Панорамна гледка за 50 лв. или как ни измамиха по фотошопски

  • 1 985
  • 14
  •   1
Отговори
  • Мнения: 270
Със закуската дори, и то извън сезона, ни искаха 55... (Всички останали от същия ранг - 30-35).
В Лозенец, до плажа, с ресторант, собствен санитарен възел, сат.ТВ, хладилник, климатик, тераса с ИЗГЛЕД към морето - или просто хотел ***. Избрахме си го от нет-а, публикували са чудни снимки, явно с лека фотошопска намеса. Пък и имаше оферта - ако спиш в хотела им, ядеш в ресторанта им с 5% отстъпка. А то какво се оказа - без канализация или по-скоро със запушена такава- навред в сградата владей нечовешка смрад, която бавно и напоително се просмуква дори в бельото ти, без хигиена, явно и без хигиенист/ка, без отношение към пациента-турист, но, оооооо, това го имаше в изобилие - мързеливи и недоволни кафеджийки или там каквито и да са били, нехаещи или незнаещи за 5-тте %... Но изгледа... О, майко мила, изгледът просто спря стаения ни вече от смръднята дъх:



"И какво...", ще кажете вие, "...нали морето наистина се вижда?!" Ами вижда се, де, и то добре, че така се вижда, че да се преместим в съседен хотел... Между другото, доколкото последно се говореше, офертата върху покрива на краварника все още е актуална!  Laughing Абе, човек свиква с 2 и 200, 'дето го е казал поетът. И ние привикнахме още на първия ден, но с еротичната мисъл за топлия пясък, галещите вълни, небрежния полет на чайки, гларуси и други твари и липсата на крещящо племе туристи, замерящи се с костилки от праскови и кочани от царевица. Обаче то какво се случи? Заваля - просто морето се обърна и ни заля отгоре! И тогава да видите вие как вони тоз непочистен краварник, когато се напоят разните му останки там, вътре....
Имахме време доста, бавно събрахме багажеца и всичките се разбягахме...
За тези, които все още се чудят за какво върви думата тук: надлежно си давам негативното мнение за хотел, който смятам, че трябва да бъде светкавично посетен от ХЕИ/РИОКОЗ, както и от озверелите данъчни по Черноморието. Също така този скръбен акт на откровение се надявам до доведе до проблясък в туристическото ни съзнание и при всяка създала се такава възможност да бойкотираме такива дребни търгашчета като собствениците на хотел "***" в Лозенец. И за Бога, сестри и братя, не летувайте в този хотел!
И още нещо: всичко гореизложено касае само хотела и собствениците му. За село Лозенец и общинската му управа, с която имахме кратко вземане-даване, мога да напиша само добри думи.

P.S.Тъй като името на хотела не се чете, с цел да се предотврати каквато и да е било реклама, за всеки, който се интересува: http://www.lagunalozenetz.com/bg/bg.html

# 1
  • Мнения: 794
 #Crazy

съжалявам ... всички ние сме попадали на подобни места....

Опита,който сподели определено ще е от полза.. Такива мними хотелиери има уви доста. Twisted Evil

Аз всеки път се заричам вече да не ходя на БГ Черноморие, но ... влече ме да съм на плаж сред бетон и това си..

Последния път на Арапя имаше делфини + 7 етажни сгради Confused

# 2
  • Мнения: 636
Моите съболезнования Rolling Eyes
Мерси, че сподели.

# 3
  • София, България
  • Мнения: 5 571
отврат! Close

# 4
 newsm78  лично аз сам много доволна от почивката в Лозенец това лято,вярно имаше много навалица авгост-но за сметка на това има и много диви плажове все още/  задалжително триабва да видете плажа на СЕЛИСТАР   Peace/ а и кампинг юг е добре.не разбрах в кои хотел сте били но ние бяхме в малко ново хотелче - Лагуна  и видях същят този обор но там мисля че трябва общината да следи за изоставените и порутени згради /видяхме вСофия/ защото от това страда наи вече българскиа торизъм.На плажа е и незабравимия клуб Алкохол/страшно МОХИТО ПРАВЯТ #Crazy/но са и много шумни а ние бяхме и с малката Heart Eyes-дори от хотела ни осигориха кошара,бяха много мили.а момичето на рецепция маи беше и в банско.но това е реалноста да се надяваме  другата година ще е по добре.........                                                                                                                                   PS. Добре це Гърция е на близо...............

# 5
  • Мнения: 2 936
 Shocked ужас!!!

# 6
  • в ябълковата градина
  • Мнения: 1 706
Да, такъв е хотелиерският бизнес в БГ.
Радвам се, че сподели.

# 7
  • На черешата
  • Мнения: 8 393
  Мизерници,как не ги е срам бе. Close

# 8
  • Мнения: 1 950
Нямам думи просто Sick #2gunfire
Ей заради такива мизерници вече години наред почиваме в чужбина, вместо да харча хиляди левове в собствената си страна, аз пълня гушите на чужди хотелиери, ресторантьори и т.н.
А така си обичам южното черноморие Sad

# 9
  • Мнения: 865
Ейй,големи гадове!Заради такива търгаши българите ще предпочитат да почиват в чужбина.

# 10
  • Русе
  • Мнения: 2 354
 #Crazy
ужас!!!  Sick  Sick  Sick

# 11
  • Мнения: 1 288
съчувствам за провалената почивка.
ами това им е проблема на хотелиерите в лозенец- много си повярваха,че са новия хит на черноморието, поне южното. аз ходя там от близо 7 години, но тази година ни беше за последно. цените в нашия хотел бяха като за 5 звезди на златните. обслужването под нулата  Naughty

# 12
# 13
  • на село
  • Мнения: 1 028
Не зная за хотелската част на посочения хотел, но кухнята определено я развалиха там. Преди години бяхме със страхотни впечатления от кухнята и обслужването, но тази година беше направо ужасно. Да не говорим за нереално надутите цени, особено на рибните "деликатеси".

# 14
На въпросното място съм ходил само като посетител на ресторанта и то тази година и повярвайте ми повече няма да стъпя там. Ядох кавърма, която си беше сирене по шопски с пилешко. А и другите неща, който си поръчахме бяха леко странни. Иначе обожавам си Лозенец. Другата година живот и здраве пак там.  Винаги съм се чудел кой е хотела с най-добро обслужване в Лозенец? Някой има ли предложения, аз все още не мога да открия отговора.

Общи условия

Активация на акаунт