Темата на позора.Или с какво прегреших днес?

  • 6 193
  • 122
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 498
Много готина темичка!  bouquet
Днес нямам прегрешения,надявам се рядко да ми се налага да пиша тук.

# 16
  • Вече в моята си приказка...
  • Мнения: 4 371
Не съм прегрешила. Всъщност нищо не съм яла. Надявам се, да устискам докато си легна...

# 17
  • У дома... някъде
  • Мнения: 2 367
Не съм прегрешавала,защото в момента не съм на диета  Party Party Laughing

# 18
  • Мнения: 394
Още не съм прегрешила но тъй като си легнаха вече всички а на масата се е залежал полу кроасан останал от щерката та за сега само си го гледам но май след малко ще изчезне та го броя още от сега за прегрешение тъй като утре  вместо да е в кофата той ще е натопло в коремчето ми или залепен на дъто!!! Mr. Green

# 19
  • Мнения: 13 512
Аз сега съм в чуденка с какво да прегреша...така ми стърже стомаха....

# 20
  • Cacao Land
  • Мнения: 603
Монда, току-що и аз изпитах същото състояние... и опатках една огромна шепа грозде bowuu Това да ми е кахъра, де, стискам ти палци да не станеш грешница Party

# 21
  • Мнения: 13 512
Монда, току-що и аз изпитах същото състояние... и опатках една огромна шепа грозде bowuu Това да ми е кахъра, де, стискам ти палци да не станеш грешница Party
гроздето грях ли е? Аз имам да избирам между банан и безвкусна нектарина newsm78

# 22
  • Cacao Land
  • Мнения: 603
Щеше да е грях, ако си го бях топнала в масло, примерно Simple Smile Овкуси си нектарината с банан.

# 23
  • Мнения: 13 512
Никой не е безгрешен.Какви нектарини,банани..аматьорщина. Луканка,кашкавал и маслини  е равносметката:35:

# 24
  • Cacao Land
  • Мнения: 603
Евала. Ако бях на близо щях да те черпя една ракия Mr. Green

# 25
  • Мнения: 13 512
а,не!Това вече е грях.

# 26
  • Мнения: 305
МОмичета убийте ме!!Сутринта с кафето отидоха и 2-3 бисквити Бискрем,онея с шоколада  #2gunfire #2gunfire #2gunfire

# 27
  • Мнения: 2 956
Таз темичка дали ще порасне много  Mr. Green
За вчера 3 залъка хляб, 4-5 малки картофчета и ракия  Blush всичко вечерта  newsm43

# 28
  • София
  • Мнения: 4 966
От 2 седмици не съм прегрешавала с нищо.
А дано и занапред е така. Laughing

# 29
  • Мнения: 305
Дано, Исайкова  Hug

Общи условия

Активация на акаунт