млечна кухня в района на Лозенец или Южния парк

  • 1 066
  • 8
  •   1
Отговори
  • Мнения: 110
Някой знае ли къде има детска кухня в района на Лозенец или Южния парк,благодаря предварително Sunglasses

Последна редакция: чт, 27 сеп 2007, 09:21 от Vivi

# 1
  • Мнения: 15 379
Яслата на канала, името и е "Ралица " мисля, че е номер 23. Другата за която знам е яслата на ул. "Свети Наум", над руското даскало.

# 2
  • Мнения: 229
Има кухня и на "Майор Томпсън" - мисля,че беше 45-та ясла. Само че е преходна след  десети месец.

# 3
  • Мнения: 481
и аз преди време питах за кухня в Лозенец..но така и не открих.Тези които са споменати тук са за над 10месеца някъде..а аз исках за над 4мес

# 4
  • Мнения: 7 640
Кухнята на ДЯ "Ралица" е много хубава.
Има една на Витошка, преди Южния парк, тя не е толкова добра.
Иначе в София млечни кухни няма, само детски за над 10 мес.

# 5
  • Мнения: 110
Кухнята на ДЯ "Ралица" е много хубава.
Има една на Витошка, преди Южния парк, тя не е толкова добра.
Иначе в София млечни кухни няма, само детски за над 10 мес.
А къде точно се намира тази ясла,аз вече вземам от тази в Иван Вазов,ама нещо напоследък много еднообразна е храната и не съм много очарована Sad

# 6
  • Мнения: 15 379
намира се на ъгъла на "Евлоги Георгиев" и ул. "Ралица", значи първата пряка в дясно след спирката на автобусите на НДК в посока стадион "Васил Левски". Яслата се казва "Ралица" и е номер 23. Дано съм ти била полезна Simple Smile

# 7
  • Мнения: 110
намира се на ъгъла на "Евлоги Георгиев" и ул. "Ралица", значи първата пряка в дясно след спирката на автобусите на НДК в посока стадион "Васил Левски". Яслата се казва "Ралица" и е номер 23. Дано съм ти била полезна Simple Smile
Благодаря за инфото,май ми е далечко да му се невиди Thinking

# 8
  • Мнения: 276
Има на Витошка, като подминеш Лучано по посока центъра в 1-вия блок.  Аз взимах там на голямата ми дъщеря и бях много доволна. Сега записах и малката от понеделник да видим  Hug

Общи условия

Активация на акаунт