Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Живеещи в чужбина
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

France/ София

Здравейте мами,

Искам да пиша по две теми.

Първата е ако можете да ми препоръчате момиче или жена която търси да гледа деца - синът ми е на 3 год и полувина и ходи на у-ще само сутрин за сега и имам нужда от някой за следобедите и за сряда.
100% държа да е българка заради езика. Very Happy

Второто нещо за което може би вече знете е за българското училище Кирил и Методий, към което тази година има и детска градина - "Зайченцето бяло" за дечицата от 3 до 6 годинки.
Училището - часовете са в посолството.
Детската градина е събота сутрин в 20 район.

Можете да разгледате и сйта:

www.languebulgare.fr

Благодаря ви за всякакви идеи

Марина

Цитирай

Вече там ,където мечтаех да бъда

Здравей.Сетих се за едно българско момиче-пратих и месаж...Като ми отговори,ще ти пиша
Цитирай

France/ София

Много ти благодаря.
Аз живея между Пигал и Сен Жорж ако тожа може да е полезна инфо.
Поздрав марина
Цитирай

Le 78

Ей, браво за детската градина!  HugИ жалко за нас-миналата година бяхме във 20-ти и със сигурност щяхме да се заинтересуваме. Сега мотивацията не е толкова силна да ни накара да се организираме за събота сутрин(мисия невъзможна...)
Иначе ако се сетя за нуну ще пиша
Цитирай

France/ София

Мария,
Къде живеете в Париж? Евентуално можем да се организираме ако сте някъде наблизо до нас за да водя едновременно твоето детеце с моя син, защото аз така или иначе ще ходя до 20я за да го водя него.
 А ако знаеш някое момиче за работа изпрати ми тел. на лични.
Благодаря.
Марина
Цитирай

Le 78

Здравей Марина, благодаря за предложението! Ние просто вече не живеем в Париж, раждането на второто дете ни принуди да се изнесем към 78 департамент. Very HappyАко бяхме в Париж, мисля че щяхме да се заинтересуваме от градината, независимо в кой арондисмент сме.
 Hug

ПС. А преди живеехме точно на метрото Мaraichers Very Happy
Цитирай
здравей довечера ще пиша на лс
имам позната която се интересува от предложението ти ако вече не си открила някой
Цитирай
zdraveite maria
sestra mi e v 77,no shte ia popitam ako iska da vi pomogne,tia raboti,no ne vseki den ,ima i svobodni dni ,ako tia iska ili pak vi nameri niakoi za deteto shte vi pisha skoro
pozdravi ot maroc
Цитирай
za marina izviniavai v barzinata si obarkah
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.