Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Красива мама
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 17 отговора

София

Моля ви, ако имате преки впечатления от бижутата, които се разпространяват чрез каталозите на тази фирма, да ги споделите. В каталога им за м. април /България кампания 05.2005 г./ има рекламирано колие с малка перлена висулка /на стр. 41/, и друго, много оригинално изглеждащо /Nutmeg/, на предишната стр. 40. Моля, кажете, трайни ли са покритията, случвало ли ви се е да се проявят алергични реакции /въпреки, че изрично е отбелязано, че бижутата са без съдържание на никел/ и не на последно място - естетични ли са тези бижута "на живо".
Благодарности за всеки отговор, който ще получа! Smile
Цитирай

много са им сладки- фини и стоят добре, аз съм си поръчвала, но понеже съм фен на благородните метали, някак си не ми дават самочувствие че съм със специално бижу... Красиво, но от битпазар, така ги чувствам))) Дано не засегна някой фен))) Бих си купила, но защото ми е харесало в момента - след два месеца ги подарявам на сестра ми))))
Цитирай

София

Ако не се къпеш с тях, не ги пръскаш с парфюми - издържат 7-8 месеца носене всеки ден. На мен ми се струва добър срок, изплащат си цената.
Цитирай

София

аз също съм доволна, нямам алергии, не потъмняват, и изглеждат добре на живо, виждала съм почти всички, защото една колежка им е голяма фенка и си купува редовно
Цитирай

Magrathea

На мен пък изобщо не ми харесват. Виждала съм няколко модела на живо и не съм особено впечатлена Thinking
Цитирай

Бу-у-урга-а-ас

Aу, някои наистина са страхотни. Аз много ги харесвам, но не съм си купувала за мен. Като започна да се виждам с хора различни от мамите на детската площадка , тогава. Wink
Цитирай

До хладилника, който обичам

Имам комплетка посребрена гривна за крак с цвете+пръстен за крак-цвете (много обичам да си украсявам краците) и съм много доволна.
Но си купих комплекта позлатения сърца (обици+гривна) и го върнах веднага - изобщо не беше така фин и красив на живо...
Общо взето, рядко ги заглеждам и едва ли скоро ще взема пак. За същите пари мога да взема сребро, на което съм фен, тка че... Rolling Eyes
Цитирай

там,откъдето се вижда морето...

Определено на ''живо'' изглеждат много по-различно,отколкото на снимката от каталога.Единствено ми беше харесал един комплект-обеци и колие от малки червени розички.Стояха много ефектно,но пък почти всяка пета жена се беше сдобила с такъв,та затова се отказах да си купувам бижута от каталози.Предпочитам класиката-изчистени златни бижута. Wink
Цитирай

Longueuil, Canada

Не ми харесват изобщо - евтини и долнопробни ми изглеждат.Като ще е бижу да е бижу.като ще е перла - има ги в Минералсувенир и не са недостъпни като цена.друг е въпроса на какво ще ги носи човек - на дънки и евтини всекидневни блузки стоят много смешно, както и да си дундуркаш цял ден бебето и да тичаш по градинките с перли на врата - направо е свръх.
Цитирай

София

Благодаря ви, момичета - помогнахте ми да се ориентирам в материята Smile Модераторът може да заключи темата, ако прецени.
Цитирай

Karimma,
Поздравления за чудесната тема Smile . Беше ми много полезно да прочета мненията на мамчетата, защото мислех да си поръчам едно колие. Май се отказах  Sad
Цитирай

София

Аз не бих си поръчала колие от Ейвън, но виж разни дрънкулки за лятото от там си взимам с удоволствие. Сега си поръчах някаква гривничка с дрънкулки във формата на джапанка и цвете в синьо и зелено, видя ми се много подходяща за идващия сезон Wink
Цитирай

Варна

Някои са много хубави, други - не са. Имам колие и обици от преди 2 години, които не са мръднали. Последно си взех един комплект от различни висулки, които се комбинират и се получават 6-7 вида обици - също са хубави.
Цитирай

Имам един коплект със сърчица, мъжа ми го подари на миналия 14 февруари и до сега му няма нищо. От тогава не го съм сваляла от врата си. Къпя се с него и не е мръднал.
Цитирай

не обичам да нося неща, заради които след мен се обръщат с репликата: "онова е от миналия каталог на Ейвън или Орифлейм"  #2gunfire  #2gunfire  #2gunfire , обичам да се чувствам специална, а тези бижута не ми дават тази възможност
освен това в действителност не са толкова красиви, макар че има и добри попадения
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 17 отговора