Помогнете Мами живеещи в Париж

  • 1 193
  • 8
  •   1
Отговори
  • France/ София
  • Мнения: 82
Здравейте мами,

Искам да пиша по две теми.

Първата е ако можете да ми препоръчате момиче или жена която търси да гледа деца - синът ми е на 3 год и полувина и ходи на у-ще само сутрин за сега и имам нужда от някой за следобедите и за сряда.
100% държа да е българка заради езика. Grinning

Второто нещо за което може би вече знете е за българското училище Кирил и Методий, към което тази година има и детска градина - "Зайченцето бяло" за дечицата от 3 до 6 годинки.
Училището - часовете са в посолството.
Детската градина е събота сутрин в 20 район.

Можете да разгледате и сйта:

www.languebulgare.fr

Благодаря ви за всякакви идеи

Марина
 


# 1
  • Мнения: 353
Здравей.Сетих се за едно българско момиче-пратих и месаж...Като ми отговори,ще ти пиша

# 2
  • France/ София
  • Мнения: 82
Много ти благодаря.
Аз живея между Пигал и Сен Жорж ако тожа може да е полезна инфо.
Поздрав марина

# 3
  • Мнения: 1 194
Ей, браво за детската градина!  HugИ жалко за нас-миналата година бяхме във 20-ти и със сигурност щяхме да се заинтересуваме. Сега мотивацията не е толкова силна да ни накара да се организираме за събота сутрин(мисия невъзможна...)
Иначе ако се сетя за нуну ще пиша

# 4
  • France/ София
  • Мнения: 82
Мария,
Къде живеете в Париж? Евентуално можем да се организираме ако сте някъде наблизо до нас за да водя едновременно твоето детеце с моя син, защото аз така или иначе ще ходя до 20я за да го водя него.
 А ако знаеш някое момиче за работа изпрати ми тел. на лични.
Благодаря.
Марина

# 5
  • Мнения: 1 194
Здравей Марина, благодаря за предложението! Ние просто вече не живеем в Париж, раждането на второто дете ни принуди да се изнесем към 78 департамент. GrinningАко бяхме в Париж, мисля че щяхме да се заинтересуваме от градината, независимо в кой арондисмент сме.
 Hug

ПС. А преди живеехме точно на метрото Мaraichers Grinning

# 6
здравей довечера ще пиша на лс
имам позната която се интересува от предложението ти ако вече не си открила някой

# 7
zdraveite maria
sestra mi e v 77,no shte ia popitam ako iska da vi pomogne,tia raboti,no ne vseki den ,ima i svobodni dni ,ako tia iska ili pak vi nameri niakoi za deteto shte vi pisha skoro
pozdravi ot maroc

# 8
za marina izviniavai v barzinata si obarkah

Общи условия

Активация на акаунт