно твърдо, а като се пипне 2-3 пъти и се "начупи" и се сипе един бях прашец... Sick Гадна работа. Не става да вървиш така по улиците.

# 49
  • Мнения: 72
Аз си сложих  малко количество, като потапях пръстите в сместта и леко разнесох по дължината на косата, така че при мен нямаше такава твърдост и косата си изглеждаше съвсем нормално.

# 50
Трябвало е да си намачкаш косата и после да я срешиш

# 51
  • София
  • Мнения: 4 966
Леле, как издържаш намазана с това. Crazy

Аз на сина ми му правих една прическа с вода и захар, защото не съм му купила още стилизиращия гел на Бюбхен за бебета и стана страшно. ooooh! Едно твърдо, а като се пипне 2-3 пъти и се "начупи" и се сипе един бях прашец... Sick Гадна работа. Не става да вървиш така по улиците.

Извинявам се за офф-а.
Какъв е този стилизиращ гел за бебета? Simple Smile

# 52
  • Мнения: 1 906
Аз съм най доволна от  един спрей за обем с къна  и шампоана за обем с къна.Косата ми стана плътна и наистина е обемна
Ще кажеш ли марка и цена  Flutter ?

# 53
  • Мнения: 212
Доколкото знам маските с хума изсушават.На мен лично след боядисване косата ми не се омазнява(но боядисването е вредно все пак) Sad

# 54
  • Мнения: 375
Спрей с екстракт от къна на Hennaplus  в www.danet.bg ги има Peace

# 55
  • София
  • Мнения: 4 587
А въпросните шампоан и спрей изсушават ли много косата?
Моята коса няма обем, но пък н е може да се нарече мазна и затова питам. Rolling Eyes

# 56
Това са абсолютни глупости - по твоята логика ще стане и със свински сапун.,... Joy

# 57
  • Мнения: 38
намерих си шише от парфюм наливно и се чудя дали да не опитам да сложа вода и захар вътре и да ми служи за лак за коса  newsm78 дали ще се получи?без да мачкам цялата коса ,както е написала авторката,ами просто да го ползвам вместо лак за коса?мерси!  bouquet

# 58
  • Мнения: 19 284
чудесна идея!!! ще я пробвам при следващото миене на косата.
дано наистина помага,че вече ми омръзна да се лутам от един шампоан на друг.

не мисля,че е толкова гнусно да се ползва това,ако наистина помага разбира се.
бебетата как ги мажем със зехтин при все,че има един куп бебешка козметика.
навремето пък за изсушаване на кожата на лицето против акне ползвахме вода със сол и много помагаше.

# 59
  • 1st floor
  • Мнения: 9 096
чудесна идея!!! ще я пробвам при следващото миене на косата.
дано наистина помага,че вече ми омръзна да се лутам от един шампоан на друг.

не мисля,че е толкова гнусно да се ползва това,ако наистина помага разбира се.
бебетата как ги мажем със зехтин при все,че има един куп бебешка козметика.
навремето пък за изсушаване на кожата на лицето против акне ползвахме вода със сол и много помагаше.
кажи после , какъв е ефекта.... Praynig

Общи условия

Активация на акаунт